ערכה ללימוד עצמי לבחינה האנליטית

טוב שהגעת אלינו

הערכה ללימוד עצמי לבחינה האנליטית במערכת מר”ב היא מקיפה והמתקדמת מסוגה. יצרנו אותה על בסיס עשרות שנות ניסיון בהכנת מאות אלפי תלמידים לבחינות פסיכומטריות, לאחר שחקרנו לעומק את הבחינה האנליטית.
הבחינה הזו גם היא בחינה פסיכומטרית, וכוללת שאלות בנושאי חשיבה כמותית וחשיבה מילולית. ברמת קושי גבוהה יותר ביחס לבחינה הפסיכומטרית המוכרת. הצלחה בבחינה מחייבת היכרות עם טכניקות פתרון עבור כל אחד מסוגי השאלות, וכן גיבוש אסטרטגיה מוצלחת לתכנון זמני הפתרון בבחינה.

 

הערכה שלנו עונה בדיוק על הצרכים הללו. היא כוללת שיעורי וידאו מפורטים, ספר תרגול וספר בחינות. כללנו בהם את כל מה שצריך לדעת כדי להצליח בבחינה. החל בהסבר על מבנה הבחינה, דרך שיטות העבודה הרלוונטיות לכל נושא ונושא וכלה בהתייחסות מעמיקה לניהול הזמן בבחינה. כל אחד מהשיעורים בערכת הלימוד כולל הסברי מבוא ודוגמאות מפורטות, וכל אחד מהתרגילים בספרים כולל הסברים מקיפים ומפורטים.

 

את תכני ערכת הלימוד מלמדים בכירי מורינו. התאמנו אותו עבורכם, כך שתוכלו להתכונן לבחינה מכל מקום, ובקצב שלכם.

 

ערכת הלימוד תהיה זמינה באתר מעת הרכישה ועד לתאריך הבחינה של אותו המועד אליו רכשתם את הערכה.

ערכה ללימוד עצמי לבחינה האנליטית

הקורסים הקרובים שלנו

המורים בערכת הלימוד

המורים שמלמדים את החומר בסרטונים שבערכת הלימוד הינם מורים בכירים של קידום, שעברו את המבחן לקראת המסלול הארבע שנתי ברפואה.

ספרי בחינות ותרגולים

בספר התרגולים אלפי תרגילים בכל נושאי המבחן. בספר הבחינות תמצאו 10 בחינות מלאות לתרגול. וכמובן בכל הספרים הסברים מלאים ומפורטים כדי שתוכלו להפיק את המרב גם מהטעויות שלכם.

סרטוני שיעורים

14 סרטונים המכסים את כל הנושאים שיש להכיר כדי להגיע לבחינה הכי מוכנים שאפשר! כך תוכלו ללמוד לעומק את כל שיטות הלימוד שפיתחנו כדי שתצליחו יותר.

טיפים ללמידה

באתר תוכלו למצוא חוברת הדרכה שתלווה אתכם ובה מופיעות הנחיות ללמידה, לו"ז לדוגמה, המלצות לניהול הזמן ועוד.

קבוצת פייסבוק ייעודית

בקבוצה תוכלו להתייעץ עם מורה מלווה של ערכת הלימוד, לשאול שאלות על חומרי הלימוד ולקבל טיפים ועזרה בלמידה.

המלצות שלנו

יותר אפשרויות

שאלות תשובות

על מנת להגיע לקורס הכי מוכנים שאפשר, כדאי שתקראו כמה שיותר טקסטים ותשננו מילים בעברית ובאנגלית, כמו כן חשוב שתחזקו את הידע באלגברה ובגאומטריה. מוזמנים להיצטרף למחנה האימונים של קידום! פרטים אצל יועץ הלימודים שלנו.

הבחירה הזאת משמעותית בהחלט לעתיד שלכם! כאשר בוחרים קורס חשוב לבחון גורמים כמו עדכניות החומר הנלמד, ותק וגודל מכון הפסיכומטרי, איכות וזמינות המורים, כמות תרגולים גדולה והכי חשוב: עד כמה תוכנית הלימוד בקורס באמת מתאימה לכם.

קורס הפסיכומטרי מתקיים פעמיים בשבוע, באופן מתומצת של מספר שעות. הקורס בנוי כך שלקראת השבועות האחרונים לפני הבחינה הפסיכומטרית כמות המפגשים עולה וכך גם האינטסיביות לקראת המבחן, מה שנקרא מרתון פסיכומטרי.

כדי להתאים לכם קורס אנחנו צריכים להכיר אתכם ולהבין האם אתם ניגשים לפסיכומטרי בפעם הראשונה? צריכים לשפר ציון? מעדיפים קורס בוקר או ערב? רוצים ללמוד בכיתה עם כולם או באונליין מהבית? ועוד כמה פרטים שיעזרו לנו להתאים לך את הקורס שיוציא מעצמכם יותר ממה שאי פעם חלמת.
כל זאת מתאפשר לנו בזכות צוות המורים המנוסה שלנו וחומרי הלימוד הטובים בעולם הפסיכומטרי.

 

לחיילים משוחררים, עד 3 שנים ממועד השיחרור, שמורה הטבה מיוחדת בהרשמה לכל אחד מקורסי הפסיכומטרי שלנו (פרט לקורס פסיכומטרי Home). ניתן לממש את כספי הפיקדון הצבאי בעת התשלום.

הבחינה הפסיכומטרית נערכת מדי שנה בארבעה מועדים: אביב, קיץ, סתיו וחורף.
הקורסים השונים מתחילים 6-12 שבועות לפני תאריך הבחינה, תלוי בסוג הקורס.

קורס פסיכומטרי נמשך בין 13-6 שבועות, אך חשוב לזכור: אורכו של הקורס אינו משפיע על איכות הקורס. הוא תלוי במספר המפגשים השבועי, משך השיעורים והצורך עליו הוא עונה.

קורס פסיכומטרי שמשלב לימודים מהבית ולימודי אונליין יש רק בקורס מועדון 700. מוזמנים לבדוק התאמה למועדון האקסקלוסיבי שלנו עם אחד מיועצי הלימודים ב-2055*.

המורים בקידום הם מקצועני פסיכומטרי שחיים ונושמים את המבחן, אוהבים ללמד ואוהבים להצליח יותר מכל חברת השכלה אחרת. בואו להכיר את נבחרת המורים הכי טובה בארץ >>

לקידום למעלה מ-25 סניפים ברחבי הארץ, כך שאנחנו בטוחים שתוכלו לאתר את הסניף שיהיה לכם הכי נח ללמוד בו. מעדיפים ללמוד עם פיג'מה מהבית? מעולה! יש לנו גם קורס פסיכומטרי אונליין.
לרשימת הסניפים >>

לכל קורס פסיכומטרי בקידום עלות שונה.
מוזמנים להיעזר ביועצי הלימודים שלו כדי להבין איזה קורס הכי מתאים לכם כך שתשיגו את ציון הפסיכומטרי שייקח אתכם הכי רחוק שיש, ולקבל הצעת מחיר משתלמת.

המורים שלנו

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר