רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

הפרק המילולי בבחינת ®GMAT

פרק מילולי ב-GMAT

פרק החשיבה המילולית בבחינת ה-®GMAT נחשב לקשה ביותר עבור נבחנים ישראלים, מכיוון שהוא דורש הבנה מעמיקה בשפה האנגלית על דקויותיה השונות. על מנת לעמוד בהצלחה בפרק המילולי נדרשת היכרות עם אוצר מילים נרחב באנגלית ספרותית גבוהה, היכרות מעמיקה עם חוקי הדקדוק והפיסוק, וכן הבנה לוגית של השפה. למתעניינים בבחינות כדאי לדעת שניתן לקבל עוד מידע חשוב אודותיהן באמצעות פורום ®GMAT המספק מענה לסוגיות רבות בתחום.

®GMAT - מרכיבי הפרק המילולי

פרק החשיבה המילולית בבחינת ה ®GMAT-מורכב משלושה סוגים עיקריים של שאלות:

  • שאלות תיקון משפטים - בשאלות אלו מוצג רעיון ועל הנבחנים לבחור מבין חמש אפשרויות את התשובה המבטאת אותו באופן המדויק ביותר. כמו כן, שאלות אלו כוללות תיקון של משפטים בלתי נכונים מבחינה דקדוקית ותכנית.
  • הבנת הנקרא – סוג זה של שאלות מציג בפני הנבחנים קטע קריאה באורך של עד שלוש מאות וחמישים מילים. הנבחנים נדרשים לענות על שאלות הקשורות להבנת הנקרא והדורשות להסיק מסקנות, לנתח את הטקסט, ולהציג פרשנות, טיעונים ויישומים עבורו.
  • חשיבה ביקורתית – אלו שאלות הבודקות את יכולות הנבחן להבין טקסטים ורעיונות, ללא היכרות מוקדמת עם נושאיהם. על הנבחן לנתח ולהעריך מידע זה, לנסח טיעונים עבורו תוך ראייה רחבה ומקיפה, ולגבש תוכנית יישומית.

מכיוון שמדובר במבחנים הנערכים במתכונת שאיננה שגורה בישראל, ומאחר והפרקים המילוליים מהווים אתגר גדול, מומלץ לפתור מבחן ®GMAT לדוגמא ע"מ לקבל מושג מדויק אודות הבחינות ומהותן.      

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
a
X