קורס בגרות במתמטיקה 5 יח"ל

קצת על הקורס

קורס 5 יחידות מתמטיקה הוא היהלום שבכתר שלנו. מדובר בקורס מאתגר ואינטנסיבי שמטרתו לעזור לך למצות את היכולות ולנפץ את תקרת הזכוכית המתמטית שלך. בגרות ב-5 יחידות מתמטיקה מעניקה את הבונוס הגדול ביותר לממוצע הבגרות המשוקלל ויכולה לקדם אותך להתקבל לחוג שרצית. הקורס מועבר על ידי המורים המקצועיים והחריפים ביותר שלנו, שנמצאים כאן במיוחד עבורך לתת דחיפה כשצריך ולסייע בהגעה ליעדים האישיים של כל אחד. ניתן לבצע את הקורס באופן פרונטלי או באונליין (בזום).

 

בגלל הדרישות הגבוהות של קורס בגרות במתמטיקה, השתתפות תתאפשר רק עם ציון של 75 ומעלה ב-4 יח"ל, או ציון עובר במכינת הכנה של שלושה שבועות (מידע נוסף בהמשך). הנרשמים למועד החורף ייגשו לשתי השאלונים במועד א', ואילו הנרשמים למועד הקיץ ייגשו לשאלון הראשון במועד א׳, ולשאלון השני במועד ב'.

 

אם אז אם יש לך ראש אנליטי ובסיס מתמטי טוב, מוטיבציה להתמסר לכמה חודשים של למידה יום-יומית, וזמן רב פנוי לתרגול בבית – הגעת למקום הנכון ביותר!

איך אנחנו עושים את זה?

מפגשי הקניית חומר

בקידום לומדים יותר. במפגשים יועבר כל החומר המקצועי הדרוש לך על מנת להצליח יותר בבחינה, בנוסף לידע טכני ודגשים חשובים נוספים.

תרגולים

בקידום מתרגלים יותר. לא הצלחת את התרגילים לבד? אל דאגה, בכל ערב יחכה לך מורה שלנו בחדר תרגול אונליין כדי לענות על שאלות ולפתור תרגילים מאתגרים מעבודת הבית או מהשיעור.

חומרי לימוד

בקידום נוח יותר. בסמוך למועד פתיחת הקורס תישלח אליך ערכת ספרים במשלוח מיוחד עד לפתח הבית! הערכה כוללת 5 ספרי לימוד, ביניהם ספרי GOOL וארכימדס, ולקט בחינות בגרות. ספרי הלימוד ישמשו אותך לתרגילי הבית שיינתנו בכיתה ולעוד המון תרגול אקסטרה, ולקט בחינות הבגרות ישמש לסימולציות ותרגול נוסף, כך שלא יחסר לך דבר!

מרתון

בקידום מגיעים מוכנים יותר. בשבועיים האחרונים לקורס יערכו מרתונים אינטנסיביים שיכללו סימולציות בזמן אמת של המבחן, באמצעות פתרון בגרויות משנים קודמות. המרתון יכלול חזרה מסכמת על החומר ומתן דגשים חשובים, כמו גם חידוד אסטרטגיות הלמידה לקראת הבחינה. מטרת המרתון להכין אותך בצורה המקיפה והטובה ביותר לקראת רגע האמת, שהוא בחינת הבגרות. כמו שאומרים – קשה באימונים, קל בקרב 🙂

גישה לאתר GOOL

בקידום מקבלים יותר. תלמידי קידום זוכים בבונוס שווה במיוחד – גישה חופשית לאתר הסרטונים ״GOOL״, בו ניתן למצוא פתרון מוסרט ומודרך לחלק ניכר מהשאלות בספרים, וכן סרטוני הסבר כלליים על החומר. ההסברים נועדו להעשרה אך אינם מהווים תחליף ללמידה בכיתה.

סיכומי שיעורים

בקידום גמישים יותר. כל המצגות וסיכומי השיעורים שמועברים בכיתה יהיו זמינים עבורך, במקרה שהפסדת שיעור או שלא הבנת משהו שנלמד בפורום הכיתתי.

testimonial
testimonial_bottom

ההמלצות שלנו

הכול על בגרויות

תוכנית גפ"ן או בשמה המלא "גמישות פדגוגית ניהולית" היא תכנית של…

קראו עוד

הצלחה בבחינת הבגרות במתמטיקה היא תנאי לקבלת תעודת בגרות של משרד…

קראו עוד

ההצלחה בבחינת הבגרות באנגלית היא תנאי הכרחי לקבלת תעודת בגרות, ולכן…

קראו עוד

כדי להגיע מוכנים לבחינת הבגרות חשוב להיבחן בסימולציות המדמות את מבחני…

קראו עוד

כבר עם קום המדינה תעודת הבגרות הייתה סמל למצוינות ולאליטיסטיות. מאז…

קראו עוד

צעירים רבים מעוניינים להשלים או לשפר בגרויות לאחר השיחרור מהצבא. השלב…

קראו עוד

יותר אפשרויות

מכינה לקראת הקורס

לא עומדים בתנאי הסף לקבלה לקורס 4 או 5 יח"ל? תוכלו לבצע מכינה ממוקדת באורך 3 שבועות, הכוללת שיעורי ערב פעמיים בשבוע ותרגול רב בבית. בסוף המכינה יתקיים מבחן מסכם וממיין, שיעריך את ההתאמה שלכם שלך ל-4 או 5 יחידות לימוד.

 

זו הזמנות מצוינת להסיר חלודה, להכיר את המורים שלנו, ולהיכנס לשגרת למידה, כך שהמכינה בהחלט מומלצת גם לתלמידים שעבר זמן רב מאז שניגשו לבגרות.

המורים שלנו

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר