רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

חדשות ®GMAT

חולמים על תואר שני בחו"ל? כך תתמודדו עם בחינת ה-®GMAT

בקרוב תסגר ההרשמה לתואר שני במנהל עסקים לשנה הקרובה, ומי שמעוניין להתחיל ללמוד כבר בשנה הבאה צריך להתחיל להכין את עצמו למפגש עם מבחן ®GMAT. יהל עיני, מנהלת ההדרכה בקידום ®GMAT, מסבירה על כל מה שצריך לדעת על בחינת הג'ימאט, איך להתכונן אליה, מה הדגשים לבחינה עצמה ואיך עוברים את המבחן בשלום.

להמשך קריאה

איפה כדאי ללמוד בחו"ל?

מהי האוניברסיטה הנחשבת ביותר בעולם? איפה עדיף ללמוד - ארצות הברית או בריטניה? ואיפה הכי לא כדאי ללמוד? ואיפה ממוקמת ישראל והאוניברסיטאות בארץ? כל תשובות בתוך הכתבה.

להמשך קריאה

הביקוש לתוכניות MBA באירופה בשנת 2011 - הגבוה בכל הזמנים

כמות ציוני ה-®GMAT שנשלחו בשנה האחרונה לבתי ספר למנהל עסקים באירופה, גדולה בכל הזמנים. כך עולה מדוח של ה-GMAC. בשנת 2011 ניגשו 24,298 למבחן ®GMAT - עלייה של 40% בהשוואה לשנת 2007. המדינות המובילות באירופה מבחינת מספר ציוני ה-®GMAT שנשלחו אליהן ממועמדים הן אנגליה וצרפת.

להמשך קריאה

®GMAT - סקירה עולמית 2011

בשנים האחרונות נרשמה עלייה במספר הניגשים למבחן ®GMAT ברחבי העולם, כך עולה מדוח של ארגון GMAC האחראי על מבחן ®GMAT. ארצות הברית היא עדיין היעד המועדף ללימודים, אבל בשנים האחרונים יותר סטודנטים מתעניינים בתוכניות מנהל עסקים מקומיות. בנוסף, עלתה בשנים האחרונות הפופולריות של תוכניות לימוד מיוחדות, שאינן MBA, בקרב נבחני ה-®GMAT

להמשך קריאה

הפרק החדש במבחן ה-®GMAT - חשיבה משולבת

מבחן ה-®GMAT עבר שינוי ממשי על מנת להתאים את עצמו לדרישות השוק העולמי, ומבנה המבחן השתנה החל מה-6 ליוני 2012. בשביל לדעת עוד על הפרק החדש, פרק ה-Integrated Reasoning.

להמשך קריאה

רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
a
X