רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

קורס ®GMAT

גם אתם חולמים על תואר שני נחשק ויוקרתי באחת האוניברסיטאות המובילות בארץ או בעולם? המדריכים המצוינים של קידום ®GMAT ייקחו אתכם בדיוק לשם!

כל מי שמחליט שהצעד הבא שלו הוא תואר שני במנהל עסקים (MBA) צריך להיות מודע היטב לקושי של מבחן ®GMAT, במיוחד לנוכח השוני האדיר בינו לבין המבחן הפסיכומטרי שנהוג בארץ.

בעוד שהמבחן הפסיכומטרי נועד לנבחנים שסיימו את כל שלבי מערכת החינוך הישראלית, מבחן ה-®GMAT נועד לבוגרי מערכת החינוך האמריקאית. שוני זה הוא שגורם לישראלים רבים לתסכול רב וקושי להתמודד עם המבחן לבד, ללא הכוונה של מי שכבר עבר בהצלחה את המסלול. ההבדל הזה הוא הבדל עצום, מדובר בצורת חשיבה שונה שצריך ללמוד ולאמץ ולכן נדרש קורס מעמיק ומכוון מטרה.

®GMAT בקידום

קורס ®GMAT של קידום הוא הקורס המוביל והמקצועי בישראל, שמכין את הנבחן בצורה האפקטיבית והנכונה ביותר בארץ לבחינה. הקורס שלנו משפר באופן משמעותי את הסיכוי להתקבל ללימודי תואר שני במנהל עסקים (MBA) באוניברסיטאות המובילות בארץ וברחבי העולם.

אז למה אתם מחכים?!?
קידום מציעה שני מסלולים שונים בקורסי ה-
®GMAT:

קורס ®GMAT כמותי, הכולל 9 מפגשים ומכין את הנבחנים לחלק הכמותי של המבחן וקורס ®GMAT מילולי המונה 7 מפגשים ומועבר ע"י מומחים בשפה האנגלית.

לקורס ®GMAT של קידום יתרונות עצומים

1. אצלנו מפתחים צורת חשיבה המותאמת לבחינה.

2. אצלנו מתמקדים בנושאים החשובים.

3. אצלנו מחזקים את הנושאים החלשים באופן אישי עם כל תלמיד.

4. אצלנו מתרגלים, והרבה.

5. אצלנו תמצאו את חומרי הלימוד הכי עדכניים ממועדי הבחינה האחרונים - בלעדי לקידום ®GMAT.

6. יתרון נוסף של קידום ®GMAT הוא הקשר והעבודה המשותפת עם חברת קפלן האמריקאית. קפלן עוסקת בהכנה ומציעה תוכניות הכנה לבחינות קבלה באוניברסיטאות, בחינות מקצועיות, הכשרה מקצועית וכן תוכניות לימוד משלימות. אצלנו תקבלו גישה גם לאתר של קפלן ותהנו מהכנה מקצועית וייחודית. 

KAPLAN GMAT

 

אז אם גם אתם החלטתם לנסות ולהתקבל ללימודי MBA, ואין זה משנה אם מדובר באוניברסיטה נחשבת בארץ או בחו"ל – מקומכם איתנו – כל שאתם צריכים הוא לבחור את הדרך שבה אתם רוצים ללמוד לעבר ההצלחה.

* עצה קטנה מאיתנו

השקיעו בלימודים למבחן ה-®GMAT. ציון גבוה יחפה על ממוצע ציונים נמוך בלימודי התואר במידה ותנסו להתקבל לאחת האוניברסיטאות המובילות בעולם.

 

Gmat הינו סימון מסחר רשום של Graduate Management Admission CouncilTM

Graduate Management Admission CouncilTM אינה תומכת ואינה מזוהה עם הבעלים או עם התוכן באתר קידום.

 

רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
a
X