רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

®GMAT - לפני שמתחילים

אז החלטתם להגיש מועמדות ללימודי מנהל עסקים ואתם מתחילים להתעניין בתנאי הקבלה ובמבחן ה-®GMAT, אבל אין לכם שום מושג איך המבחן נראה, כמה הוא קשה ואיך צריך ללמוד אליו. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם להתחיל:

  • עשו מבחן ®GMAT לדוגמא:
    ברשת קיימים הרבה מבחנים לדוגמא שיאפשרו לכם לראות איך בכלל בנוי המבחן, ממה הוא מורכב ואיך הוא עובד. מבחן ה-®GMAT שונה מהרבה מבחנים שיצא לכם להיתקל בהם בעבר: הוא נעשה כולו במחשב והוא מבחן אדפטיבי, מה שאומר שרמת השאלות נקבעת תוך כדי המבחן על פי רמת ההצלחה שלכם. לכן, כדאי להתנסות במבחן לדוגמא כדי לקבל מושג ראשוני לגבי אופי המבחן. הנה קישור למבחן לדוגמא.
  • קבעו לעצמכם יעדים:
    שאלו את עצמכם בכנות כמה זמן יש לכם ללמוד למבחן וכמה שעות אתם מוכנים להשקיע בו. מכיוון שמבחן ה-®GMAT
  •  מתקיים פעמיים בשבוע לאורך כל השנה, אין מועד מסוים שלקראתו אתם צריכים ללמוד. ולכן זו אחריות שלכם לקבוע כמה חודשים אתם רוצים ללמוד ובאיזה תאריך תיגשו למבחן. מחקרים הראו שתלמידים שקיבלו ציונים גבוהים ב-®GMAT למדו למבחן בהיקף של כמאה שעות ויותר. זה אומר שכדאי להשקיע בלמידה למבחן בין חודשיים לשלושה בקצב לימוד סביר.
  • בדקו את תנאי הקבלה:
    רוב האוניברסיטאות בארץ דורשות ציון ®GMAT לצורך קבלה לתואר MBA, אבל לא בכל תוכניות הלימוד יש דרישה כזאת, ובנוסף יש מוסדות לימוד שמבקשים לדעת רק את הציון הכמותי ב-®GMAT ולא את הציון המילולי. לצורך קבלה ללימודים בחו"ל, לעומת זאת, הציון המילולי הוא חשוב ביותר. לכן, חשוב לבדוק מהם דרישות הקבלה של המסלול אליו אתם רוצים להתקבל. למשל, אם אתם זקוקים רק לציון כמותי, בוודאי תבחרו לגשת לקורס ®GMAT כמותי בלבד. כדאי גם לברר מה הציון שאתם צריכים לקבל כדי להתקבל, כדי שתוכלו לקבוע לעצמכם יעדים מוגדרים וניתנים להשגה (ראו סעיף קודם).

להתחיל ללמוד לפני ה-GMAT

זכרו שה-®GMAT הוא מבחן שמצריך מחויבות רבה יותר ממה שאתם רגילים אליה במבחנים אחרים, ולכן צריך להיערך בהקדם. למידע על מגוון הקורסים ומסלולי הלימוד שמציעה קידום ®GMAT ולייעוץ חינם ללא התחייבות, חייגו 2055* או מלאו פרטים בטופס. בהצלחה!

 

רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
a
X