נרשמים ונהנים מהנחה מיוחדת! לפרטים
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

ייעוץ והכוונה

מה ללמוד? מה שמעניין או מה שיבטיח עבודה בעתיד? איך בכלל נכנסים לעולם הזה של הלימודים? השאלות האלה הן מהשאלות הקשות שבפניהן ניצב הסטודנט לעתיד.

 

אם כבר השתחררתם מהצבא, או אפילו חזרתם ממסע ארוך בחו"ל, ואתם רוצים להתחיל את דרככם האקדמית, אין ספק כי אתם עומדים בצומת דרכים מבלבל, אולי המבלבל ביותר עד היום – אתם צריכים לחשוב מה ללמוד, איפה ללמוד ולמה בעצם ללמוד לתואר ראשון. יכול להיות ששנים הייתם "סגורים" על כיוון מסוים והייתם בטוחים שתלמדו תואר ראשון בתחום כזה או אחר, אבל עכשיו פתאום דווקא תואר ראשון בתחום ההוא כבר לא כל כך נראה לכם, או שאתם לא בטוחים שזה אכן מה שאתם רוצים ללמוד או לעשות בחיים.

אם אתם רואים שאינכם מסוגלים להחליט לאיזה תואר ראשון להירשם ואיפה כדאי ללמוד, אולי כדאי לפנות לעזרה מקצועית שתעזור לכם להחליט מהו התחום שכדאי לכם להשקיע בו. שגם תהנו ותרגישו סיפוק ושאתם במקום הנכון וגם שתצטיינו בו. בכל מקרה מומלץ קודם על כיוון מקצועי ורק לאחר מכן על תואר ראשון וזאת כיוון שלעיתים לא תוכלו להתקבל לתואר ראשון ספציפי אך תוכלו להגיע אל המקצוע הנחשק דרך תואר ראשון הנושק לתחום. 
 

קורס פסיכומטרי

אין ספק שמחשבה והתלבטות הכרחיים ביותר לפני הבחירה במסלול לימודים, תואר ראשון וקריירה. הקדישו לכך זמן, הקשיבו לעצות אך היו בטוחים בעצמכם כי אתם יודעים מה באמת מתאים לכם - בחרו במסלול אל תואר ראשון רק לאחר שהשקעתם מחשבה רבה בעניין. וכמובן,  אל תשכחו לברר איזה ממוצע בגרויות וציון פסיכומטרי אתם צריכים על מנת להתקבל לתואר, והאם אתם צריכים קורס פסיכומטרי שיעזור לכם להגיע ליעד הנחשק. יאללה, לעבודה ו... בהצלחה!
 
נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:
נרשמים ונהנים מהנחה מיוחדת! לפרטים
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
X