קידום. הכי גדולים בהכל. לפרטים והרשמה:
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

מציאת עבודה במהלך לימודי פסיכומטרי

בקידום אנחנו מבינים שלאחר סיום קורס פסיכומטרי, הקבלה ללימודים וסיום התואר, לא מסתיימת העבודה הקשה. לפעמים זהו החלק הכי קשה בכל התהליך שמטרתו העיקרית היא פיתוח קריירה בהתאם לתחום שבו רציתם לעבוד.

חשוב לזכור שהפסיכומטרי אומנם ממלא כרגע את רוב עולמכם, ואתם עסוקים בפתרון מבחנים, שאלות לדוגמא, תחקור מועדים קודמים והגעה לציון היעד שהצבתם לעצמכם. למרות זאת, חשוב שתקדישו מחשבה כלשהיא גם על היום שאחרי - מה תעשו אחרי שתסיימו עם הלחץ והעומס של הפסיכומטרי. אנחנו מציעים לכם להיכנס לאתרים השונים ולראות מה עולם התעסוקה יכול להציע לכם, אילו דלתות יפתחו בפניכם בסוף התואר, מה אפשרויות העבודה שעומדות בפניכם לפי תחום הלימודים שבחרתם וכו'. 

בגלל שאנחנו יודעים כמה קשה למצוא עבודה, במיוחד לאחר סיום התואר הראשון, החלטנו לרכז עבורכם מספר אתרי חיפוש עבודה שיכולים לסייע לכם בדרכם אל העולם שבחוץ. אנחנו מזימינים אותכם לבדוק את רשימת האתרים שריכזנו כאן עבורכם ואנחנו מלאים תקווה שככה תעשו את הצעד הראשון שלכם גם בעולם התעסוקה. בהצלחה!

אתרי חיפוש עבודה: 

"מי שמחפש עבודה צריך לעבוד בחיפוש עבודה" - כמו שהפתגם אומר, אם אתם מחפשים עבודה אתם צריכים להשקיע בזה זמן ומשאבים, לקחת את הנושא ברצינות ולהיות מכווני מטרה עם דחף להצליח בפרויקט שנקרא "מציאת עבודה". כדאי להקהל עליכם בתהליך ולעזור לכם להצליח ריכזנו כאן מספר אתרים מרכזיים ואיכותיים שיעזרו לכם בחיפוש - וכמובן שאנחנו מאחלים לכם המון בהצלחה!

* דרושים - לוח דרושים איכותי וחינמי

דרושים - אינדקס דרושים

עבודה - מובטל

עבודה מועדפת - מגוון של עבודות עבור חיילים משוחררים

כתיבת קורות חיים:

אם כבר במציאת עבודה עסקנו, איך אפשר בלי התייחסות לקורות החיים שלכם. קורות החיים שלכם הם למעשה כרטיס הכניסה שלכם והאופן שבו אתם מציגים את עצמכם לעולם. קורות חיים מושקעים שבנויים נכון יעזרו לכם רבות בתהליך ואף יכולים לתת לכם יתרון תחרותי אם הם מעוצבים בצורה נכונה, אטרקטיבית ומעניינת. כנסו לקישורים שמופיעים כאן למטה כדי לקבל מספר דוגמאות לקורות חיים ואיך להתאים את קורות החיים שלכם למשרה אותה אתם מחפשים.

קורות חיים - האתר הישראלי לדוגמאות קורות חיים

קורות חיים - איך להתאים קורות חיים למשרה

הכוונה להמשך הדרך:

לא ברור לכם איך צריך להמשיך? מתלבטים מה הצעד הנכון עבורכם מבחינת הקריירה. אולי בכלל אתם שוקלים לימודי תואר שני? באתרים הבאים תוכלו לקבל טיפים, תשובות לשאלות ורעיונות איך להמשיך ולאן לפנות בעולם התעסוקה.

הכוונה מקצועית - ייעוץ לקריירה ופיתוח ארגוני

ייעוץ תעסוקתי - הבית לפיתוח קריירה

חברת השמה Jobinfo

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

קידום. הכי גדולים בהכל. לפרטים והרשמה:
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
X