פתרונות בגרויות

למה חשוב לעקוב אחרי פתרון הבגרויות?

לאורך השנים, משרד החינוך מבצע שינויים וחידושים רבים בבחינות. תכניות הלימוד בכל אחד מן המקצועות משתנות בתדירות, ועם כל שינוי כזה משתנים תכני הלימוד, הדגשים השונים ועוד. בנוסף לשינויים אלה, נצפים גם שינויים באופי מבחני הבגרות – כגון דגש הולך וגדל על יכולות ניתוח, הסקת מסקנות, יישום חומר נלמד ויצירתיות. זאת בניגוד לבחינות עבר שנשענו יותר על יכולות זיכרון ושליפת ידע.

 

באופן טבעי משפיע שינוי זה על פתרון הבגרויות כמו גם על תהליך הלמידה לקראת בחינת הבגרות. לדוגמה, פתרון בגרות באנגלית שהתקיימה לפני עשר שנים אינו בהכרח מתאים לבחינת הבגרות באנגלית המתקיימת כיום ועל כן היא דורשת אופי פתרון בחינה אחר. במילים אחרות, פתרון הבגרויות הוא הרבה מעבר לרק "תשובה נכונה" שכן התשובה הנכונה תלויה בדרך בה ניגשים לשאלה ובניסוח ובניית התשובה.

 

בקידום צוותי הוראה ומחקר ופיתוח אשר מכירים מקרוב יותר ובאופן מדויק את השינויים הללו, הדקויות וההיבטים השונים בכל אחד מן המקצועות ודואגים כי הפתרונות לבגרויות יהיו מובנות לעומקן וכי תכניות הקורס הרלוונטיות יהיו עדכניות ומלאות.

מאגר הפתרונות של קידום

פתרון בגרויות הינה שיטה פופולרית ויעילה לתרגול לקראת בחינות הבגרות. אולם, לא מספיק רק לראות את התשובות לבחינה מסוימת מבלי להבין מדוע הפתרון נכון וכיצד כדאי לגשת לבחינה. בקידום אנו מציעים הצגת פתרון מלא של בחינות בגרות תוך התייחסות לדרך הפתרון וכתיבתו.

 

המאגר של קידום כולל מעל עשור שנים של בחינות בגרות ופתרונות לבחינות הבגרות העדכניות ביותר. ישנם פתרונות עבור שלל מבחני הבגרות במקצועות השונים. שאלון בחינת בגרות סרוק בלתי פתור זמין בנפרד כדי לאפשר בחינה עצמית של החומר. קידום מכינה אותך טוב יותר לבגרות.

 

כדי למצוא את הבחינה הרצויה עבורך, יש לבחור את המקצוע, מספר יחידות הלימוד, המועד והשנה הרצויים וללחוץ על 'לתוצאות'. בהצלחה!

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר