רוצה לשמוע עוד על השלמת בגרויות?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

שיפור בגרויות אחרי צבא

צעירים רבים נתקלים בשאלות רבות בנוגע לעתידם עוד במהלך השירות הצבאי או אחריו, יציאה מהמסגרת הצבאית היא חוויה מטלטלת אחרי שנים של שהייה במסגרת הצבאית עולות שאלות בנוגע להמשך הדרך. האם לפנות למסלול אקדמי? לעבוד ולחסוך כסף עבור הטיול הגדול? או אולי לנסות את מזלכם בשוק העבודה ישר עם השיחרור מהצבא?

לא משנה מה תבחרו לעשות לאחר השיחרור מהצבא, כאשר תחליטו להכנס לתוך מסגרת אקדמית תדרשו לעמוד בתנאי קבלה של המוסדות האקדמיים השונים. צעירים רבים נתקלים בקשיים בשלב זה, זאת משום שלא השקיעו במהלך הלימודים התיכוניים או אולי מאחר ותנאי הקבלה למקצוע אותו הם מעוניינים ללמוד הינם גבוהים מהציונים שקיבלו בתעודת הבגרות. בשל כך צעירים אלו נדרשים לשפר את תעודת הבגרות שלהם.

שיפור בגרויות אחרי צבא לא מה שחשבתם

צעירים רבים חוששים מפני שיפור בגרויות אחרי צבא, לחשש זה יכולות להיות סיבות רבות:

  • הרגשה של חוסר הצלחה במסגרת הלימודים התיכוניים
  • פחד ממסגרת לימודית אחרי שנים רבות בה לא למדו
  • הרגלי למידה לא נכונים

אל תחששו! צוות קידום בגרויות נמצא כאן על מנת לסייע לכם בשיפור בגרויות אחרי הצבא, למרות הקשיים הרבים שעלולים לעלות וכן החששות מכניסה למסגרת לימודית נוספת, הרי שהצלחה בבחינות הבגרות הוא דבר אפשרי עבור כולם.

קידום בגרויות מציעה מסגרת לימודית שתסייע לכם להסיר את החששות ולקבל את המענה לצרכים האישיים והפרטיים שלכם במהלך תהליך הלמידה והצלחה בהשלמת בגרויות או שיפור בגרויות אחרי הצבא. אל תוותרו על עצמכם בקלות. גם אם נתקלתם בקשיים במהלך הלימודים התיכוניים או שעליכם לשפר את הבגרויות כדי להתקבל למקצוע מסויים- אצלנו תוכלו להפיק את המירב.

על ידי פיתוח של תוכניות לימודי בגרויות רלוונטיות, ליווי אישי של צוות המורים והקניית הרגלי למידה נכונים תגלו כי שיפור הבגרויות אינו מפחיד כפי שהוא נדמה בעיניכם. כך שגם אם בעבר לא נחלתם הצלחה הרי שכעת תוכלו לתקן את הנעשה, להצליח ולקבל את הציונים הנדרשים על מנת להתקבל לתחום הלימודים האקדמי הרצוי לכם על מנת לפתוח את הדרך האזרחית בצורה הנכונה והיעילה ביותר עבורכם.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

X