כשרוצים להצליח הולכים על בטוח! לפרטים:
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

פסיכומטרי

חושבים על קורס פסיכומטרי? אל תבזבזו זמן... לכו על קידום – קורס הפסיכומטרי היחיד שמכין אותך להצלחה!

קידום היא חלק מחברת ההשכלה הוותיקה והטובה בארץ. קורס הפסיכומטרי של קידום הוא תוצאה של מחקר ופיתוח שנועדו לבנות קורס מותאם אישית, המביא כל תלמיד אל המקסימום שלו. 

אבל כידוע "אין הנחתום מעיד אל עיסתו", אז בואו ותראו בעצמכם דוגמה למה שאומרים תלמידי הפסיכומטרי שלנו. למה הם אומרים זאת? המשיכו לקרוא ותגלו בעצמכם. המלצות תלמידי פסיכומטרי.

קורס הפסיכומטרי של קידום הוא הקורס היחיד שמכין אותך להצלחה בזכות השילוב של כמה מרכיבים מנצחים:

  1. המדריכים:

המדריכים שלנו הם המדריכים הטובים בארץ כבר 30 שנה. נבחרת המדריכים שלנו מנוסה בקורסי הכנה לפסיכומטרי ויכולות הדרכה מוכחות. אנחנו לא בוחרים רק אנשים מבריקים בעלי ניסיון מוכח בהכנה לפסיכומטרי - אנחנו בוחרים באנשים ערכיים, בעלי אינטליגנציה רגשית, שיביאו אותך להצלחה. המדריכים שלנו זמינים עבורכם אונליין בכל זמן, בפורטל התלמידים המתקדם, בפורום ובעמוד הפייסבוק.

  1. שיטת הלימוד:

קידום היא החברה בעלת הידע וההון האנושי המתקדמים בארץ בכל תחומי ההשכלה הפרטית.  חטיבת המחקר והפיתוח של קידום היא הגדולה והוותיקה בארץ, והיא עומלת כל הזמן על עדכון תכני הלימוד ופיתוח כלי למידה מתקדמים.לקידום מערכת אדפטיבית חדשנית, שבעזרתה בונה המדריך תוכנית לימוד אישית לכל תלמיד, עוקב אחרי ההתקדמות שלו ומכווין אותו לתרגל במינון ובקצב המתאימים עבורו. התלמידים נהנים מחוויית לימוד אינטראקטיבית בכיתה, המשלבת כלים טכנולוגיים שמשפרים את אפקטיביות הלמידה ומאפשרים גמישות והתאמה של תכני הלימוד לכיתה. גם בבית ובכל מקום, יכולים התלמידים להתחבר לפורטל התלמידים המתקדם בארץ וללמוד בעזרת משחקים וסרטוני וידאו.

  1. התאמה אישית:

כולם מדברים על יחס אישי בפסיכומטרי, אבל אלה לרוב סתם סיסמאות. קידום היא החברה היחידה בארץ שמציעה שילוב מנצח של קורס פסיכומטרי כיתתי, תוכנית לימוד בהתאמה אישית ועבודה בקבוצות קטנות. שיטה זו הוכחה במחקרים כשיטת הלימוד האפקטיבית ביותר. תוכנית הלימודים נתפרת באופן אישי לכל תלמיד ומאפשרת לו לחזק את הנושאים שבהם הוא מתקשה, גם בלמידה הקבוצתית וגם בשיעורי הבית ובתרגול אונליין. 

בהמשך ובתפריט הימני תמצאו תשובות לכל השאלות שיכולות לעלות לכם לגבי הפסיכומטרי
קחו את הזמן. כשתסיימו ותחליטו לקחת את העתיד שלכם ברצינות, צרו קשר: 2055* או מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם מיד.

נושאים נוספים שעשויים עניין אותך:

כשרוצים להצליח הולכים על בטוח! לפרטים:
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
X