קורס בגרות בפיזיקה

קצת על הקורס

פיזיקה, מלכת המדעים המדויקים. קורס אינטנסיבי ומאתגר מאוד, המקיף כמות חומר נרחבת ומגוונת בעקרונות הפיזיקה, המכניקה, החשמל והמגנטיות, הקרינה ועקרונות החקר. במהלך הקורס ייחשף בפניך עולם ידע עצום של מחקר מדעי ועקרונות מדעיים, תוך שימוש בנוסחאות, במשוואות ובחישובים מתמטיים. הקורס מכין אותך לכל 4 הבחינות שמרכיבות את 5 היחידות. 

 

הקורס מעניק בונוס כמקצוע ריאלי מוגבר, מה שמהווה יתרון משמעותי במוסדות אקדמיים בהם ניתן בונוס רק על מקצוע ריאלי. זוהי בחירה מצוינת לתלמידים שרוצים ללמוד הנדסה או לימודים מדויקים באקדמיה. מיועד לבעלי אוריינטציה ריאלית והצלחה מוכחת בלימודים ריאליים כמו כימיה, ביולוגיה ומתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד ומעלה.

 

קבלה לקורס מותנית בציון 75 ומעלה ב-4 יח"ל מתמטיקה או בציון של 55 ומעלה ב-5 יח"ל. הקורס יתקיים באונליין בלבד, מה שמאפשר לך ללמוד מכל מקום בארץ ובעולם. כל השיעורים מוקלטים כך שניתן ללמוד בכל שעה שנוחה.

 

עקב העומס בקורס לא מומלץ לשלב עם קורסים אחרים במקביל.

אז… איך קורה כל הטוב הזה?

מפגשי הקניית חומר

בקידום לומדים יותר. במפגשים יועבר כל החומר המקצועי הדרוש לך על מנת להצליח יותר בבחינה, וכמובן הידע הטכני ודגשים חשובים נוספים. במהלך השיעורים נקדיש זמן גם לעבודה בקבוצות קטנות, לצורך תרגול של החומר הנלמד ולהעשרת הידע אחד של השני.

חומרי לימוד

בקידום נוח יותר. בסמוך למועד פתיחת הקורס תיפתח עבורך גישה לארבעת ספרי הלימוד הדיגיטליים שלנו שישמשו אותך לתרגילי הבית שיינתנו בכיתה ולעוד המון תרגול אקסטרה. בנוסף, תישלח אליך במשלוח מיוחד עד לפתח הבית, ערכה הכוללת שלושה 2 לקטי בחינות וחוברת ניסוי החובה, שישמשו אותך לסימולציות ולתרגול נוסף, כך שלא יחסר לך דבר!

תרגולים

בקידום מתרגלים יותר. לא הצלחת את התרגילים לבד? אל דאגה, פעמיים בשבוע בשעות הערב יחכה לך מורה שלנו בחדר תרגול אונליין, בכדי לענות על שאלות ולפתור תרגילים מאתגרים מעבודת הבית או מהשיעור.

גישה לאתר GOOL

בקידום מקבלים יותר. תלמידי קידום זוכים בבונוס שווה במיוחד – גישה חופשית לאתר הסרטונים ״GOOL״, שם תמצאו שיעורי עזר והעשרה על החומר.

מרתון

בקידום מגיעים מוכנים יותר. בשבועיים האחרונים לקורס יערכו מרתונים אינטנסיביים שיכללו סימולציות בזמן אמת של המבחן, באמצעות פתרון בגרויות משנים קודמות. המרתון יכלול חזרה מסכמת על החומר ומתן דגשים חשובים, כמו גם חידוד אסטרטגיות הלמידה לקראת הבחינה. מטרת המרתון להכין אותך בצורה המקיפה והטובה ביותר לקראת רגע האמת, שהוא בחינת הבגרות. כמו שאומרים – קשה באימונים, קל בקרב 🙂

סיכומים והקלטות שיעורים

בקידום גמישים יותר. כל המצגות וסיכומי השיעורים שמועברים בכיתה יהיו זמינים עבורך. ויותר מכך, אם במקרה הפסדת שיעור או שלא הבנת משהו שנלמד בפורום הכיתתי, יעמדו לרשותך גם הקלטות של כל השיעורים, אליהן אפשר לחזור בכל רגע ולהשלים את החסר.

ההמלצות שלנו

הכול על בגרויות

צעירים רבים מעוניינים להשלים או לשפר בגרויות לאחר השיחרור מהצבא. השלב…

קראו עוד

ישנם מונחים רבים הקשורים לבחינות הבגרות שאינם בהכרח מוכרים או מובנים…

קראו עוד

בימים בהם מתקיימות בחינות הבגרות מסגרת הלימודים הרגילה אינה מתקיימת כי…

קראו עוד

לכל בחינת בגרות יש שני מועדים המכונים מועד א' ו-מועד ב'….

קראו עוד

על מנת לסיים 12 שנות לימוד בהצלחה יש צורך בביצוע מספר…

קראו עוד

צעירים רבים נתקלים בשאלות רבות בנוגע לעתידם עוד במהלך השירות הצבאי…

קראו עוד

יותר אפשרויות

המורים שלנו

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר