רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

איפה כדאי ללמוד MBA בחו"ל?

קיבלתם החלטה, אתם רוצה להירשם לתואר שני במנהל עסקים (MBA), אבל רוצים לשנות אווירה וללמוד במוסד לימודים מוביל שיבטיח את עתידכם. סעו לחו"ל.

בבואנו להחליט על מוסד לימודים אנו לוקחים שיקולים רבים בחשבון, איכות ההוראה, מיקום האוניברסיטה, האווירה הסטודנטיאלית ועוד.

האוניברסיטאות בחו"ל פותחות בפנינו אפשרות ללימודים מרתקים, שיפור האנגלית, מפגשים מעניינים וייחודיים עם אנשי מפתח בשוק העסקי העולמי, יצירת רשת קשרים אישיים ("נטוורקינג") וחוויה לכל החיים.

תוכניות הMBA  היוקרתיות ביותר בעולם נמצאות באוניברסיטאות באירופה ובארה"ב.

הקבלה לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטאות תדרוש ממך מאמצים ניכרים, אבל בחובה גם יתרונות רבים.

כדי להתקבל לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטאות המובילות בחו"ל תצטרך להגיש ממוצע ציונים גבוה בתואר ראשון וציון גבוה ב ®GMAT, בדרך כלל בבחינה המלאה ולא רק בחלק הכמותי.

ציונים גבוהים הם בהחלט מדד מבחינת האוניברסיטאות, אך זה לא יכניס אותך לתוכנית הלימודים באופן אוטומטי. לאחר שעברת את השלב הראשון בהצלחה תזומן בדרך כל לראיון אישי/ מטרת הראיון היא להכיר אותך ולהתרשם ממך. האוניברסיטאות מחפשות גיוון אנושי, הן מחפשות ייחוד, תחביבים, ניסיון תעסוקתי עשיר וכו'. לכל אוניברסיטה הקריטריונים שלה אבל כולן מחפשות קורות חיים מרשימים ומעניינים.

מזל טוב, בשעה טובה התקבלת לאוניברסיטה שבחרתם, האם זה היה שווה את ההשקעה?

לבוגרי תוארMBA  בינלאומי יוקרתי יש יתרונות רבים ומשמעותיים. מעבר לחוויות הרבות שצברתם ורמת האנגלית שהשתפרה פלאים, צברתם ניסיון עשיר באינטראקציה מול גורמים בשוק הבינלאומי ועצם הקבלה וסיום בהצלחה של תוכנית יוקרתית שכזו מעידה כי אתם בעלי יכולות אישיות לימודיות ואישיות גבוהות.

תוכנית לימודים בחו"ל נועדה על מנת להכשיר אתכם לעבודה בחברות בינלאומיות דוברות אנגלית ובעלות תרבות אירופית או אמריקאית, ובסופם גם תקבל רישיון לעבודה לאחר הלימודים.

בנוסף,השכר העתידי שלך להערכת המומחים יהיה גבוה פי שלושה עד ארבעה משכרם הממוצע של בוגרי תוכנית MBA  בארץ.

אנחנו בקידום ®GMAT ריכזנו עבורכם המלצות לתוכניות MBA נחשקות בחו"ל כדי להקל עליכם במסכת החיפושים.

כמה מהאוניברסיטאות בחו"ל המומלצות ללימודי MBA: 

תוכניות ה-mba המדורגות במקומות הראשונים בחו"ל >>
 

רוצה לשמוע עוד על GMAT?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
a
X