רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

אוניברסיטת וורטון (פנסילבניה)

אוניברסיטת פנסילבניה ממוקמת בפילדלפיה. ביה"ס וורטון למנהל עסקים של האוניברסיטה נפתח כבר בשנת 1881, והיה לראשון מסוגו בעולם. הוא השני בגודלו בארה"ב ונמצא תמיד במעלה רשימת הדירוגים של תוכניות ה-MBA.

על תוכנית ה-MBA

תוכנית ה-MBA של וורטון היא אחת הגדולות בארה"ב. כ-900 סטודנטים נבחרים בכל שנה מתוך כ-5,500 מועמדים. יותר מ-40% מהנבחרים מגיעים ממדינות מחוץ לארה"ב.
התחומים  האקדמיים בהם מתמחה וורטון הם מימון וניהול מערכות בריאות. תוכנית השיווק של בית הספר גם נחשבת כאחת הטובות.

כמוסד המכיר בחשיבות התרומה לקהילה, וורטון מציע מלגה לאלו מבין הסטודנטים הלומדים בו ומכוונים לתעסוקה בסקטור הציבורי עם תום לימודיהם. אחד מהמאפיינים החשובים ביותר לוורטון אצל המועמדים הוא ניסיון מקצועי. לכן, קיים ממוצע גבוה של שנות תעסוקה בקרב הסטודנטים.

אטרקציות סביב הקמפוס

כמוסד לימודים הממוקם בעיר פילדלפיה, מציע הקמפוס מגוון עשיר של בילויים מעבר לשעות הלימודים ולהעשרת זמנכם הפנוי. בין היתר תוכלו למצוא בקרבת הקמפוס את פיירמאונט פארק – הפארק העירוני הגדול בעולם בו ניתן לרכב על אופניים, לרוץ, לשכור סירות לשיט, או סתם לטייל. לחובבי האוכל מביניכם מציעה העיר מגוון קולינרי רחב, ממטבחים מרחבי העולם, פאבים, דיינרים ועוד. אם אתם חובבי ספורט, תוכלו להנות מצפייה במשחקי כדורסל, בייסבול, פוטבול והוקי. כמו כן, ישנם בעיר מגוון אתרים היסטוריים כמו פעמון החירות, והאינדפנדנס-הול.

אווירה סטודנטיאלית

כאשר אתם מוקפים בסביבה מגוונת ומוכשרת של אנשים, אתם מסוגלים להשיג הרבה יותר. הקהילה בוורטון מציעה קבוצות למידה, ושאר פעילויות לסטודנטים שיעזרו לכם ליצור קבוצת חברים משלכם איתם תוכלו להתקדם ולהיעזר בהם במהלך הלימודים. 

וורטון תנאי קבלה

  • מסמכים נדרשים: קורות חיים, היסטוריה אישית, גליון ציונים, המלצות וחיבורים.
  • ציון במבחן ה-®GMAT בין 650-770 (ממוצע ציוני המתקבלים הוא 720)
  • מס' שנות תעסוקה של המתקבלים: 4. 
  • ראיון קבלה ניתן בהזמנה בלבד

דברים שלא ידעת על וורטון

זהו בית הספר שמפרסם את מספר המאמרים והמחקרים הגבוה ביותר מבין בתי הספר למנהל עסקים. הוא מדורג במקום הראשון בכל הקשור להישגיות אקדמית ומצוינות בהוראה. לאחרונה, זכו מחלקות השיווק והניהול של בית הספר בדירוג הגבוה ביותר בתחום פריון מחקרי, בעקבות המחקרים הרבים שנערכו בהן. 

אישים בולטים מבוגרי האוניברסיטה

ג'ון סקאלי – מנכ"ל אפל לשעבר.
וינסנט ליסנק – נשיא ומנכ"ל אמריקן אקספקס.
לואיס פלאט – יו"ר ומנכ"ל HP לשעבר.
אלאסנה דרמנה אוטארה – נשיאת חוף השנהב.

 

לפרטים נוספים על האוניברסיטה היכנסו ל - וורטון.

לפרטים נוספים על התוכנית היכנסו ל Wharton bussiness school.

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
a
X