מבצעים

מבצעי פסיכומטרי

מחפשים מבצע לקורס פסיכומטרי? רוצים להירשם למועד הקרוב ואולי לזכות במתנה שווה במיוחד? אנחנו בקידום דואגים לעדכן אותכם בכל המבצעים וההנחות לקורסי הפסיכומטרי שלנו. בעמוד זה נעדכן אותכם בכל ההנחות והמבצעים החדשים ביותר בהתאם למועדי הקורסים השונים. ראיתם מבצע שווה במיוחד? רוצים להירשם כבר עכשיו לאחד מהקורסים שלנו? התקשרו עוד היום ל-2055* או השאירו פרטיכם בטופס שבאתר ואחד מנציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

 

1. לא שיפרת – לא שילמת!

נרשמתם לקורס קידום כדי לשפר ציון קודם? בקידום אנחנו מבטיחים שאם לא תשפרו את ציון הפסיכומטרי שלכם לא תשלמו על הקורס אליו נרשמתם וכספכם יוחזר במלואו*. בקיצור, עם מבצע לא שיפרת – לא שילמת! אפשר רק להרוויח.

אנחנו בקידום מאמינים בקורס ההכנה לפסיכומטרי שלנו ב-100% ויש לנו אלפי הוכחות שמי שמשתתף בקורס שלנו מתקדם ומשפר ציון. יש לנו את המורים המקצועיים הכי טובים שיש, אמצעי הלימוד הכי מתקדמים וחדשניים ומתודולוגיות לימוד מנצחות. הקורס שלנו מועבר בכיתות חכמות ותהליך הלימוד הוא אדפטיבי גם בכיתה וגם בבית.

 

הכול כדי שתוציאו את הציון הגבוה ביותר!

 

אנחנו מאמינים שאם תלמדו בקורס שלנו הציון שלכם ישתפר ויודעים שקורס הפסיכומטרי שלנו מכין אתכם להצלחה.

הירשמו עכשיו ותיהנו מהמבצע הכי משתלם והגיוני שיש. בקורסים המשתתפים במבצע, בכפוף לכללי התקנון.

 

 

מבצעי בגרויות

מחפשים מבצע לקורס הכנה בגרויות? ברישום למספר קורסים תהיו זכאים להנחה מיוחדת. פרטים אצל יועצי הלימודים שלנו.

מבצעי אמיר"ם

מחפשים מבצע לקורס הכנה למבחן אמיר"ם? רוצים להוציא פטור באנגלית? רוצים להיפטר מקורס האנגלית באוניברסיטה ולעשות מבחן אמיר"ם עוד היום? אנחנו בקידום דואגים לעדכן אותכם בכל המבצעים וההנחות בקורסי אמי"רם שלנו. בעמוד זה נעדכן אותכם בכל המבצעים החדשים ביותר בהתאם למועדי הקורסים השונים. ראיתם מבצע שווה במיוחד? רוצים להירשם כבר עכשיו לאחד מהקורסים שלנו? התקשרו עוד היום ל-2055* או השאירו פרטיכם בטופס שבאתר ואחד מנציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר