קורס פסיכומטרי בשנת 2024

מעוניינים לגשת לקורס פסיכומטרי בשנת 2024?
אנחנו כאן כדי להסביר מה כדאי לכם לבדוק לפני!

השינויים שחלו בתחום קורסי הפסיכומטרי

תקופת הקורונה הובילה לתהפוכות רבות בעולם החינוך וההוראה, אחת המרכזיות בהן היא השימוש בפלטפורמות כמו זום ללימודים מקוונים מהבית. בעבר קורס הפסיכומטרי היה מוצע רק כקורס פרונטלי עם מורה, הכולל ספרים ולווי אישי. כיום, מכונים רבים מציעים את הקורס גם במתכונת האונליין. כלומר, מכונים רבים בארץ מאפשרים שילוב של למידה מרחוק ואפילו קורס מלא במרחב האונליין. בצורה זו הם מצליחים למנוע מצב של פער בחומר ופגיעה בעקומת הלמידה של הסטודנטים כשאין באפשרותם להגיע באופן פיזי לכיתת הלימוד.

מה כדאי לבחון לפני שבוחרים קורס פסיכומטרי באינטרנט

למרות שכיום כמעט כל מכון מציע פתרון מקוון לקורס שלו, חשוב לשים לב שגם בקורסים מקוונים יש חשיבות גבוהה לתהליך הלמידה ולאיכות הקורס. כאשר בוחרים קורס פסיכומטרי אונליין, חשוב לבדוק את רמת ההוראה והלמידה מרחוק, את הכשרת המורים, פיתוח ההדרכה של המכון והאופן שבו קורסי האונליין מוצעים.

באופן כללי, תוכלו למצוא בשוק 3 סוגים של קורסים מקוונים:

  • קורסים מצולמים
    מדובר בקורסים שמציעים סרטונים שצולמו מראש, ומאפשרים לסטודנטים ללמוד מרחוק ללא תלות בזמנים קבועים. קורס מסוג זה יכול להיות טוב עבור סטודנטים עסוקים עם לוז עמוס שלא רוצים להתחייב ללמידה במועד קבוע, אך עלול לפגוע בסטודנטים אשר צריכים לווי אישי וזמנים מסודרים ללמידה.
  • קורסים פרונטליים שמאפשרים למידה אונליין
    קורסים מסוג זה הם בעצם קורסים פרונטליים רגילים, אשר מאפשרים לסטודנטים אופציה של למידה מרחוק במצבים בהם לא יתאפשר להם להגיע לכיתה. היתרון באפשרות כזו היא שהסטודנט יכול להישאר בקצב של הכיתה ולהיות מעודכן בחומר. זהו פתרון מצוין עבור תלמידים שרוצים ללמוד בדרך המסורתית אך חוששים ממצבים לא צפויים שעלולים להפסיק את תהליך הלמידה שלהם. חשוב לשים לב שהמכון שמעביר את הקורס יודע להתאים את הלמידה הפרונטלית גם לפלטפורמה דיגיטלית ויודע לתת דגש ותשומת לב לתלמידים שעוברים ללמוד מהבית.
  • קורסים אונליין:
    בקורסי האונליין כל תלמידי הכיתה לומדים מההתחלה ועד סוף הקורס באופן מקוון. בצורה כזו כל התלמידים מקבלים יחס שווה ולמידה מותאמת לעולם הדיגיטלי. חשוב שקורסים מסוג זה יועברו על ידי מורה מקצועי בעל ניסיון והכרות מעמיקה עם המבחן, אשר קיבל הכשרה מתאימה ללוות סטודנטים גם בלמידה און-ליין.

בנוסף, מכיוון שהקורס אונליין בלבד, חשוב לא להזניח את הסימולציות, אשר מלבד מתן התנסות במבחן עצמו, מסייעות גם להעביר את ההרגשה והלחץ של הסטודנטים בזמן המבחן האמיתי. מקומות רבים לא שמים דגש מספיק גדול על תחום זה בקורס האונליין, וחשוב לוודא כי הקורס אותו תעשו משלב בתוכו תכנית סימולציות מסודרת.

למה כדאי לעשות פסיכומטרי בקידום בשנת 2024?

במיוחד בשנת 2024, אנחנו בקידום שמים דגש על שיטת הלמידה ועל התהליך שהסטודנט עובר במהלך הקורס, ומציעים לתלמידינו שלל אופציות לקורסים פרונטליים ומקוונים. בניגוד למקומות רבים, קורסי האונליין בקידום הם לא קורס פרונטלי שמועבר במחשב, אלא מוצר מיוחד לקורסי האונליין אשר מחזק את היתרונות של הפלטפורמה ונותן מענה לחסרונות שלה. קורס פסיכומטרי אונליין הוא מקיף שתוכנן ונבנה בקפידה על ידי מחלקת המוצר כדי לאפשר לתלמידינו ללמוד בצורה הנוחה ביותר מהבית, בלי לפגוע באיכות התוכן ובאיכות המורים.

קראו עוד שאלות ותשובות על הבחינה הפסיכומטרית בקידום – כאן

למידע נוסף על הקורסי אונליין שלנו – חייגו או השאירו פרטים!

ניווט בכתבה

פוסטים נוספים בנושא​

דף-תכנית-גפן---פסיכומטרי-לתיכונים

טיפים יעילים להכנה לבחינה הפסיכומטרית עבור מועמדים לעתודה אקדמית

דף ראשי של פסיכומטרי פתרונות

חיסכון או בזבוז? כיצד לבחור נכון את דרך הלימוד לפסיכומטרי?

מבחן אמירנט

פורום פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי – פרונטלי, און ליין או היברידי

יש לך שאלה?

רוצה להתייעץ עם מורה מנוסה? הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂

בחן את עצמך

מדגדג לך לדעת מה זה הפסיכומטרי הזה? בדיוק בשביל זה בנינו עבורך מבדק פסיכומטרי שבסופו נשלח לך את הציון המשוער שלך בסמס

פוסטים נוספים בנושא​

הפורום ששווה יותר

אם יש לך שאלה כלשהי ובא לך להתייעץ עם מורה מנוסה, הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂
ניתן להעלות אליו כל שאלה שעולה על דעתך (בנושאים מקצועיים, כן? אנחנו פחות טובים במתכונים לעוגות שוקולד…) ואחד מהמורים שלנו ייתן לך את התשובה הטובה ביותר במהרה. 

 

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר