רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

אודות

קידום ®GMAT היא חלק מקבוצת קידום, המובילה בקורסי הכנה לבחינות בישראל. לקידום וותק וניסיון בהדרכת אלפי סטודנטים ובוגרים אשר לומדים באוניברסיטאות היוקרתיות בארץ ובחו"ל, הדבר מאפשר לנו בקורס לעשות שימוש בחומרים ייחודיים המובילים בעולם, וליהנות ממאגר עשיר של ניסיון וידע. 

75% מתלמידי ה-MBA בישראל למדו בקידום ®GMAT, והבוגרים שלנו נמצאים בעשרות אוניברסיטאות מובילות ברחבי העולם. אצלנו מלמדים המדריכים האיכותיים והמנוסים ביותר בישראל, המשלבים את ניסוינם ארוך השנים בתחום יחד עם המשאבים, היכולות ותמיכה של קידום.

הקורסים בקידום ®GMAT פותחו לאחר שנים של מחקר והבנה מעמיקה של אופי המבחן וצורכי התלמידים. בקידום ®GMAT קיים המספר הגדול ביותר של בחינות אמת לכל תלמיד, הקורס מותאם באופן מיוחד לנבחן הישראלי, וישנה השקעה ללא תקדים במחקר ופיתוח במודיעין הבחינה.

קידום ®GMAT עוקבת אחר כל המגמות והשינויים הנערכים במבחן ומקפידה לעדכן באופן שוטף את צוות ההדרכה, חומרי הלימוד ושיטות ההוראה. קידום שמה לה למטרה להכין את תלמידיה לבחינה באופן האפקטיבי והמקצועי ביותר. חומרי הלימוד המעודכנים והמקיפים בעולם וכל זאת בפריסה ארצית: ת"א והמרכז, ירושלים, באר שבע וחיפה.

אנחנו מזמינים אותכם להירשם לקורס המקצועי והמתקדם ביותר שקיים כיום בישראל, המשלב צוות מדריכים מנצח עם טכניקות לימוד חדשניות וליווי צמוד ואישי לאורך כל הדרך. לפרטים נוספים על הקורסים שלנו או לרישום התקשרו עוד היום ל-2055* או השאירו פרטיכם בטופס שבאתר ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם.

 

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
a
X