רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

מבחן ®GMAT

מבחן ®GMAT הוא שער הכניסה לפקולטות למנהל העסקים הטובות בעולם. רוצים ללמוד תואר שני במנהל עסקים (MBA)? תהיו חייבים לעבור את בחינת ה-®GMAT בהצלחה.

הבחינה היא תנאי הכרחי לקבלה לתואר שני במנהל עסקים, באותו אופן שהבחינה הפסיכומטרית מהווה את סף הכניסה לאקדמיה. המבחן נועד להוות כלי מיון וסינון בידי מוסדות אקדמאיים לכל המועמדים שרוצים להתקבל לתואר. מדובר בבחינת סף המקובלת כתנאי ברחבי העולם, ולכן אין חשיבות למקום בוא ניגשים לבחינה - זוהי אותה בחינה בכל העולם.

הבחינה נכתבת ונבדקת על ידי מועצת ה-GMAC (ראשי תיבות ל Graduate Management Admission Council) שהיא גם הגוף האמון על בקרת איכות הבחינה ותוקפה. המועצה אחראית על המבחן כפי שהמרכז הארצי לבחינות אחראי על בחינת הפסיכומטריהבחינה מורכבת משאלות רבות-ברירה (אמריקאיות), כתובה בשפה האנגלית, וכוללת ארבעה חלקים – כמותי, מילולי, Integrated Reasoning וכתיבת חיבורים.

מבחן GMAT - שער הכניסה ל-MBA

בחינת ה®GMAT הינה בחינה ממוחשבת ואדפטיבית, כלומר מתאימה את רמת הקושי של השאלות אל רמת הנבחן. משמעות הדבר היא שהציון והשאלה הבאה משתנים כתלות בתשובה נכונה או שגויה על השאלה הקודמת.

במהלך המבחן לא ניתן לדלג על שאלות או לחזור לאחור, ובקיצור: שאלה אחת – הזדמנות אחת.

הבחינה נועדה, בין השאר, לבחון יכולת חשיבה אסטרטגית תחת לחץ זמן על ידי שימוש בשאלות בדרגות קושי שונות מעולם המתמטיקה והאנגלית. הרעיון עליו מתבססת הבחינה הינו שבעולם העסקים יכולת חשיבה תחת לחץ הינה קריטית ומרכזית לפעילותכם כמנהלים. 

בחינת ה-®GMAT נועדה ליצור השוואה בין הנבחנים והציון, הנע בין 200 ל-800, הוא ציון יחסי הנמדד בו זמנית (בדומה למבחן הפסיכומטרי) ביחס לנבחנים שונים מכל העולם - לרבות נבחנים מארה"ב ואנגליה, כשאנגלית היא שפת האם שלהם. 

בתי הספר המובילים בעולם מפרסמים כי ממוצע הציונים ב-®GMAT של הסטודנטים המתקבלים אליהם הוא כ-700, בפועל רק כ-10% מהנבחנים מגיעים לציון זה, מה שאומר שאם אתם רוצים להתקבל לפקולטות המובילות, כגון הרווארד או סטנפורד, תצטרכו את הקורס הטוב ביותר שיש שיכין אותכם לבחינה, כדי שתוציאו את הציון הגבוה ביותר שתוכלו!

אנחנו בקידום נעשה הכל כדי להעניק לכם את מיטב השיטות והטיפים, וזאת בנוסף להכנה מקדימה וירידה לפרטים הכי קטנים על מנת שתקבלו את הציון הגבוה ביותר. באמצעות צוות מדריכי ה-®GMAT המנוסה שלנו, השיטות הייחודיות שפיחתנו וניסיוננו ארוך השנים, בקידום תקבלו את קורס ההכנה הטוב ביותר לבחינה!

רוצים לקבל פרטים נוספים על הקורס או הבחינה? התקשרו עוד היום ל-2055* או השאירו פרטיכם בטופס שבאתר ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

 

רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
a
X