קורס מועדון 700

למי ששואף להרבה יותר

החלום שלך זה לקבל מעל 700 בפסיכומטרי? רוצה להיות בקורס שיודע לקחת אותך לקצה גבול היכולת שלך, לסחוט ממך את המקסימום ועוד יותר? הגעת למקום הנכון – מועדון 700 של קידום.

 

שמו של מועדון ה-700 שלנו לחלוטין הולך לפניו, אבל אם עדיין לא יצא לך להכיר אותו, הנה מה שצריך לדעת עליו:

מדובר במועדון אקסקלוסיבי של תלמידי הפסיכומטרי המובחרים ביותר (נשבעים שכמעט כתבנו 'הקרם של הקרם' אבל הצלחנו לעצור את עצמנו. מעורר הערכה, אנחנו יודעים), אליו ניתן להיכנס בשתי דרכים בלבד:

  • עשית פעם את הבחינה הפסיכומטרית וקיבלת ציון של 650 ומעלה
  • עברת את מבחן ההתאמה הייעודי שלנו וקיבלת ציון גבוה בטירוף

אנחנו לא סתם בררנים בבחירת התלמידים שלנו למועדון, כי מי שיצליח להיכנס אליו, עתיד למצוא את עצמו בכיתה של תותחי על-חלל (די, כמה אפשר להתאפק?) בפסיכומטרי. זוהי כיתה שמורכבת מתלמידים מעולים שמבינים את הבחינה, יודעים את החומר המקצועי ורוצים לרוץ קדימה כדי להתברג לאחוזון העליון של תוצאות הבחינה. 

במועדון 700 לא לומדים את הבסיס, אלא שמים דגש על מציאת הפתרונות היעילים ביותר לשאלות בבחינה וחידוד השיטות הפסיכומטריות שמי שמצליח ליישם אותן בצורה מלאה – יצליח לקבל את הציון המיוחל בבחינה.

 

הקורסים הקרובים שלנו

@kidum.il מועדון 700 שווה יותר 😍 רוצים להוציא מעל 700 כדי להתקבל ללימודים? זה הקורס בשבילכם! #קידום #קידום_שווה_יותר #מועדון_700 ♬ original sound – קידום

מה תמצאו בקורס מועדון 700?

תרגולי קצה

כיאה לכיתה שמלאה בחיות פסיכומטרי, חלק ניכר מהזמן בשיעורים מוקדש לתרגולים קשים במיוחד של שאלות קצה מאתגרות ומורכבות. העיסוק הנרחב בשאלות כאלה יסייע לך לחדד את הטכניקה שלך ולהביא אותה לרמה הגבוהה יותר, וכך גם לקבל ציון גבוה יותר.

חומרי לימוד ייעודיים

תלמידי מועדון 700 יכולים להתמודד עם יותר, ולכן אנחנו נותנים להם בדיוק את זה. בנוסף לחומרי הלימוד המצוינים הרגילים שלנו, בקורס זה יש גם מאגר ענק של תרגולים נוספים, ספרי תרגול ייעודיים וסימולציות קצה קשות במיוחד.

התמודדות עם חוויית בחינה

כל מי שעשה פסיכומטרי בעבר יודע שמה שבאמת קשה בבחינה הזו הן לא השאלות עצמן, אלא ההתמודדות איתן בזמן כה קצר (דקה לשאלה, כן?). בגלל זה אנחנו משקיעים חלק ניכר מהתכנים במועדון 700 על מנת לעזור לך לסגל אסטרטגיה נכונה שתדע להביא את היכולות שלך לידי ביטוי ולהוציא ממך הרבה יותר.

הכנה מנטלית

ההכנה המנטלית לבחינה חשובה לא פחות מההכנה המקצועית, לכן שילבנו בקורס מועדון 700 גם סדנאות שונות שיעזרו לך להירגע ולהגיע לבחינה בשלווה וביטחון מלא. בקיצור, מי אמר יותר מיינדפולנס ולא קיבל? 🙂

ליווי אישי

נתקעת בשאלה בשיעורי הבית ואין לך מושג איך להמשיך? נכנסת לבאסה בגלל הציון בסימולציה ובא לך לדבר עם מישהו? אנחנו כאן כדי לעזור. מלבד המורה המעולה שיהיה לך במועדון, בכל יום יחכה לך גם מורה אונליין (בשר ודם, כן? פשוט במחשב) שרק מחכה לענות לך על שאלה מספר 17 במשוואות שמשגעת אותך.

בדיקת חיבורים

כתיבת חיבורים היא מיומנות נרכשת, וכדי שיהיה לך קל לרכוש אותה – העמדנו צוות בודקי חיבורים שיבדוק לך את כל החיבורים שניתן לך לכתוב במהלך הקורס, ללא הגבלה במספר החיבורים. ככל שנבדוק לך יותר חיבורים וניתן לך יותר פידבק, כך השיפור שלך יהיה משמעותי יותר והציון שלך יגדל.

כלים דיגיטליים

אם כבר הפלאפון ביד שלך 23.5 שעות ביממה, לפחות שיעזור לך ללמוד משהו תוך כדי! האתר הלימודי והאפליקציה שלנו יאפשרו לך ללמוד בצורה נוחה יותר – מכל מקום, בכל זמן.

בחן את עצמך

מדגדג לך לדעת מה זה הפסיכומטרי הזה? בדיוק בשביל זה בנינו עבורך מבדק פסיכומטרי שבסופו נשלח לך את הציון המשוער שלך בסמס. אל דאגה, לא נסנדל אותך לבחינה מלאה של 3 שעות. כתבנו 30 שאלות שיתנו לך מושג מהי הרמה הנדרשת בפסיכומטרי וכמה כדאי לך להתחיל כבר להיזכר מה זה משפט פיתגורס… 🙂

המלצות שלנו

הכול על פסיכומטרי

אם בעבר תואר ראשון היה חלום רחוק עבור רוב האנשים בישראל,…

קראו עוד

גזרתם את החוגר? סיימתם שירות לאומי? לא בטוחים מה עושים מכאן…

קראו עוד

אם עשיתם חיפוש באינטרנט והגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם נמצאים באחת…

קראו עוד

הפרק הכמותי בבחינה הפסיכומטרית מהווה כ-40% מציון הבחינה הכולל. פרק זה…

קראו עוד

הפרק המילולי במבחן הפסיכומטרי מהווה כ-40% מציון המבחן. בכל פרק מילולי בבחינה…

קראו עוד

פרק האנגלית בפסיכומטרי חשוב לא רק בגלל השקלול שלו לציון הסופי…

קראו עוד

יותר אפשרויות

המורים שלנו

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר