בגרויות בקידום

רוצה לדעת למה קורסי הבגרות של קידום טובים יותר?

  • תכנית לימודים ממוקדת בגרות: תכנית הלימודים שלנו מתבססת על עשרות שנים של ניסיון, ומכסה את כל הנושאים לבחינת הבגרות. אנחנו מקפידים ללמד כל נושא ביסודיות, תוך בניית בסיס ידע איתן שיובל אותך כל הדרך לציון שרצית. מחלקת המחקר והפיתוח שלנו עובדת קשה ועורכת התאמות לפי המיקוד של כל מקצוע, על מנת להבטיח שהחומרים יהיו העדכניים והרלוונטיים ביותר.
  • מורים יותר מקצוענים: צוות המורים המנוסה והמסור שלנו נבחר בקפידה ומחויב להצלחתך. המורים מביאים את המומחיות שלהם לצד טכניקות הוראה מקוונות, מה שמקל על הבנת מושגים מורכבים ויישום של החומר הנלמד. גאים להצהיר שהמורים שלנו טובים יותר, מקצועיים יותר ואכפתיים יותר.
  • למידה יותר טכנולוגית: הגיע הזמן להיפרד מהתפיסה שהרצאות חייבות להיות משעממות וקשות להבנה ושצריך לסכם כל דבר – הקורסים הטכנולוגיים שלנו נועדו כדי לשמור על הערנות המוטיבציה שלך לאורך תהליך הלמידה. איך אנחנו עושים את זה? המורים משתמשים בלוח חכם ומעבירים סיכומי מצגות מסודרים לאחר השיעור. בנוסף, יש לנו שיעורים מוקלטים שמקלים על השלמת החומר הנלמד!
  • יותר כלים ללמידה: אנו מבינים את החשיבות של ציון טוב בבחינות הבגרות שלך. זו הסיבה שהקורסים שלנו לא מתמקדים רק בהעברת החומר הנדרש, אלא גם בללמד איך ללמוד: איך לפענח שאלות בגרות, איך לגשת לחלקי הבחינה השונים, ואיך להתמודד עם האתגר המנטלי של בחינה מוגבלת בזמן. כל אלה יאפשרו לך לגשת לכל שאלה עם יותר ביטחון.
  • מעטפת יותר מקיפה: בקידום אנחנו דואגים שלא יחסר לך דבר- תלמידנו בקורסי הבגרויות מקבלים גישה לאתר GOOL הכולל סרטוני הסבר על החומר ותרגולים נוספים. מי שמכיר את האתר יודע שמדובר בהטבה שווה ומשתלמת ביותר!
  • יותר יחס אישי: אנחנו בקידום מבינים את החשיבות של יחס אישי והתרומה שלו להצלחתך בבחינה. המורים שלנו יראו אותך, ידעו לתת לך את המשוב האיכותי שיעלה את תחושת המסוגלות ואת הביטחון האישי שלך בלמידה, ויעזרו לך להתגבר טוב יותר על כל מכשול בדרך.
  • יותר הצלחה: ההצלחה שלך היא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו מתחייבים לספק לך את הכלים, הידע והתמיכה הדרושים להשגת תוצאות יוצאות דופן בבחינות הבגרות שלך. עם מורים יותר טובים וחומרי לימוד יותר איכותיים, נעזור לך לפתוח את דלתות האקדמיה ולהצליח יותר בבגרות.

ללמוד אצלנו

הכול על בגרויות

צעירים רבים מעוניינים להשלים או לשפר בגרויות לאחר השיחרור מהצבא. השלב…

קראו עוד

ישנם מונחים רבים הקשורים לבחינות הבגרות שאינם בהכרח מוכרים או מובנים…

קראו עוד

בימים בהם מתקיימות בחינות הבגרות מסגרת הלימודים הרגילה אינה מתקיימת כי…

קראו עוד

לכל בחינת בגרות יש שני מועדים המכונים מועד א' ו-מועד ב'….

קראו עוד

על מנת לסיים 12 שנות לימוד בהצלחה יש צורך בביצוע מספר…

קראו עוד

צעירים רבים נתקלים בשאלות רבות בנוגע לעתידם עוד במהלך השירות הצבאי…

קראו עוד

המלצות שלנו

המורים שלנו

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר