10% הנחה לנרשמים עכשיו לקורס פסיכומטרי!
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

מדריכי הפסיכומטרי

 מדריכי הפסיכומטרי שלנו שואפים לדבר אחד – הצלחה במבחן פסיכומטרי, כלומר להביא אותך לציון פסיכומטרי גבוה ככל הניתן, כדי שתוכל להיות מי שרצית להיות. מכך נובע הסיפוק שלהם ועל כך הם מתוגמלים.

מדריכי הפסיכומטרי הם המנוע והמפתח להצלחה שלנו.
כל המדריכים בקורס פסיכומטרי ב"קידום אישי" בעלי ניסיון של 4 שנים לפחות, למעלה מאלף שעות הדרכה ומאות תלמידים. לכן, אין סיכוי שתיפול על מדריך שזה קורס הפסיכומטרי הראשון שלו, וגם לא קורס פסיכומטרי השני או השלישי, כמו במכונים אחרים המכינים אותך למבחן פסיכומטרי  .
בתהליכי המיון והגיוס של המדריכים לקורס פסיכומטרי אנחנו בוחרים לא רק אנשים מבריקים (עם פסיכומטרי מעל 700...) עם יכולות הדרכה וניסיון מוכח בהדרכת פסיכומטרי. אנחנו בוחרים באנשים ערכיים, בעלי אינטליגנציה רגשית גבוהה, שיש להם את היכולת והרצון להבין ללבו של כל תלמיד פסיכומטרי, להיות רגישים לצרכיו ולקריאות העזרה שלעתים הוא משדר אפילו אם מדובר רק במבט קל או בתנועת גוף, ולתת לו את ההסבר המתאים.
מרגע שנבחרו בקפידה מבין מאות מועמדים בכל שנה, מדריכי הפסיכומטרי שלנו עוברים תהליך הכשרה ארוך ומושקע המלווה בחניכה מקצועית צמודה של מחלקת ההדרכה המתמחה בהוראת פסיכומטרי הכוללת צפיות במדריכים שמעבירים קורס פסיכומטרי, סימולציות פסיכומטרי ומרכיבים נוספים לרבות לימוד שיטת קידום אישי של פסיכומטרי והשימוש בחומרי הלימוד והעזרים הייחודים לה ולתפיסת הפסיכומטרי בקידום. במהלך כל שנותיהם בקידום המדריכים ממשיכים לעבור הכשרות מקצועיות הנותנות מענה לשינויים במבחן הפסיכומטרי, וכך אנו נשארים מעודכנים כל הזמן. כל זאת כדי לוודא שאכן תותאם לך תוכנית לימודים אישית במסגרת קורס הפסיכומטרי ותגיע הכי מוכן שאפשר למבחן הפסיכומטרי!
 
לפרטים נוספים לחצו לחזרה לדף הבית בנושא פסיכומטרי
10% הנחה לנרשמים עכשיו לקורס פסיכומטרי!
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
X