קורס פסיכומטרי בתיכון

אף פעם לא מוקדם מדי לשאוף ליותר

חזקות ושורשים, חולצת בית ספר, Past Progressive, שינון חומרי לימוד, בגרויות ולילה לבן של חרישה – אם כל אלו נשמעים לכם מוכר, זה כנראה אומר שאתם תלמידי תיכון. זה גם כנראה אומר שעכשיו, ממש עכשיו, זה הזמן המושלם עבורכם לגשת לבחינה הפסיכומטרית. מפתיע? לא ממש.

 

בקידום אנחנו מפתחים ומשכללים את קורס הפסיכומטרי לתלמידי תיכון שלנו כבר עשרות שנים, מתוך ידיעה שזהו הזמן שבו אתם נמצאים בשיא שלכם. הבסיס הלימודי שנדרש לבחינה הפסיכומטרית עוד טרי אצלכם בראש, אתם מורגלים בלמידה אינטנסיבית ומסגרת לימודית לא זרה לכם. במילים אחרות – זה הזמן שבו יש לכם את היכולת המרבית להגיע למקסימום שלכם, ואנחנו ממש ממליצים לכם לנצל אותו. 

להוציא מעצמכם יותר עם קורס התיכונים שלנו

הקורס הנכון לתלמידי תיכון

קורס הפסיכומטרי שלנו נבנה במיוחד עבור תלמידי תיכון. הזמן שלכם יקר לנו, ואנחנו לא מתכוונים לבזבז אותו על חומר שאתם כבר שוחים בו. מסיבה זו בדיוק, פיתחנו קורס שמתחשב ברמה האמיתית של תלמידי תיכון, עם תכנים שיעזרו לכם להתקדם נכון יותר, מהר יותר.

יותר התאמה אישית

לאחר כל מפגש בקורס, המורה שלכם יתאים לכם תכנית מטלות אישית. תכנית המטלות הזו תיקח בחשבון את החוזקות והחולשות שלכם – אותן נכיר מתוך המבחנים והתרגולים שתעשו בקורס – כך ששיעורי הבית שתקבלו יהיו בדיוק מה שאתם צריכים כדי להתקדם בכל אחד מהנושאים הנלמדים.

קבוצות עבודה

לא מסתדרים עם אנלוגיות? בא לכם לאתגר את עצמכם קצת יותר באלגברה? איזה מזל שיש קבוצות עבודה! בכל שבוע נקיים בנוסף לשיעורים הכיתתיים גם שיעורים מקוונים ומוכווני רמה בנושאים שנלמדו, מה שיאפשר לכם לקבל את החיזוק המדויק שיהפוך אתכם לטובים יותר, מהר יותר.

התמודדות עם חוויית בחינה

כל תלמיד פסיכומטרי לשעבר יספר לך שמה שבאמת קשה בבחינה הפסיכומטרית זה לא השאלות עצמן, אלא ההתמודדות איתן בזמן כה קצר (דקה לשאלה, כן?). בגלל זה חלק ניכר מהתכנים בקורס שלנו נועד לבנות לך שלבי חשיבה יעילים, לעזור לך לשמור על ריכוז לאורך זמן ולסגל אסטרטגיה נכונה – כדי להגיע לבחינה ברמת מוכנות גבוהה יותר.

הכנה מנטלית

ההכנה המנטלית לבחינה חשובה לא פחות מההכנה המקצועית, לכן שילבנו בקורס הפסיכומטרי שלנו גם מגוון סדנאות שונות שיעזרו לך להירגע ולהביא את עצמך לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר. בקיצור, מי אמר יותר מיינדפולנס ולא קיבל? 🙂

ליווי אישי

נתקעת בשאלה בשיעורי הבית ואין לך מושג איך להמשיך? נכנסת לבאסה בגלל הציון בסימולציה ובא לך לדבר עם מישהו? אנחנו כאן כדי לעזור. מלבד המורה המעולה שיהיה לך בקורס, בכל יום יחכה לך גם מורה אונליין (בשר ודם, כן? פשוט במחשב) שרק מחכה לענות לך על שאלה מספר 17 במשוואות שמשגעת אותך.

בדיקת חיבורים

כתיבת חיבורים היא מיומנות נרכשת, וכדי שיהיה לך קל לרכוש אותה – העמדנו צוות בודקי חיבורים שיבדוק לך את החיבורים בסימולציות של הקורס, כדי לשפר אותך יותר ויותר בכל חיבור.

כלים דיגיטליים

אם כבר הפלאפון ביד שלך 23.5 שעות ביממה, לפחות שיעזור לך ללמוד משהו תוך כדי! האתר הלימודי והאפליקציה שלנו יאפשרו לך ללמוד בצורה נוחה יותר – מכל מקום, בכל זמן.

בחן את עצמך

מדגדג לך לדעת מה זה הפסיכומטרי הזה? בדיוק בשביל זה בנינו עבורך מבדק פסיכומטרי שבסופו נשלח לך את הציון המשוער שלך בסמס. אל דאגה, לא נסנדל אותך לבחינה מלאה של 3 שעות. כתבנו 30 שאלות שיתנו לך מושג מהי הרמה הנדרשת בפסיכומטרי וכמה כדאי לך להתחיל כבר להיזכר מה זה משפט פיתגורס… 🙂

המלצות שלנו

הכול על פסיכומטרי

אם בעבר תואר ראשון היה חלום רחוק עבור רוב האנשים בישראל,…

קראו עוד

גזרתם את החוגר? סיימתם שירות לאומי? לא בטוחים מה עושים מכאן…

קראו עוד

אם עשיתם חיפוש באינטרנט והגעתם לעמוד הזה, כנראה שאתם נמצאים באחת…

קראו עוד

הפרק הכמותי בבחינה הפסיכומטרית מהווה כ-40% מציון הבחינה הכולל. פרק זה…

קראו עוד

הפרק המילולי במבחן הפסיכומטרי מהווה כ-40% מציון המבחן. בכל פרק מילולי בבחינה…

קראו עוד

פרק האנגלית בפסיכומטרי חשוב לא רק בגלל השקלול שלו לציון הסופי…

קראו עוד

יותר אפשרויות

המורים שלנו

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר