ספרי בגרות

מבחני הבגרות יכולים להיות דבר לא פשוט, כמות רבה של חומר ללמוד בזמן קצר יחסית – במיוחד אם משלימים אותם כמה שנים לאחר תקופת התיכון. תעודת הבגרות היא תנאי הכרחי ללימודים אקדמיים ולרוב גם תנאי לקבלה לעבודה ולכן חשוב מאוד להשקיע את הזמן והמאמצים בלימוד אליהם שכן אלו יכולים במידה רבה להכתיב את המשך דרככם.

במקרים של אי הצלחה בבחינות הבגרות בזמן התיכון או אם לא ניגשתם לבחינה מסוימת לא תוכלו לקבל תעודת בגרות –  אך ניתן להשלים את בחינות הבגרות החסרות או אפילו לשפר את הציון ובכך לקבל את תעודת הבגרות ולפתוח את הדלת אל הלימודים האקדמיים. אל תתנו לפחד מהבגרויות לעצור אתכם להגשים את חלום הקריירה שלכם. גם מקצועות כמו מתמטיקה ואנגלית יכולים להיות קלים יותר משזכרתם.

ספרי בגרות חדשים:

לפעמים, החומר שלמדתם כשהייתם בתיכון כבר לא רלוונטי לבחינה, או שנוסף חומר חדש שלא היה בתוכנית הלימודים הקודמת. ספרי בגרות ישנים לרוב אינם מותאמים למבחני הבגרות היום ויתרה מכך, מציעים פעמים רבות שיטות לימוד נושנות וקשות.

בדיוק לשם כך כתבנו את ספרי הבגרות שלנו בתחומים השונים: אנגלית, מתמטיקה, לשון, ספרות, היסטוריה ועוד. הספרים שלנו מתעדכנים בתדירות גבוהה בחומרי הלימוד אשר מתווספים או מורדים כל שנה. מעבר להסברים על חומר הלימוד תוכלו למצוא גם מבחנים קודמים ושאלות מאתגרות. תכני הספרים ללימוד לבגרויות עוברים עדכון מתמיד הכולל עדכון חומר הלימוד וכן עדכון שיטות לימוד בספרים אשר הוכחו כיעילים יותר, קריאים יותר ומהנים יותר עבור תלמידים.

ספרי הלימוד לבגרות מאפשרים לתלמידים ללמוד לקראת בחינות הבגרות באופן עצמאי. יחד עם זאת, החיסרון הגדול בספרים הינו שלא שהוא טקסט נתון, דהיינו, אם לא מבינים משהו בספר, נתקעים. מסיבה זו, מומלץ להיעזר במורים המכינים לבגרויות בכדי להבהיר נקודות חשובות בספרים שלעיתים אינם ברורים כל כך. על כן, כדאי לרכוש ספרי בגרות, לעבור עליהם ולסמן אילו דברים פחות ברורים ולפנות לגורם מקצועי שיוכל לעזור. באופן זה, כשתשבו עם ספר ההכנה לבגרות הכל יהיה ברור יותר ותוכלו להפיק את המירב מהספרים.

לקריאה נוספת:

ניווט בכתבה

פוסטים נוספים בנושא​

דף ראשי של פסיכומטרי פתרונות

חיסכון או בזבוז? כיצד לבחור נכון את דרך הלימוד לפסיכומטרי?

מבחן אמירנט

פורום פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי – פרונטלי, און ליין או היברידי

דף-תכנית-גפן---פסיכומטרי-לתיכונים

אתגרי הלמידה של החוזרים מהמלחמה וכיצד אפשר להקל עליהם?

יש לך שאלה?

רוצה להתייעץ עם מורה מנוסה? הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂

פוסטים נוספים בנושא​

הפורום ששווה יותר

אם יש לך שאלה כלשהי ובא לך להתייעץ עם מורה מנוסה, הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂
ניתן להעלות אליו כל שאלה שעולה על דעתך (בנושאים מקצועיים, כן? אנחנו פחות טובים במתכונים לעוגות שוקולד…) ואחד מהמורים שלנו ייתן לך את התשובה הטובה ביותר במהרה.

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר