רוצה לשמוע עוד על מבחן אמי"ר?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

קורס אמי"ר

קורס הכנה למבחן אמי"ר הוא קורס ממוקד המכין את התלמידים למבחן המיון באנגלית של האוניברסיטאות. הקורס הוא אופציה מצוינת למי שרוצה להגיע לרמת פטור באנגלית בלימודיו האקדמיים או מעוניין להפחית את הלחץ בזמן הלימודים על ידי צמצום מספר קורסי האנגלית אותם יצטרך לקחת. הקורס מכין ללימודים האקדמיים הכוללים לרוב קריאה מרובה של חומרים באנגלית, והתמודדות עם אוצר מילים מסובך ועם טקסטים ברמה גבוהה.

זכרו כי שנת הלימודים האקדמית יכולה להיות לחוצה ואינטנסיבית - חיסכו כבר עכשיו בזמן ובכסף והוציאו את הפטור מאנגלית בעזרת קורס הכנה למבחן אמי"ר של קידום.

למה כדאי לכם לגשת לקורס הכנה למבחן אמי"ר ואמיר"ם אצלנו בקידום? 

1. הרמה המקצועית הגבוהה - אין קורס שמתקרב אלינו מבחינת רמה מקצועית. הקורסים האחרים הם מצומצמים יותר, מתבססים על היקף חומרי לימוד נמוך משמעותית, ומתהדרים במדריכים שהכשרתם הפסיכומטרית מוטלת בספק.

2. יתרון הגודל והניסיון - כשאתם לומדים למבחן אמי"ר בקידום, אתם בעצם לומדים בחברת החינוך הפרטי הגדולה בארץ, שמרכזת לימודי אנגלית בכלל (Wall Street) ואנגלית לפסיכומטרי בפרט. ככה אתם נהנים מיתרון הגודל והניסיון ארוך השנים שלנו שמתורגמים להצלחה שלכם בבחינה..

3. צוות המדריכים - מדריכי אנגלית של קידום הם מקצועיים ומסורים לתלמידים. לימוד אנגלית לבחינה הפסיכומטרית הוא מקצועם. המדריכים שלנו בעלי וותק של שנים רבות בתחום והם דואגים להישאר מעודכנים בחומרי הבחינה ובשינויים העדכניים ביותר.
 
4. שיטות וחומרי הלימוד - חומרי הלימוד שלנו למבחן האמי"ר, מבית היוצר של חברת הפסיכומטרי המובילה בארץ, עברו אדפטציה והותאמו לקורס ההכנה לניגשים לבחינת האמי"ר. חומרי הלימוד של קידום בשילוב השיטות המתקדמות והחדשניות שלנו יביאו אותכם ליעד הנכסף, הפטור באנגלית.
לאחרונה פיתחנו את אמי"ר HOME - ערכת לימוד עצמי המיועדת למי שאינו מעוניין או יכול להגיע לשיעורים ורוצה ללמוד מהבית באופן יעיל ומסודר.
 
5. לומדים ברשת - במיוחד עבורכם, בנינו אתר תרגול משכוללת ומתקדם, שיתמוך וילווה אותכם לאורך כל הקורס. האתר מאפשר קשר עם המדריך, תרגול נוסף, ולומדת אוצר מילים.
 
6. לומדים צמוד - אנחנו בקידום מעניקים לכם הנחיה צמודה לאופן העבודה בבית, מה שהוכח כמרכיב מהותי בהתקדמות התלמיד. ההשקעה האישית והליווי הצמוד הם חלק מהפילוסופיה שלנו והגישה של קידום - הצלחה דרך השקעה צמודה.
 
בעזרת קורס אמי"ר/ם של קידום תוכלו לשפר את רמת הקריאה באנגלית באופן משמעותי ואפילו לקבל פטור מלימודי אנגלית באוניברסיטה.
 
התקשרו 2055* או השאירו פרטים למטה ותוכלו להצטרף לאלפי תלמידי קידום מרוצים ברחבי הארץ שעברו בהצלחה את מבחן אמי"ר ואמיר"ם.
 
לקריאה נוספת:

קורס למבחן אמיר/ם פטור באנגלית

X