רוצה לשמוע עוד על השלמת בגרויות?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

חישוב ממוצע

על מנת להתקבל ללימודי תואר ראשון במוסדות הלימוד הגבוהים תדרשו לעמוד בתנאי קבלה. לכל מקצוע ותחום תנאי קבלה שונים משלו, ישנם מקצועות שתנאי הקבלה שלהם גבוהים יותר מאחרים כגון: רפואה, פסיכולוגיה, מדעי המחשב ועוד. אחד התנאים המרכזיים והחשובים בקבלה למוסדות הלימוד השונים הוא ממוצע הבגרויות. ככל שממוצע הבגרויות שלכם יהיה גבוה יותר, כך יפתחו בפניכם אפשרויות לימוד רבות יותר ותחומי לימוד מגוונים יותר. לכן, ממוצע תעודת הבגרות הוא אחד הגורמים הכבדים והחשובים בהחלטה על עתיד אקדמי מוצלח ומתאים עבורכם.

מהו חישוב ממוצע בגרות?

חישוב ממוצע בגרות הוא שקלול של כל ציוני תעודת הבגרות בהתאם לכמות יחידות הלימוד השונות בכל מקצוע. בעזרת חישוב ממוצע בגרות ניתן לראות את סיכויי הקבלה שלכם לקראת מקצוע מסויים במוסדות האקדמיים השונים. חישוב ממוצע הבגרויות הוא הצעד הראשון בעולם האקדמי, שכן הוא ייקבע מה תוכלו ללמוד או לא, כמו כן בהתאם לחישוב זה תוכלו להציב את היעדים המתאימים לשיפור הציונים בתעודת הבגרות על מנת להתקבל למקצוע מסויים במידה ואינכם עומדים בתנאי הקבלה.

בואו לחשב את ממוצע הבגרויות שלכם באמצעות מחשבון האונליין שלנו >>>

כיצד אדע אם אני עומד בתנאי הקבלה?

בפשטות! כל אתרי המוסדות האקדמיים השונים מפרסמים את תנאי הקבלה שלהם לתוכניות הלימוד השונות. על מנת לדעת אם אתם עומדים בתנאי הקבלה כל שעליכם לעשות הוא לחשב את ממוצע הבגרות שלכם. כמובן שאם אין בידכם תעודת בגרות מלאה, הרי שתצטרכו לעשות השלמת בגרויות.

צוות קידום בגרויות נמצא כאן על מנת לספק לכם ייעוץ והכוונה מקצועית במהלך בניית עתידכם האקדמי, כך שגם אם אתם זקוקים לשפר בגרויות על מנת להגיע לממוצע מסויים, או שעליכם להשלים את תעודת הבגרות נוכל לספק לכם את הייעוץ האופטימלי שיתאים לכם באופן פרטני על מנת לצלוח את העלאת הממוצע ולהתקבל למקצוע האקדמי הנחשק בעיניכם.

כל שעליכם לעשות הוא לכוון, להציב את היעד ואנו נסייע לכם לבנות את הדרך הנכונה על מנת להגיע ליעד.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

X