קורס בגרות באנגלית 3 יח"ל

קצת על הקורס

לא ניגשת לבגרות באנגלית או שברצונך לשפר את הציון? יש לך אוצר מילים בסיסי והיכרות עם ה-ABC? רוצה לשפר את יכולות הקריאה והכתיבה? הגעת למקום הנכון!

 

המורים המקצועיים שלנו ילוו אותך צעד צעד בדרך להשלמת 3 יחידות בגרות באנגלית, בקורס מקיף עם המון יחס אישי. במהלך הקורס נרחיב את אוצר המילים, נלמד כיצד לקרוא אנסין באנגלית ונכיר חוקי דקדוק בסיסיים. לא נקדיש זמן לשיפור יכולות הדיבור, אלא בעיקר לתרגול שמותאם לבחינת הבגרות.

 

למה זה חשוב? אנגלית היא השפה הבינלאומית החשובה ביותר שהיכרות איתה יכולה לפתוח בפנייך דלתות רבות בחיים. בנוסף, רוב המוסדות האקדמיים דורשים לפחות 3 יח"ל לימוד באנגלית כתנאי סף לקבלה, לכל מסלול.

 

הקורס מיועד לתלמידים שכבר יודעים את ה-ABC והתנסו בקריאה בסיסית מאוד. אין חובה להגיע עם יכולות כתיבה. ההרשמה מותנית בביצוע מבדק רמה אינטרנטי.

 

הקורס יתקיים באונליין בלבד, מה שמאפשר לך ללמוד מכל מקום בארץ ובעולם. כל השיעורים מוקלטים כך שניתן ללמוד בכל שעה שנוחה 🙂

איך אנחנו עושים את זה?

מפגשי הקניית חומר

בקידום לומדים יותר. במפגשים יועבר כל החומר המקצועי הדרוש לך על מנת להצליח יותר בבחינה, וכמובן הידע הטכני ודגשים חשובים נוספים. במהלך השיעורים נקדיש זמן גם לעבודה בקבוצות קטנות, לצורך תרגול של החומר הנלמד ולהעשרת הידע אחד של השני.

מטלות כתיבה

בקידום משתפרים יותר. כדי להשתפר בכתיבה עלינו להתנסות בה כמה שיותר! לכן, לאורך הקורס יינתנו מטלות כתיבה רבות. המטלות יישלחו לבדיקה ויינתן עליהן משוב, במטרה לאפשר לך ללמוד מהטעויות, ולהיות בתהליך מתמיד של שיפור וליטוש יכולות הכתיבה שלך.

חומרי לימוד

בקידום נוח יותר. בסמוך למועד פתיחת הקורס תישלח אליך ערכת ספרים במשלוח מיוחד עד לפתח הבית! הערכה כוללת ספר לימוד בנושא דקדוק, מחברת תרגול כתיבה ולקט בחינות בגרות. ספר הלימוד ישמש אותך לתרגילי הבית שיינתנו בכיתה ולעוד המון תרגול אקסטרה, מחברת תרגול הכתיבה תשמש עבור מטלות הכתיבה שיינתנו, ולקט בחינות הבגרות ישמש לסימולציות ותרגול נוסף, כך שלא יחסר לך דבר!

מרתון

בקידום מגיעים מוכנים יותר. בשבועיים האחרונים לקורס יערכו מרתונים אינטנסיביים שיכללו סימולציות בזמן אמת של המבחן, באמצעות פתרון בגרויות משנים קודמות. המרתון יכלול חזרה מסכמת על החומר ומתן דגשים חשובים, כמו גם חידוד אסטרטגיות הלמידה לקראת הבחינה. מטרת המרתון להכין אותך בצורה המקיפה והטובה ביותר לקראת רגע האמת, שהוא בחינת הבגרות. כמו שאומרים– קשה באימונים, קל בקרב 🙂

גישה לאתר GOOL

בקידום מקבלים יותר. תלמידי קידום זוכים בבונוס שווה במיוחד – גישה חופשית לאתר הסרטונים ״GOOL״, שם תמצאו שיעורי עזר והעשרה על החומר.

סיכומים והקלטות שיעורים

בקידום גמישים יותר. כל המצגות וסיכומי השיעורים שמועברים בכיתה יהיו זמינים עבורך. ויותר מכך, אם במקרה הפסדת שיעור או שלא הבנת משהו שנלמד בפורום הכיתתי, יעמדו לרשותך גם הקלטות של כל השיעורים, אליהן אפשר לחזור בכל רגע ולהשלים את החסר.

testimonial
testimonial_bottom

ההמלצות שלנו

הכל על בגרויות

התקופה שבה מתקיימים מבחני הבגרות היא אחת התקופות המשמעותיות בקרב תלמידי…

קראו עוד

בעידן הגלובלי של ימינו, השליטה בשפה האנגלית הפכה לכלי חיוני להצלחה…

קראו עוד

בגרות – מילה אחת קטנה שמעוררת רגשות מעורבים אצל תלמידים רבים,…

קראו עוד

בגרויות הן נקודת השיא והסיום של תקופת הלימודים בתיכון. מדובר בסדרת…

קראו עוד

תוכנית גפ"ן או בשמה המלא "גמישות פדגוגית ניהולית" היא תכנית של…

קראו עוד

הצלחה בבחינת הבגרות במתמטיקה היא תנאי לקבלת תעודת בגרות של משרד…

קראו עוד

יותר אפשרויות

המורים שלנו

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

אני מאשר/ת שימוש בהמלצה שהזנתי לפרסום בערוצים השונים של קידום. פירוט הסכמה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

העלאת תמונה להמלצה

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

העלאת תמונה להמלצה