רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

קורס ®GMAT כמותי

החלק הכמותי במבחן ®GMAT לא דומה כלל וכלל לחלק הכמותי שכולנו מכירים ממבחן הפסיכומטרי.

הפרק הכמותי ידרוש מכם לחשוב ולתת פתרונות במהירות ובנחישות, על נושאים שלאו דווקא נתקלתם בהם בעבר. החלק הכמותי ב-®GMAT אינו ברור מאליו, ועל כן תצטרכו לשנס מותניים ולהבין מהו בדיוק אופן המחשבה של מבחן ה-®GMAT. הקורס הכמותי של קידום יעניק לנבחנים את מירב השיטות והטיפים על מנת להצליח לעבור את החלק הכמותי במבחן. קורס ההכנה יתמקד בסיטואציות ובשאלות אמיתיות החוזרות על עצמן בדרכים שונות במהלך הבחינה.

קורס ה-®GMAT הפופולרי ביותר בישראל והמוצלח ביותר מכין את הנבחנים לחלק הכמותי של בחינת הג'ימט.

הקורס כולל 9 מפגשים, שבמהלכם מיטב המורים המקצועיים בישראל יעבירו לכם את כל החומר המתמטי הנדרש להצלחה בבחינת ה-®GMAT במהלך הקורס תחשפו לשני אתרי תרגול מתקדמים, ישראלי ובינלאומי, לצוות מדריכים מוביל ומנוסה ובעיקר לאופן החשיבה של קידום, שממשיך להוכיח את עצמו מחדש בכל מועד ג'ימט.

בין אם אתם מעוניינים ללמוד בארץ או בחו"ל, זה הקורס שיבטיח שבחלק הכמותי תוציאו את ציונכם המקסימאלי ותעברו בהצלחה את מבחן ה-®GMAT בדרך אל לימודי MBA יוקרתיים בארץ או בעולם.

בסרטון הבא תמצאו מספר שאלות ופתרונות מהחלק הכמותי של מבחן ה-®GMAT.

חשוב לזכור! במוסדות רבים ומובילים בארץ אכן לא נדרש יותר מציון ®GMAT כמותי כתנאי לקבלה לתואר שני במנהל עסקים (MBA), אך אם אתם מעוניינים להתקבל לאוניברסיטאות מובילות בחו"ל, או לאחת מהאוניברסיטאות בארץ אשר אינן מסתפקות בציון כמותי בלבד, תדרשו גם לציון מילולי בבחינה.

אז למה אתם מחכים? התקשרו עוד היום ל-2055* בשביל לקבל את כל המידע והפרטים על קורס ®GMAT כמותי של קידום, או השאירו פרטיכם באתר והנציגים שלנו יחזרו אליכם בהקדם.

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
a
X