רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

סדנת חו"ל למתעניינים בלימודי MBA בחו"ל

הצצה לתוך סדנת חו"ל למתעניינים בלימודי MBA בחו"ל שהעביר מר גילעם לוי

כמידי תקופה, נערכה בסניף קידום בעזריאלי סדנת חו"ל בהנחיית מר גילעם לוי מ-Kidum Application. בסדנה השתתפו 15 תלמידי קידום ®GMAT מרחבי הארץ השוקלים לימודי  MBA בארה"ב, קנדה ואירופה.

את הסדנה העביר מר גילעם לוי, בוגר תכנית ה-MBA של Wharton ומרכז תכנית Kidum Application. גילעם עוסק בסיוע למועמדים לתכניות MBA מובילות בארה"ב משנת 2002 והינו מומחה בקנה מידה עולמי בתחום, בעל ידע מקצועי עצום והישגים מרשימים רבים. 

בסדנה, שנמשכה כשעתיים, נענו שאלות כלליות ואישיות לגבי לימודי MBA בחו"ל ונותחו סיפורי הצלחה של מועמדים ישראלים שהתקבלו לתכניות MBA מובילות בחו"ל ומגמות חדשות בתחום.גילעם ציין, למשל, כי לאחרונה ניכרת נטייה משמחת בקרב חלק מהאוניברסיטאות לקבל מועמדים צעירים עם ניסיון תעסוקתי מועט. ניסיון צבאי, אגב, נחשב כניסיון תעסוקתי, אם כי לא כל האוניברסיטאות מתייחסות אליו באותו אופן.    

גילעם פירט את רכיבי הקבלה שעל Application לכלול ומה הדגשים הרלוונטיים לכל אחד מהם: כיצד לבחור ממליצים, כיצד לכתוב personal history שירשים את הקורא האמריקאי, הבדלי מנטאליות חשובים בין ישראלים, אירופאים ואמריקאים שיש להתחשב בהם בכתיבת ה-application ועוד. 

לבניית Application יש להקדיש חודשיים לכל הפחות, ורצוי יותר. מומלץ לעבד את ה-Applicationולחזור ולשפץ אותו מספר פעמים. כמו כן, מומלץ להתייעץ עם אנשים שהגישו Applications וללמוד מלקחיהם.

הסבב הראשון להגשת מועמדות לתכניות ה-MBA המובילות בארה"ב ובאירופה הוא באוקטובר. ישנו גם סבב שני בינואר וסבב שלישי, מאוחר יותר. סיכויי הקבלה בסבב השלישי נמוכים יותר משמעותית. מכאן, שכעת הזמן להתחיל לעבוד על ה-Application.

חזרה לארכיון החדשות >>

רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
a
X