רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

דירוג BusinessWeek לשנת 2004

דירוג BusinessWeek לשנת 2004 - Kellogg שוב במקום הראשון 12.10.2004

דירוג ביזנס וויק 2004:  Kelloggשוב נמצאת בראש הרשימה.  

דירוג בתי הספר למנהל עסקים של העיתון ביזנס וויק מאז ומעולם נחשב לאחד הסטנדרטים הסולידיים ביותר בתחום. לפני מספר ימים ביזנס וויק פרסם את הדירוג החדש שלו לשנת 2004.

מעבר להפתעות רבות שכולל הדירוג, צריך לציין כי השנה עומד הדירוג במרכזה של מחלוקת עקרונית בין מספר בתי ספר מובילים לבין העיתונות הכלכלית, ובראשה ביזנס וויק. בתי הספר חולקים על אמינות הדירוגים וטוענים כי אלה אינם משקפים את המציאות, אותה לא ניתן למדוד באופן בו עושה זאת ביזנס וויק.

כתוצאה מהעדר ההסכמה, החליטו מספר בתי הספר לא לספק לביזנס וויק את רשימת הדואר האלקטרוני של הסטודנטים והבוגרים שלהם. זוהי הפעם הראשונה שבתיה"ס המובילים, ביניהםHarvardWharton  ואחרים, מסרבים לשתף פעולה עם ביזנס וויק.

אבל הדירוג פורסם בכל זאת ומה בתוכו?  

Kellogg ראשונה בפעם השנייה ברציפות. הישג מרשים מאוד לבית הספר המצויין הזה. Chicago עולה למקום השני. Wharton, אשר לא נפגעה באי שיתוף הפעולה עם עורכי הדירוג, משפרת עמדות ועולה למקום השלישי.

ההפתעות: Harvard במקום החמישי המאכזב. Cornell עולה למקום השביעי המכובד ועוקפת את בתי הספר החזקים והפופולאריים שלColumbia  ו-MITYale יורדת באופן משמעותי למקום ה-22.

הפתעות נרשמו גם בדירוג האוניברסיטאות המובילות באירופה:

אוניברסיטת Queens מקנדה דורגה באופן מפתיע במקום הראשון, לפני השמות הגדולים כמוINSEAD (3) ו-London Business School (5). במקום השני דורג ביה"ס IMD  (שוויץ), המאופיין על ידי קבוצה קטנות אך מאוד איכותיות של סטודנטים מכל העולם.

על מנת לקרוא עוד על הדירוגים, אתם מוזמנים לבקר באתר ביזנס וויק בכתובות שלהלן:

רשימת בתי הספר ל-MBA המובילים >>

כלי למציאת מוסד ללימודי MBA עבורכם >>

חזרה לארכיון החדשות >>

רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
a
X