רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

מה הקשר בין שמרים ומנהל עסקים?

בעולם של ימינו אנחנו נמצאים בתנועה מתמדת כל הזמן. אנו רוצים להשיג יותר, לצמוח ומהר, להתפתח ורצוי, כמה שיותר. מי שיקפא על השמרים ימצא עצמו בחוץ. המציאות מתחדשת חדשות לבקרים וההרגשה היא כי אם לא נעמוד בקצב, ניזרק החוצה ממעגל הרלוונטיות.

אחת הדרכים לא לאבד מהרלוונטיות שלנו בעולם העבודה וללמוד את התיאוריות המתקדמות ביותר בשוק היא ללמוד למנהל עסקים (MBA).

לימודי מנהל עסקיםתוכניות הלימוד למנהל עסקים מכשירות היום את הדור הבא של המנהלים, הן מעניקות ידע מחקרי עכשווי ותאורטי במגוון תחומים. הסטודנט לומד תחומים שונים ומגוונים ונחשף לתיאוריות המתקדמות ביותר בשוק ולמקצועות המהווים את אבני היסוד של הניהול העסקי.

במטרה להעניק לסטודנט את מירב הכלים להתמודדות עם השוק המודרני, תוכניות הלימוד ל-MBA הן מגוונות ומקיפות. הסטודנט ילמד תחומים שונים שיעזרו לו להבין טוב יותר את התנהלות השוק כגון התנהגות ארגונית ותיאוריות במשאבי אנוש, כלכלה, מימון, שיווק, אסטרטגיה ועוד. ברוב התוכניות קיימת גם התמחות אותה הוא ייבחר בהתאם לתחומי העניין האישיים או המקצועיים שלו.

היתרון הבולט של לימודים לתואר שני במנהל עסקים הינו דווקא בעובדה שזהו תואר מעשי ולא רק תיאורטי. תוכניות אלו משלבות בדרך כלל גם תיאוריות אקדמאיות מהמתקדמות ביותר יחד עם התנסות בשטח בהתאם להתמחות שנבחרה.

בוגר התוכנית לומד תפיסת עולם חדשה. הוא לומד איך לקיים תקשורת בינאישית יעילה חבריו לעבודה, המנהלים והעמיתים, הוא לומד ניהול זמן אפקטיבי, דרכים יעילות למשא ומתן ודרכי התמודדות עם לחצים.

התהליך לא מסתיים עם סיום הלימודים. הבוגר מקבל ארגז כלים ובעזרת כלים אלו הוא ממשיך בלמידה פרואקטיבית של תיאוריות, גישות ומיומנויות ניהוליות לכל אורך הקריירה, מנחיל שיטות אלו אצל עובדיו ועמיתיו וממנף את הידע והרלוונטיות של הארגון.

לא בכדי, לימודי מנהל עסקים הפכו לתחום לימודים יוקרתי ומבוקש ורבים מהבכירים במשק החלו דרכם בבתי הספר השונים למנהל עסקים.

המנהלים של המחר נמצאים כבר היום בכיתות הלימוד, ואיפה אתה?

לקבלת מידע על בחינת ה-®GMAT וקורס קידום ®GMAT לקראת לימודים למנהל עסקים.

רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
a
X