נרשמים לקורס פסיכומטרי, מחיר מיוחד לנרשמים עכשיו!
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

תלמידי היי-קיו ? מורה נבוכים

תלמידי High Q: אלו האפשרויות שעומדות בפניכם

 

מה עושים אם כבר שילמתי לקורס אך עוד לא סיימתי אותו והאם כדאי לדחות את מועד הבחינה? בעקבות קריסת רשת הפסיכומטרי והבגרויות, אספנו עבורכם תשובות לשאלות הכי בוערות

 

רשת High Q, המציעה קורסי הכנה לפסיכומטרי והשלמת בגרויות, נקלעה לקשיים פיננסיים ובית המשפט הוציא צו פירוק זמני לחברה, כך התפרסם היום (א'). זאת לאחר שהחברה הודיעה כי אין באפשרותה לשלם את משכורות מרץ לעובדיה.

בין הנפגעים נמצאים אלפי תלמידים ברחבי הארץ, בהם לא מעט חיילים משוחררים, ששילמו ממיטב כספם (או מכספי הפיקדון) עבור קורס ברשת High Q, וכרגע נותרו ללא פתרון שיאפשר להם לגשת למבחן הפסיכומטרי או למבחני הבגרות כשהם מוכנים לבחינה ושולטים בכל החומר הדרוש.

ברשת האינטרנט ובעמודי הפייסבוק הרלוונטיים הצטברו שאלות של תלמידים, שתוהים האם הכסף שלהם הלך לפח ומה אפשר לעשות על מנת להשלים את הקורסים שכבר התחילו. לפניכם התשובות המלאות של יועצי ומורי קידום, חברת ההשכלה הפרטית והוותיקה ביותר בישראל, שמציעה קורסי הכנה לפסיכומטרי, GMAT והשלמת בגרויות.

אני לומד למבחן בגרות שיתקיים במאי, וכעת הודיעו לי שהקורס נסגר. מה עלי לעשות?

אם הבחינה היא במאי, ואפילו ביוני, סביר להניח שאתה כבר מכיר הרבה מהחומר הרלוונטי לבחינה. המורים של High Q טובים, כך שמה שאתה צריך לעשות כעת זה להשלים את החומר שנותר ולהיכנס למשטר של חזרות והגשת בחינות.

במקרה כזה, לרוב לא תהיה לך בעיה להצטרף לקורס קיים בחברה אחרת, לעשות מפגש התאמה אחד או שניים, ולהשתלב בתוכנית הלימודים. גם אם יתברר שחסר לך קצת חומר, או שהכיתה עבדה עם סיליבוס אחר, בדרך כלל לא תהיה לך בעיה להשלים את החומר.

HIGH Q PSYCHOMETRY

אולי כדאי לי להפסיק עכשיו ולהירשם לבגרות במועד חורף?

זה מאוד תלוי בך. אם למדת כבר את רוב החומר אז אנחנו ממליצים שלא לדחות את המועד, שכן חבל לוותר על המאמץ שהשקעת ועל החומר הטרי שכבר נמצא בראשך. כדאי שתמתין ימים מספר במטרה לראות האם יש חברה שתפעיל את הקורס שלך במתכונת הנוכחית ועם אותו מורה ואותו חומר, או לחילופין תתחיל לחפש מכון רציני שיקלוט אותך ויכניס אותך לכיתה קיימת.

אם אתה רק בתחילת הקורס, או שנפלת לצערך על קורס לא טוב, הדחייה למועד חורף יכולה להיות דווקא פתרון טוב עבורך. כך או אחרת, אם יש לך כמה בגרויות שאתה צריך להשלים, כדאי לזכור שתעודת הבגרות צריכה להיות שלמה עד חודש אפריל על מנת שתוכל להיכנס לשנת הלימודים הבאה (אוקטובר 2018).

התחלתי קורס פסיכומטרי במטרה לגשת לבחינה במועד יולי, וכעת הודיעו לי שהקורס נסגר. מה עלי לעשות?

אם התחלת ללמוד במטרה לגשת לבחינה במועד יולי אז אין שום בעיה. אין לך מה לדאוג: ביכולתך לעבור לכל מכון פסיכומטרי שכן יש עוד הרבה זמן. אנחנו בקידום רושמים כעת תלמידים מחברת High Q ומציעים להם מחירים מיוחדים במטרה לסייע להם להתמודד עם האילוצים בנסיבות הנוכחיות ולאפשר להם לגשת לבחינה כשהם מוכנים ובטוחים בעצמם.

HIGH Q PSYCHOMETRY

אולי כדאי לי בכלל לדחות את מועד הבחינה לאוקטובר וזהו?

ברמה האישית, אם כבר פינית את הזמן ואת הראש לקורס הפסיכומטרי, אנחנו ממליצים שלא לדחות את מועד הבחינה. אולם, אם החלטת לדחות את המועד כדאי שתדע שזה לא ישפיע על הציון לשנת הלימודים הבאה (אוקטובר 2018), שכן יש מספיק זמן גם לדחות וגם לעשות בחינה חוזרת. ייתכן ואתה צריך לנצל את ההזדמנות שמוצעת כעת, ולהירשם עכשיו מחדש, במחירים המיוחדים שאנחנו מציעים לתלמידי High Q.

נרשמתי לקורס, שנסגר בצל הנסיבות. האם אני זכאית להחזר כספי?

מדובר בנושא שכואב לכולם. התשובה לשאלתך תתברר תוך כדי ההליך המשפטי, שנמצא כרגע בהתהוות. היום (א') יתקיים בבית המשפט הדיון הראשון בנושא, ועם הזמן גם נושא ההחזר הכספי יתברר, על רקע הליך כינוס הנכסים.

 

קיץ לוהט בקידום, נרשמים ונהנים ממחיר מיוחד!
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
כשרוצים להצליח הולכים על בטוח!
הירשמו עכשיו!
X