יציאה

שלח

 facebook

 facebook
לאתר פסיכומטרי >

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

סגור

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדםבגרויות עושים עם קידום

כיצד בנוי הקורס המתקדם ביותר בארץ?

קידום בגרויות הוקמה בכדי לסייע לתלמידים ברחבי ישראל לצלוח את בחינות הבגרות - בעזרת הכלים המתקדמים ביותר, המורים הטובים, האיכותיים והמנוסים ביותר, בכל מסלול שבו תבחרו - בין אם אתם צריכים לשפר בגרות אחת או לעשות תעודה בגרות מלאה מתחילתה ועד סופה. הקורס שלנו נועד להביא אותכם לציון המקסימלי שלכם בבגרות במתמטיקה, הבגרות באנגלית, בתנ"ך או כל מקצוע אחר שאתם צריכים להשלים או לשפר.

צוות היועצים של קידום נמצא כאן בשביל לעזור לכם לקבל החלטות שישפיעו על המשך הדרך שבה תבחרו לפסוע, בעזרת הכלים המתקדמים והעדכנים ביותר שיש. הקורס שלנו משלב חומרי הדרכה עדכניים, צוות מורים מנוסה וותיק ושלל של כלים טכנולוגיים מתקדמים שיביאו אותכם להצלחה בבגרויות.

הצטרפו לקידום עוד היום, בית הספר המוביל בארץ להכנה לבגרויות!

תפיסת לימוד מתקדמת ללמוד איך ללמוד. בעזרת סדנאות של צוות המורים המנוסה והמקצועי בקידום תקבלו את הכלים המתאימים להתמודדות עם האתגרים העיקריים הכרוכים בלמידה, ומהי הדרך האופטימלית להתכונן לבגרות.

למידע נוסף>>

כלי לימוד מתקדמים הלוח החכם, תר-Gool, מורה אונליין ועוד הם הכלים המרכיבים את מערכת הלימוד המתקדמת ביותר ביקום בקורסי המתמטיקה ובמקצועות נבחרים נוספים. בעזרת כלים אלה תוכלו ללמוד בצורה אידיאלית לבחינה.

למידע נוסף>>

תרגול חלק מהותי מהציון הסופי שלכם יקבע לפי יכולות התרגול שלכם, בכיתה ובבית. כאן תקבלו את החומר המתאים ביותר עבורכם ואת האפשרות לתרגל בכל מקום ובכל זמן לקראת הבחינה.

למידע נוסף>>

מורים נבחרת המורים בקידום לצד המקצוענות, הניסיון העשיר והמצויינות - שמה לעצמה למטרה להנהיג להכשיר ולהוביל להשגת ההצלחה של כל התלמידים בבחינות, תוך מתן מענה אישי לכל תלמיד.

למידע נוסף>>

אדפטיביות בעזרת מחלקת המחקר והפיתוח המתקדמת ביותר, אנחנו בקידום מבטיחים שתקבלו את חומרי הלמידה העדכניים ביותר, אשר משקפים בכל רגע נתון את הבחינה בשביל ההצלחה שלכם. אצלנו אין הפתעות.

למידע נוסף>>

E-Teacher איתך בכל מקום ובכל זמן! בקורס ההכנה למתמטיקה תפגשו מורה און ליין שיכול להשיב על שאלות העולות במהלך התרגול בבית, ולסייע בלמידה. אנו הופכים את המורה לזמין עבורכם גם כשאתם בבית.

למידע נוסף>>

מוצרי לימוד נוספים

קידום - GMAT

חושבים על לימודי MBA בארץ או בעולם? לעבור את מבחן ה-GMAT עם הקורס הטוב בישראל.

לאתר GMAT >>

קידום - בגרות

קורס הכנה לבגרות המתקדם ביותר - מותאם אישית לרמה וליכולות שלכם.

למחשבון בגרות >>

קידום - מבחן אמי"ר

אל תבזבזו זמן - הוציאו פטור מאנגלית עכשיו !

לאתר מבחן אמיר

חייגו עכשיו

עובדות מעניינות אודות קידום

קידום היא רשת ההכנה לבחינות הגדולה ביותר בישראל והיחידה שמתמחה בהתאמת קורסים לקהלים שונים.
קידום היא חלק מחברת ההשכלה הגדולה בישראל, הכולל גם מותגים נוספים: קידום פסיכומטרי, קידום אמיר, קידום GMAT ו-Wall Street - בית הספר ללימודי אנגלית. 

קידום הוקמה בשנת 1981 ומאז ועד היום מובילה את שוק קורסי ההכנה למבחני הבגרות וללימודים הפרה-אקדמיים.

הקורסים בקידום פותחו לאחר שנים של מחקר והבנה מעמיקה של אופי המבחן וצורכי התלמידים. קידום עוקבת אחר כל המגמות והשינויים הנערכים במבחן ומקפידה לעדכן באופן שוטף את צוות ההדרכה, חומרי הלימוד ושיטות ההוראה. קידום שמה לה למטרה להכין את תלמידיה לבחינה באופן האפקטיבי והמקצועי ביותר. 

חייגו עכשיו

X
ממחיר מחירון; ללא כפל מבצעים