שאלות ותשובות נפוצות

שאלות נפוצות

קבלת החלטה על קורס הכנה לפסיכומטרי, לבגרות או לאמירנט (אמיר"ם לשעבר) עלולה להיות דבר לא פשוט, ואנחנו בטוחים שיש לך המון שאלות 🙂

אז אספנו עבורך את כל השאלות הנפוצות שאנחנו נתקלים בהן, וענינו עליהן כדי לספק לך את כל המידע שצריך כדי לקבל את ההחלטה הנכונה – לבוא ללמוד איתנו!

עדיין יש משהו שתרצו לשאול? דברו איתנו.

על מנת להגיע לקורס הכי מוכנים שאפשר, כדאי שתקראו כמה שיותר טקסטים ותשננו מילים בעברית ובאנגלית, כמו כן חשוב שתחזקו את הידע באלגברה ובגאומטריה. מוזמנים להצטרף למחנה האימונים של קידום! פרטים אצל יועץ הלימודים שלנו.

הבחירה הזאת משמעותית בהחלט לעתיד שלכם! כאשר בוחרים קורס פסיכומטרי חשוב לבחון גורמים כמו עדכניות החומר הנלמד, ותק וגודל מכון הפסיכומטרי, איכות וזמינות המורים, כמות תרגולים גדולה והכי חשוב: עד כמה תוכנית הלימוד בקורס באמת מתאימה לכם.

קורס הפסיכומטרי מתקיים פעמיים בשבוע, באופן מתומצת של מספר שעות. הקורס בנוי כך שלקראת השבועות האחרונים לפני הבחינה הפסיכומטרית כמות המפגשים עולה וכך גם האינטנסיביות לקראת המבחן, מה שנקרא מרתון פסיכומטרי.

כדי להתאים לכם קורס אנחנו צריכים להכיר אתכם ולהבין האם אתם ניגשים לפסיכומטרי בפעם הראשונה? צריכים לשפר ציון פסיכומטרי? מעדיפים קורס בוקר או ערב? רוצים ללמוד בכיתה עם כולם או באונליין מהבית? ועוד כמה פרטים שיעזרו לנו להתאים לך את הקורס שיוציא מעצמכם יותר ממה שאי פעם חלמת.
כל זאת מתאפשר לנו בזכות צוות המורים המנוסה שלנו וחומרי הלימוד הטובים בעולם הפסיכומטרי.

 

לחיילים משוחררים, עד 3 שנים ממועד השחרור, שמורה הטבה מיוחדת בהרשמה לכל אחד מקורסי הפסיכומטרי שלנו (פרט לקורס פסיכומטרי Home). ניתן לממש את כספי הפיקדון הצבאי בעת התשלום.

לפרטים חייגו 2055*.

ניתן לקרוא עוד בכתבה הכוונה לחיילים משוחררים

בחינה פסיכומטרית נערכת מדי שנה בארבעה מועדים: אביב, קיץ, סתיו וחורף.
הקורסים השונים מתחילים 6-12 שבועות לפני תאריך הבחינה, תלוי בסוג הקורס.

מוזמנים לשוטט באתר קידום תחת תפריט "פסיכומטרי" בסרגל הניווט הראשי של האתר ולמצוא מגוון קורסי פסיכומטרי שכל אחד מהם נותן מענה לצורך אחר: קורס פסיכומטרי ארוך או מרוכז, קורס בוקר או ערב, פסיכומטרי אונליין או פרונטלי, קורס פסיכומטרי לאלו שצריכים לשפר ציון, מועדון 700 שלנו – לכל מי ששואף גבוה יותר וחייב מעל 700, קורס פסיכומטרי לתלמידי תיכון, פסיכומטרי בשפה הרוסית וקורס ללמידה עצמית מהבית.

קורס פסיכומטרי נמשך בין 13-6 שבועות, אך חשוב לזכור: אורכו של הקורס אינו משפיע על איכות הקורס. הוא תלוי במספר המפגשים השבועי, משך השיעורים והצורך עליו הוא עונה.

זו הזדמנות מצויינת לקרוא בהרחבה על כל קורס שלנו תחת תפריט "פסיכומטרי" בסרגל הניווט הראשי של האתר ולבחור את הקורס שהכי מתאים לך. ניתן כמובן גם להיעזר באחד מיועצי הלימודים שלנו  – להשאיר פניה באחד הטפסים באתר או פשוט להתקשר: 2055*.

 

קורס פסיכומטרי שמשלב לימודים מהבית ולימודי אונליין יש רק בקורס מועדון 700. מוזמנים לבדוק התאמה למועדון האקסקלוסיבי שלנו עם אחד מיועצי הלימודים ב-2055*.

המורים בקידום הם מקצועני פסיכומטרי שחיים ונושמים את המבחן, אוהבים ללמד ואוהבים להצליח יותר מכל חברת השכלה אחרת. בואו להכיר את נבחרת המורים הכי טובה בארץ >>

לקידום למעלה מ-25 סניפים ברחבי הארץ, כך שאנחנו בטוחים שתוכלו לאתר את הסניף שיהיה לכם הכי נח ללמוד בו. מעדיפים ללמוד עם פיג'מה מהבית? מעולה! יש לנו גם קורס פסיכומטרי אונליין.
לרשימת הסניפים >>

לכל קורס פסיכומטרי בקידום עלות שונה. עלות קורס למשפרי ציון אינה זהה לעלות קורס הדגל שלנו וודאי אינה יכולה להיות, לדוגמה, זהה לעלות קורס ללמידה עצמית מהבית. מוזמנים להיעזר ביועצי הלימודים שלו כדי להבין איזה קורס הכי מתאים לכם כך שתשיגו את ציון הפסיכומטרי שייקח אתכם הכי רחוק שיש, ולקבל הצעת מחיר משתלמת.

הטבה מיוחדת שמורה כמובן לחיילות ולחיילים משוחררים, כי מגיע לכם יותר. גם בקידום.

הקלות שקיבלת בתיכון תקפות עד גיל 25.

אחרי גיל 25 עליך לעבור אבחון חדש ולבקש מחדש את ההקלות.

חשוב! לא לשכוח לציין את ההקלות שמגיעות לך בעת הרישום לבחינה (קראו עוד על הקלות וחרדה לפני מבחן).

חשוב 2#! תלמיד אקסטרני שאושרו לו ההקלות חייב להודיע 30 יום לפני כל בחינה על רצונו לממש את זכותו להקלות.

כחלק מרפורמת "למידה משמעותית" של משרד החינוך, הוחלט כי ציון הבגרות הסופי של תלמיד, שעד כה נשען על ציון "מגן" ועל ציון "חיצוני" ,יחולק בצורה נפרדת.

תלמידים במתכונת החדשה יקבלו ציון "חיצוני" של 70% וציון נוסף של 30% יתקבל על סמך החלטה בית ספרית דרך עבודת חקר, שאלון פנימי, או במקרה של תלמידים מסויימים, כולל תלמידים אקסטרנים – שאלון חיצוני.

כל תלמיד שפתח תיק אקסטרני החל מ-1.9.2015 עתיד להבחן בכל הבגרויות שלו כתלמיד "עולם חדש". בנוסף, כל תלמיד שנבחן בבית הספר במתכונת החדשה ימשיך להיות כפוף אליה בכל הבגרויות שיעשה.

אם איחרת את מועד הרישום לבחינת הבגרות ניתן להירשם בנוהל מרב"ג (מרכז בחינה גמיש), כלומר רק כמה ימים לפני מועד הבחינה עצמה.

המשמעות: לא ניתן יהיה לקבל את כל ההתאמות שמגיעות לך (הארכת זמן, הקראת שאלון וכו'), ומיקום הבחינה עשוי להיות לך פחות נח.

חשוב לדעת! במועד קיץ לא ניתן להירשם במרב"ג למועד ב'.

אחריות הרישום לבחינת הבגרות היא שלך ולא של קידום. מבטיחים להזכיר לך בזמן 😊.

מיד אחרי רישום לקורס ההכנה, יש להזדרז ולהירשם דרך התיכון בו למדת  – בתנאי שיש לך לפחות בגרות אחת ושסיימת תיכון.

במידה ולא ניגשת בבית הספר לאף בחינת בגרות או שמכל סיבה אחרת אין לך עניין לגשת דרך בית הספר בו למדת, ניתן להירשם דרך מינהלת הנבחנים האקסטרנים של משרד החינוך בטלפון: 03-6164022.

חשוב! הרישום לבחינות במועד הקיץ מסתיים בסוף מרץ ולבחינות במועד בחורף בסוף נובמבר.

חשוב 2#! לא לשכוח לציין הקלות, אם קיימות, שמגיעות לך.

חשוב! הבונוסים עשויים להשתנות מעת לעת וממוסד לימודים אחד לאחר.

3  יח”ל: 0 נקודות בונוס

4  יח”ל: 12.5 או 15 נקודות בונוס

5  יח”ל: 25 ,30 או 35 נקודות בונוס

בעיקרון קיימים שני מועדי בגרות בשנה – מועד קיץ ומועד חורף, אך ניתן לגשת לבחינות במקצועות המוגברים במועד קיץ בלבד. למועדי הבגרויות >>

תלמיד שעבר את הבחינות בהיקף מינימאלי של 21 יח"ל זכאי לתעודת בגרות.

(עד מועד קיץ 2012 מקצוע אזרחות היה בהיקף 1 יח"ל ולכן תלמידים עד קיץ 2012 היו מחויבים ב-20 יח"ל בלבד).

תלמיד לא יהיה זכאי לתעודת בגרות אם ציונו בהבעה שלילי (54 ומטה(.

במידה ותלמיד סיים את כל הבגרויות מהתיכון אך חסר לו ציון בגרות בספורט לא יהיה זכאי לתעודת בגרות. במקרה כזה עליך לפנות לבית הספר שלרוב יאפשר להשלים ע"י הגשת עבודה.

שימו לב!

ללימודים אקדמאים  יש צורך בהיקף מינימלי של 22 יח"ל (ולפחות 4 יח"ל באנגלית) לתעודת הבגרות.

ניתן לקבל זכאות גם כאשר יש נכשל אחד שהוא מתחת ל 55 ובתנאי שהציון מעל 45 ושאינו בהבעה עברית

ניתן לקבל זכאות גם כאשר יש נכשל אחד שהוא מתחת ל 45 ובתנאי שמעל 15 ויש שני מקצועות בהיקף של 3 יח"ל לפחות שבהם סכום הציונים הוא 150 נק' ומעלה.

בקידום אנחנו מלמדים את כל מקצועות החובה: מתמטיקה, אנגלית, היסטוריה, עברית, תנ"ך, ספרות ואזרחות.

ההרשמה מתבצעת דרך התיכון בו למדת  – בתנאי שסיימת תיכון ובתנאי שיש לך לפחות בגרות אחת.

במידה ולא ניגשת לאף בחינת בגרות בבית הספר או שמכל סיבה אחרת אין לך עניין לגשת דרך בית הספר בו למדת, ניתן להירשם דרך מינהלת הנבחנים האקסטרנים של משרד החינוך בטלפון: 03-6164022.

קורסי ההכנה לבחינות הבגרות מתקיימים באונליין, ובחלק מהמקצועות גם בסניפי קידום נבחרים. לבירור מוזמנים להתקשר ליועצי הלימודים שלנו 2055*.

מחירי קורסי ההכנה של קידום לבחינות הבגרות נקבעים בהתאם למקצוע, למספר יחידות הלימוד ולכמות הקורסים הדרושים.
ברגע שיועצי הלימודים שלנו יבינו מה הממוצע אותו אתם צריכים, הם יעזרו לכם לבנות את חבילת הבגרויות שתבליט את היכולות שלכם על הצד הטוב ביותר. לשיחת ייעוץ 2055*.

מורי הבגרויות של קידום הם מקצועיים ומנוסים, שחיים ונושמים את התחומים בהם הם מתמחים, אוהבים ללמד ואוהבים להצליח יותר מכל חברת השכלה אחרת. בואו להכיר את נבחרת המורים הכי טובה בארץ >>

קידום היא החברה הוותיקה והמנוסה ביותר בהכנה למבחני השמה לרמות באנגלית. לפיכך, פיתחנו את התכנים העדכניים ביותר ואת טכנולוגיות הלמידה המתקדמות ביותר, ללמידה אפקטיבית בזמן קצר. קידום תלמד אותך ללמוד לבחינת אמירנט בצורה אפקטיבית ביותר כדי לקבל את הפטור וההקלות שרצית.

מבחן אמירנט הוא מבחן הבודק ידע שפתי, הבנת הנקרא ואוצר מילים. ככל שתקדימו לבצע את ההכנה הסיכוי לשיפור גדל, אך כמובן שגם הכנה קצרה תיתן מענה, ובפרט לנבחנים בעלי רקע באנגלית.

בהחלט כן. ההכנה בקידום מספקת את כל האסטרטגיות לפתרון שלושת נושאי הבחינה באמצעות 24 סרטונים אינטראקטייבים, לומדות, אפליקציית מילים ומבחנים אינטראקטיביים.

לימודי אנגלית באקדמיה הינם חובה אקדמית למי שאינו בעל פטור מלימודי אנגלית (בעלי ציון גבוה במבחן הפסיכומטרי בתחום האנגלית), ולכן הם  מייצרים לסטודנטים עומס רב בנוסף לתוכנית הלימודים של המקצוע שבחרו (וגם כרוכים בתשלום נוסף בגין הקורסים הנלמדים).

במחקר שערכנו סטודנט ממוצע נבחן כ 1.5 פעמים במבחן… לא עדיף לסיים עם הפטור או ההקלות שרצית כבר בפעם הראשונה? 🙂 

מבחן אמירנט הוא מבחן אדפטיבי ולכן כדי להצליח בו יש יתרון משמעותי לתרגל כהכנה למבחן במתכונת דומה ככל הניתן למבחן האמת. קידום הינה היחידה שמציעה הכנה למבחן ע"ג מערכת לימוד מבוססת AI שמאפשרת מבחנים אדפטיביים.

ניתן להיבחן במבחן אמירנט כל 35 ימים, לאחר הרשמה באתר מאל"ו (המרכז הארצי לבחינות ולהערכה).

בחינת אמירנט החליפה את בחינת אמיר"ם בתאריך 1.5.24. זו אותה בחינה מבחינת הנושאים – השלמת משפטים, ניסוח מחדש והבנת הנקרא, אך נוסף לה מרכיב של אדפטיביות. האדפטיביות במבחן אמירנט הינה ברמת הפרק.

מבחן אדפטיבי הינו מבחן בו רמת הקושי נקבעת (עולה או יורדת) תוך כדי המבחן בהתאם לתשובות של הנבחנים.

בחינת אמירנט הינה בחינה של מאל"ו (המרכז הארצי לבחינות והערכה) לטובת קביעת רמת האנגלית של הנבחנים בלימודי אנגלית באקדמיה. הבחינה החליפה את בחינת אמיר"ם בתאריך 1.5.24. זו למעשה אותה בחינה מבחינת הנושאים (השלמת משפטים, ניסוח מחדש והבנת הנקרא) אך חל שינוי במרכיב האדפטיביות שהינו ברמת הפרק. המבחן הינו  ממוחשב ואדפטיבי ובאורך מקסימלי של 39 דקות.

אז אחרי שנהנית מקורס בעלות מסובסדת, שווה לבדוק האם מגיע לך גם החזר כספי על עלות בחינת אמירנט.

הקריטריונים:

  1. עד 3 חיסורים במהלך הקורס.
  2. הרשמה לבחינת אמירנט ושליחת אסמכתא הכוללת שם ושם משפחה, מס' תז, סכום ששולם, תאריך בחינה עד 3 חודשים מסיום הקורס.

יש?

מעולה!

כל שנותר הוא לשלוח לנו בוואטסאפ (050-2241825) את שמך המלא, מספר תעודת זהות ואת אישור ההרשמה לבחינה לפני תאריך סיום הקורס.

הקורס מתקיים בארבע ערים מרכזיות: תל אביב, חיפה, ירושלים ובאר שבע.

הקורס מתקיים במתכונת הבאה:

קורסי בוקר בערים תל אביב, חיפה וירושלים | קורסי ערב בבאר שבע.

 

 

 

לאחר שנרשמים לבחינת אמירנט (לשעבר בחינת אמיר"ם) דרך האתר של המרכז הארצי לבחינות והערכה מציגים לנו את האסמכתה של תשלום לשירות הלקוחות שלנו ומקבלים החזר כספי מלא של עלות הבחינה.

 

דמי ההשתתפות בקורס הינם 500 ש"ח בלבד! (לוחמים 350 ש"ח בלבד). הקורס ממומן ברובו על ידי האגף והקרן לחיילים משוחררים כולל מימון אגרת מבחן אמירנט.

 

חיילים משוחררים ומסיימי שירות לאומי/אזרחי (עד 5 שנים מסיום השירות וכן, חיילים בודדים ומשרתי שירות מילואים פעיל עד 10 שנים מסיום השירות).

 

בציון בבחינת אמירנט תקף ל- 7 שנים.

 

לכל שאלה בבחינת אמירנט יש הגבלת זמן, כך שמשך הבחינה בפועל עבור כל נבחן הוא אינדיבידואלי – סביב שעה.

 

ניתן לגשת לבחינת אמירנט כמה פעמים שתרצה – ללא הגבלה, אך יש להמתין 35 ימים בין מבחן למבחן.

 

לבחינת אמירנט יש להירשם דרך האתר של המרכז הארצי לבחינות והערכה. במערכת הרישום ניתן לבחור את המיקום והתאריך הנוח עבורך. ישנם מוסדות לימוד ספציפיים שניתן להרשם ולבצע את הבחינה דרכם.

 

 

מאוד פשוט לשלם עם כספי הפיקדון הצבאי על קורסים בקידום!

לפני הכל כדאי לבדוק כמה כסף נותר לך בפיקדון הצבאי 😊.

לאחר מכן יש לשלוח לשירות הלקוחות שלנו הודעה בוואטסאפ (050-2241825) את הסכום המדויק אותו תרצו לשלם עם כספי הפיקדון.

אנחנו נדאג לשלוח לך שובר לתשלום בהודעת sms, אותו עליך להזין באזור האישי שלך באתר משרד הביטחון תחת: משיכת פיקדון > לימודים אקדמים > שובר ידני.

עכשיו רק נשאר לך לשלוח לנו בוואטסאפ צילום מסך של הודעת ה- SMS המתקבלת בסוף תהליך זה.

תוך 7 ימים עסקים משרד הביטחון יעביר את התשלום לקידום ונוודא כי הוא נקלט אצלנו.

 

יש לנו ברוב הקורסים גם לימודי ערב וגם לימודי בוקר ועל כן, על בסיס מקום פנוי, ניתן לשנות שיבוץ לקורס שמתקיים בשעות שיותר נוחות לך.

ההרשמה מתבצעת דרך התיכון בו למדת  – בתנאי שסיימת תיכון ובתנאי שיש לך לפחות בגרות אחת.

במידה ולא ניגשת לאף בחינת בגרות בבית הספר או שמכל סיבה אחרת אין לך עניין לגשת דרך בית הספר בו למדת, ניתן להירשם דרך מינהלת הנבחנים האקסטרנים של משרד החינוך בטלפון: 03-6164022.

ניתן לשלם  על קורסי קידום במספר דרכים: פיקדון צבאי, מזומן, אשראי, צ'קים או העברה בנקאית. לביצוע התשלום יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו במספר 2055*.

בכל קורסי האונליין שלנו השיעורים מוקלטים ולכן ניתן לקבל את הסרטון של המפגש שהחסרת.

בקורסי הפסיכומטרי פרונטליים: ניתן להגיע לשיעור מקביל בכיתה אחרת (בהתאם לפריסה הגיאוגרפית). בכל מקרה ניתן להשלים את החומר באמצעות סרטונים המחולקים לפי נושאים באתר התלמידים.

בקורסי הבגרות הפרונטליים במתמטיקה: ניתן להיעזר בחומרי העזר והתרגול הנמצאים באתר GOOL – הפתרונות המוסרטים בו מותאמים לספרי הלמידה שלנו, אך אינם מהווים תחליף לנוכחות בכיתה. להשלמת השיעור יש לפנות למורה ולקבל הכוונה לעמודים בספר או לסיכומים מהלוח.

 

כל מי שרוצה למקסם את נקודת הפתיחה שלו כבר בתחילת הקורס מוזמן להירשם למחנה האימונים שלנו – המחנה מכסה נושאים בסיסיים במתמטיקה, אנגלית ועברית. הצלחנו לסקרן אותך? יועצי הלימודים שלנו ישמחו לתת לך פרטים נוספים בטלפון 2055*. כמו כן, כל מי שנרשם לקורס פסיכומטרי בקידום יכול להקדים ולהיכנס לאתר התלמידים ולהתחיל בעבודת ההכנה.

אם נרשמת לאחד מקורסי ההכנה לבגרות במקצועות הבאים: מתמטיקה, פיזיקה, אנגלית, לשון, אזרחות, תנ"ך והיסטוריה ב. (לא כולל קורסים מוגברים) – תינתן לך עם תחילת הקורס גישה לאתר GOOL שבו ישנם חומרי עזר ותרגולים המהווים מקור להעמקה ותרגול של הנושאים הנלמדים  במפגשי הקורס.

שם המשתמש הוא כתובת המייל שלך והסיסמה הינה ת.ז.

לפני הכל עליך לאשר את הסכם הלימודים שנשלח אליך בהודעת sms ברגע שנרשמת לקורס ולהסדיר תשלום.

הכניסה לאתר התלמידים מתבצעת מכאן כאשר שם המשתמש והסיסמה הם מספר תעודת הזהות שלך. יתכן כי כבר מחכות לך הנחיות לעבודת הכנה מקדימה או הודעה מהמורה שלך. מרגש 🙂

לבחינת אמירנט יש להירשם דרך האתר של המרכז הארצי לבחינות והערכה. במערכת הרישום ניתן לבחור את המיקום והתאריך הנוח עבורך. ישנם מוסדות לימוד ספציפיים שניתן להרשם ולבצע את הבחינה דרכם.

 

 

בקורסים בלבד (פסיכומטרי, בגרויות ואמיר"ם) תנאי הביטול מפורטים בסעיף הרלוונטי בהסכם הלימודים שקיבלת בעת הרשמתך. בסעיף זה ניתן לראות גם את המועד לביצוע ההחזר הכספי.

ההחזר מתבצע באמצעי התשלום שבו בוצע התשלום.

כשנרשמת שלחנו לך הודעה ב- sms עם כל המידע הרלוונטי.

בנוסף, כל הפרטים מופיעים בהסכם ההתקשרות שנשלח אליך. 

במידה והקורס אליו נרשמת מתחיל בחודש הקרוב אז הספרים בדרכם אליך! במידה ונרשמת למועד רחוק יותר, הספרים ישלחו לקראת תחילת הקורס.

לא מצאת תשובה?

רוצה לדבר איתנו באופן ישיר?
שירות הלקוחות שלנו זמין לך ומחכה ממש כאן

נתקעת בשיעורי הבית?

יש לך שאלה כלשהי ובא לך להתייעץ עם מורה מנוסה? הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂
עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

אני מאשר/ת שימוש בהמלצה שהזנתי לפרסום בערוצים השונים של קידום. פירוט הסכמה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

העלאת תמונה להמלצה

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

העלאת תמונה להמלצה