רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

הרשמה ל-®GMAT

ההרשמה למבחן ®GMAT יכולה להתבצע באחת משתי דרכים, בטלפון או באינטרנט. עלות מבחן ה-®GMAT עומדת על 250$ וניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי.

 
  • הרשמה ל-®GMAT בטלפון: ההרשמה למועמדים מישראל מתקיימת בימי שני, שלישי ורביעי בבוקר ובצהריים במרכז הישראלי הממוקם במנצ'סטר אנגליה. הרישום בטלפון מתבצע דרך ה-Customer Services Teams שבאנגליה. בעת ההתקשרות יש להצטייד במספר דרכון וכמובן לזכור כי ישראל מקדימה את אנגליה בשעתיים. הרישום מתבצע בטלפון: 44-161-855-7219+ דרך ה-RCC, ראשי תיבות ל-Regional Registration Center.

    הרשמה ל-GMAT
  •  

  • הרשמה ל-®GMAT באינטרנט: יש להיכנס לקישור המצורף ולהירשם בהתאם להנחיות באתר ה-MBA הרשמי.

 

 

 

מועדי ®GMAT

מבחן ה-®GMAT מתקיים פעמיים בשבוע, בימים ב' ו-ד', בשעות 8:00 ו-12:00. יש להגיע חצי שעה קודם אל אולם הבחינה. יתכנו שינויים במועדי הבחינה בהתאם לאילוצים שונים והעומס על מרכז הבחינות באותה תקופה. 

כדאי להירשם מספיק זמן מראש כדי לבחור את המועד המתאים ולקבוע יעד לסיום הלימודים למבחן. ההמלצה הרשמית למי שהספיק להכין את כל שיעורי הבית ולעמוד בקצב הבחינות במרתון היא להיבחן בחלון הזמנים שבין שבוע ועד חודש ממועד סיום קורס קידום ®GMAT. מומלץ להירשם כחודש לפני המועד המבוקש, ולשים לב לתקופות לחוצות יחסית - מועדי סגירת ההרשמה לאוניברסיטאות, בחודשים אוקטובר-נובמבר ואפריל-מאי - שבהן עלול להיות קשה להבחן בתאריך המבוקש.

מותר להיבחן פעם בחודש קלנדארי, יחד עם זאת, בין שני המועדים חייבים לעבור 30 יום. בסך הכל מותר להיבחן חמש פעמים בכל 12 חודשים. ניתן לשנות או לבטל את תאריך הבחינה עד 7 ימי עסקים ממועד ה-®GMAT שאליו נרשמתם: כדי לשנות את המועד תיאלצו להיפרד מ-50$. אם ברצונכם לבטל כליל, תקבלו החזר של הסכום ששילמתם בניכוי דמי ביטול של $80, כל עוד הביטול יבוצע 7 ימים מראש.

היכן נבחנים ב-®GMAT?

כתובת: רחוב בן גוריון 2, מגדל ב.ס.ר 1, קומה 9, רמת גן (מול קניון איילון).

מרכזPearson Professional

טלפון: 03-6133664.

ניתן להתקשר גם למרכז באנגליה לבירורים (44-161-855-7219+), או לקבל הסבר ומפה באתר.

חשוב לזכור: בהרשמה בטלפון תקבלו קוד אישי שאותו יש להביא ביום המבחן של ®GMAT. רצוי לכתוב את המועד והשעה, מכיוון ש-Pearson VUE אינם שולחים זימון לבחינה.

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

 

רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
a
X