רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

GMAT בחדשות

במשך השנים זכתה קידום ®GMAT לחשיפה רחבה בכלי התקשורת בזכות מצויינותה בתחום ההכנה לפסיכומטרי, השלמת בגרויות ושיפורן. בעמוד שלפניכם ריכזנו עבורכם את מיטב הכתבות אודות קידום כפי שהופיעו בעיתונים השונים בישראל.

MAKO, אפריל 2014, חולמים על תואר שני בחו"ל? כך תתמודדו עם בחינת ה-®GMAT

בקרוב תיסגר ההרשמה לשנת הלימודים הקרובה בפקולטות המבוקשות ללימודיMBA, וזה הזמן לגשת לבחינת הקבלה לתואר השני במנהל עסקים. יהל עיני, מנהלת ההדרכה בקידום GMAT, עם כל מה שצריך כדי להצליח בבחינה שתפתח לכם את הדלת לקריירה

לקריאת הכתבה

YNET לימודים, נובמבר 2013, בדרך ל-MBA: טיפים לנבחנים במבחן GMAT

בדומה לבחינה הפסיכומטרית, גם סביב הג'ימט, מבחן הקבלה לתואר שני במנהל העסקים (MBA), נפוצו מיתוסים רבים, שמועות וחצאי אמת. עד כמה צריך לדעת אנגלית ברמה גבוהה, האם עשר השאלות הראשונות הן באמת הכי חשובות ולמה הציון של הישראלים נמוך מהממוצע העולמי? 
לקריאת הכתבה

YNET לימודים, יוני 2013, הישראלים מתחת לממוצע העולמי במבחן GMAT

הנבחנים הישראלים רושמים נתון מאכזב עם ממוצע של 484 בבחינת ה-GMAT, בחינת הקבלה ללימודי תואר שני במנהל עסקים (MBA), לעומת הממוצע העולמי שעומד, נכון להיום, על 548 נקודות. המצטיינים בבחינה הם הנבחנים מאזור אוסטרליה והפסיפיק. האם יש סיבה לדאגה?

לקריאת הכתבה

the marker, דצמבר 2011, איך להציל את מדעי הרוח?

דה וינצ'י היה עוף מוזר, איש מיוחד ששילב בין 2 תחומים שקשה לתפוס את הקשר ביניהם- מקצועות הרוח והחברה ומקצועות ההנדסה והמדעים המדויקים. גברת יעל הר אבן היא מנכל"ית קבוצת קידום. במאמר דעה מאוד מעניין אותו פרסמה לאחרונה היא אומרת שהביקוש למקצועות המדע גדל בעוד הביקוש למקצועות הרוח יורד בצורה דראסטית. שילוב בין השניים הוא הצעד הבא לטענת הר אבן.

YNET, ינואר 2011, בוגר MBA? אתה מצרך מבוקש

עבור בוגרי מנהל עסקים, המשבר במערב נגמר. כיום אתם מבוקשים יותר. על פי סקר שכלל 210 מעסיקים בארה"ב ובעולם 64% מהנשאלים מסרו שבכוונתם לשכור בעלי תואר MBA (תואר שני במנהל עסקים) ב-2011. זאת, בהשוואה ל-60% מהעסקים ששכרו בעלי MBA ב-2010. גם השכר המוצע למועמדים צפוי לגדול. בנוסף, בסקר,שנערך על ידי המועצה לקבלה לתואר שני במנהל עסקים (GMAC), הממונה על בחינת ה-GMAT בעולם, מצויינת המגמה כמשתלבת עם ההתאוששות הכלכלית בעולם.

לקריאת הכתבה

 

בחזרה לעמוד אודות >>

רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
a
X