לנצח את הפסיכומטרי עם קידום

141030
תלמידים שלמדו אצלנו פסיכומטרי משנת 1981
1584
ממוצע התרגילים שפותרים בכל אחד מקורסי הפסיכומטרי שלנו
20
כ-80% מהמורים שלנו הם סטודנטים לרפואה
סניפים שפרוסים ברחבי הארץ מק"ש ועד ב"ש

קורסים יותר מותאמים

מעל 40 שנות הכנה לבחינה הפסיכומטרית לימדו אותנו דבר אחד מאוד ברור: גם אם הבחינה הפסיכומטרית היא אחידה וזהה לכולם, הדרך להצליח בה שונה עבור כל אחד ואחת. הסיבות לכך רבות ומגוונות ונעות מיכולות אישיות שונות (למי שדובר אנגלית שוטפת ועשה 3 יחידות לימוד במתמטיקה יש צרכים שונים לחלוטין ממי שלא יודע מילה באנגלית ואבל עשה 5 יחידות לימוד במתמטיקה) לסגנון חיים שונה (מי שעובד במשרה מלאה לא דומה למי שלא עושה דבר מלבד הפסיכומטרי) ואפילו להעדפות אישיות (טיפוס של בוקר, ערב או בכלל חיית לילה?). 

 

בדיוק בגלל זה אנחנו שואפים לתת לתלמידים שלנו את הקורס המותאם ביותר אליהם. בקידום לא תצטרכו להכניס את עצמכם לתבנית של קורס פסיכומטרי אחיד, אלא תוכלו לבחור מבין 8 סוגי קורסי פסיכומטרי את הקורס שמתאים לכם בדיוק ובו תקבלו רק את הכלים שיקחו אתכם למקסימום.

חומרי לימוד יותר מעודכנים

אחרי שהתאמנו לכם את הקורס המושלם, מגיע החלק החשוב באמת – להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לבחינה האמיתית. איך אנחנו עושים את זה? באמצעות חומרי לימוד מעודכנים, מדויקים ודומים ככל האפשר לבחינה. 

 

לקידום יש את אחת ממחלקות המחקר והפיתוח הגדולות בשוק, ותפקידם של כל מי שחלק ממנה הוא לוודא שהשאלות שאותם תתרגלו במהלך הקורס יהיו הכי קרובות למקור שאפשר. כדי לעשות את זה, אנחנו שולחים את המורים שלנו להיבחן בבחינה בכל מועד ולשחזר את השאלות שהופיעו בה, משכתבים שאלות ומכניסים אותן לחומרי הלימוד שלכם, מזהים מגמות של המרכז הארצי ומעדכנים את חומרי הלימוד שלנו בתדירות גבוהה. בזכות כל אלו אנחנו מצליחים להיות מדויקים, מעודכנים וטובים יותר.

כלים דיגיטליים יותר מתקדמים

מערכת למידה

פורטל הלימודים הדיגיטלי שלנו מכיל אינספור תרגולים שיאפשרו לכם לחדד ולהתמקצע בכל נושא שקיים בבחינה. תוצאות התרגולים יישלחו מידית למורה שלכם ויעזרו לו לדעת באופן שוטף מה מצבכם, כדי שיוכל להתאים לכם את תכנית המטלות הטובה ביותר עבורכם.

אפליקציית מילים

עובדה ידועה היא שלבחינה הפסיכומטרית צריך ללמוד אלפי מילים חדשות. עכשיו, אנחנו לגמרי מהאנשים שמשתמשים ב"גזוזטרה" ו"אנפילאות" על בסיס יום-יומי, אבל למקרה שאתם לא – פיתחנו עבורכם אפליקציית אוצר מילים כיפית וקלילה שתעזור ללמוד את כל המילים לקראת הבחינה!

לימודים באונליין

לא מתים על הקונספט של לצאת מהבית? קורס האונליין שלנו מתאים לכם יותר! הקורס המקוון שלנו מכיל את כל הכלים המעולים שיש בקורס הפרונטלי שלנו עם בונוס חשוב – לאף אחד לא אכפת אם אתם בפיג'מה ומנשנשים במבה תוך כדי שיעור אנלוגיות 🙂

קבוצות וואצאפ

בא לכם להתייעץ בזריזות על איזו שאלה שאתם לא מבינים? בקבוצת הוואצאפ שנפתח עבורכם יחכה לכם מורה פסיכומטרי וגם תלמידי פסיכומטרי בדיוק כמוכם שיענו לכם על כל השאלות שלכם במהירות וביעילות.

מורה אונליין

בנוסף לקבוצת הוואצאפ אנחנו מעמידים לרשותכם בכל יום גם מורה פסיכומטרי בכיתה הוירטואלית שלנו. כל שעליכם לעשות זה לומר לו באיזו שאלה נתקעתם, הוא יעלה אותה על המסך ויפתור אותה יחד איתכם בתוך כמה דקות!

צוות מורים יותר מקצועי

מורי הפסיכומטרי שלנו

גיבשנו לנו צוות מורים מבריקים, מקצוענים עם יכולת פסיכומטרית גבוהה במיוחד ולא פחות חשוב – אינטליגנציה רגשית ומחויבות אדירה לתלמידים. המורים שלנו הם בחלקם סטודנטים מצטיינים במקצועות נחשבים שמלמדים בקידום עד לסיום התמחותם, או מורים ותיקים שבחרו בהוראה כדרך חיים. משותפת לכולם מקצועיות חסרת פשרות, אהבה גדולה להוראה ויכולת מוכחת להוציא מהתלמידים שלנו יותר.

ההכשרה שלנו

כל מורה שמלמד בקידום עבר תהליך מיון קפדני ורב-שלבי שנועד לוודא בראש ובראשונה שהוא עילוי בתחום הפסיכומטרי. לאחר שבחרנו את הטובים ביותר, אנחנו מעבירים אותם הכשרה של מספר חודשים שבמהלכה הם לומדים טכניקות הוראה מתקדמות, לצד חידוד היכולות הפסיכומטריות וההיכרות שלהם עם הבחינה הפסיכומטרית.

הגישה הלימודית שלנו

כל המורים בקידום שמים לנגד עיניהם מטרה אחת ויחידה: להביא את התלמידים שלהם למקסימום. הם לומדים להכיר אתכם לעומק כדי לדעת מה אתם צריכים מבחינה מקצועית, ולצד ההיכרות הזו – הם גם משקיעים רבות כדי להיות לצידכם מבחינה רגשית ולתת לכם תמיכה בתקופה האינטנסיבית הזו. הכל כדי שתצליחו להגיע לשיא שלכם.

testimonial
testimonial_bottom

תלמידים יותר מרוצים

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר