רוצה לשמוע עוד על השלמת בגרויות?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

חדו"א, סדרות וחזקות

מה ההבדל בין סידרה חשבונית לסידרה הנדסית? איך עובדים עם חזקות בצורה פשוטה? מה צריך לדעת בשביל לפתור בעיות מינימום או מקסימום? מזה בדיוק חשבון אינטגרלי ודפרנציאלי? לכל השאלות האלו, אנחנו בקידום בגרויות ריכזנו עבורכם את התשובות!

בעמוד זה ריכזנו עבורכם מספר סרטונים המציגים תרגילים לבגרות במתמטיקה בנושאי יסוד חשובים כגון: חוקי החזקות, בעיות מינימום ומקסימום בחשבון אינטגרלי ודפרנציאלי וסדרות חשבוניות.

לפני שתתחילו לצפות בסרטונים, הכינו לעצמכם מראש כלי כתיבה ונייר, כדי שתוכלו לעקוב אחר ההסברים ביעילות וללקט את המידע שחשוב לכם במיוחד. אם יש נושא שאתם מרגישים בו חלשים או צריכים חיזוק, רישמו זאת לפניכם ותוכלו לחזור אליו מאוחר יותר, באמצעות תרגולים נוספים.

חשוב מאד שתשמרו את העבודה שלכם ותנסו להבין, בעזרת הסרטון, כיצד היה צריך לפתור את השאלה המוצגת, מה הדרך הנכונה ואיך אתם יכולים להשתפר להבא. תחקור דרכי הפתרון שלכם, גם אם צדקתם והצלחתם וגם אם לא, נועד לשמש אותכם ככלי אנליטי - דרך שבאמצעותה תוכלו למדוד את ההתקדמות וההבנה שלכם בחומר הנלמד. אז אם אתם לומדים לבגרות במתמטיקה ומתכוננים על ידי פתירת תרגילים ושאלונים בגרויות מהעבר, תוכלו להיעזר בסרטונים שבעמוד זה.

רוצים עוד סרטונים ותרגילים לפתרון בחזקות, סדרות וחדו"א? סרטונים נוספים בנושאים אלו, ובנושאים נוספים, זמינים לכל תלמידי קידום באתר 'תר-GOOL' והם חלק ממגוון הכלים המתקדמים הניתנים לכם במסגרת קורסי ההכנה של קידום בגרויות.

רוצים גם אתם להשלים או לשפר בגרות? השאירו פרטיכם באתר כדיש הנציגים שלנו יוכלו לחזור אליכם או התקשרו ל-2055* עוד היום!

חדו"א - בעיות מינימום ומקסימום

חוקי החזקות

סדרה חשבונית

סדרות - שאלה לדוגמה ממבחן

לנושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

X