קידום. הכי גדולים בהכל. לפרטים והרשמה:
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

סוד ההצלחה של קידום פסיכומטרי

רק בקורס הפסיכומטרי של קידום קורס פסיכומטרי שמעניק את כל היתרונות שיביאו אתכם לציון מקסימאלי - תמצאו: מדריכי פסיכומטרי מעולים, הכוונה אישית, חומרי לימוד מעולים ומעודכנים ותוכנות ייעודיות ללימודי הפסיכומטרי, שפותחו במיוחד כדי שתוכלו לשפר את ציון הפסיכומטרי שלכם. לכו על קידום ותהיו בדיוק מי שרציתם להיות.

צפו בהמלצה של אחת התלמידות של קידום, שמספרת כמה משמעותי היה הקורס בשבילה:

קידום מציעים לכם להצטרף להצלחה ולהרשם אל קורס פסיכומטרי מעולה, הכולל בין היתר:

קורס אדפטיבי: באמצעות המערכות המתקדמות, מסוגל  מדריך הפסיכומטרי לעקוב אחר ההתקדמות ולהתאים את התוכנית בכל רגע נתון:

* למידה אדפטיבית בבית: בתום כל שיעור תמתין לתלמיד תוכנית לימודים שתכלול משימות שניתנו לכלל הכיתה ומשימות שמתויגות כמשימות אישיות שרלוונטיות אליו.

למידה אדפטיבית בכיתה: אנחנו נקפיד לכוון כמה שיותר מדויק לצרכי הכיתה הספציפית על תמהיל התלמידים שמרכיבים אותה והכול במינונים הנכונים - כל שיעור יפתח בקבוצות עבודה ויסתיים בתרגול כיתתי.

תרגול אדפטיבי Live: תרגול אשר בסיומו מזינים התלמידים את תוצאות התרגול למערכת ממוחשבת אשר מאפשרת למדריך ולתלמידים לצפות בניתוח הכיתתי תוך מספר דקות ולהסיק על הנקודות שיש לחזק בלימוד הכיתתי.

* תרגול אדפטיבי Focused: מערכת ניתוח הנתונים מאפשר למדריך בחלק מהנושאים לבנות עבור כיתתו תרגול מותאם לצרכים שעלו מהכיתה לאור בוחן שביצעו בבית טרם התרגול.

* כל הזמן ובכל מקום: חלק גדול מלימודי הפסיכומטרי שלכם מתמקד בשיעורי הבית ובלמידה שלכם מחוץ לזמן השיעור. התרגול בבית אינו אמור להיות מנותק מהמדריכים שלכם, ובקידום מבינים שעל מנת שהתרגול יהיה אפקטיבי - יש לתת מענה ותמיכה לקשיים שצצים גם במהלך התרגול בבית.

E.T - מערכת זו מאפשרת לתלמיד לקבל ייעוץ מקצועי בכל יום לגבי כל עניין שהתקשה בו. התלמיד פונה למדריך קידום שנמצא במשמרת ופותח עימו במעין שעור פרטי. המערכת מאפשרת לתלמיד לצלם שאלה ולשלוח אותה, המדריך יעלה את השאלה על גבי מסך המחשב ויפתור אותה באופן קולי תוך כתיבת הפתרון המדויק. התלמיד יכול לעקוב אחר מהלך הפתרון ולשאול שאלות. בכל יום יהיה מדריך זמין החל משעות הצהריים ועד הערב.

קמפוס תרגולים - קמפוס התרגולים הוא מכלול של שיעורי חזרה סינכרוניים, המתקיימים במסגרת המרתון. מדריכי הקמפוס נבחרים בקפידה והם נעזרים במצגות ובמערכי שיעור שהוכנו במיוחד לצורך תרגולים אלה וכוללים גם שאלות חמות מהבחינה האחרונה וחשיפת נושאי פיילוט. בכל מפגש וירטואלי, שנערך לפעמים באתר פעמיים ביום, משתתפים מאות תלמידים.

לומדות הכנה לשיעור - קורס קידום הוא היחידי שמעמיד לרשותכם לומדות הכנה ותרגול. החל מהקורס שלכם ההכנה בבית תעשה באמצעות לומדות אינטראקטיביות, נעימות למשתמש, קלות למעקב והפנמה. לומדות ההכנה הן למעשה כמו שעור פרטי.

סרטוני פתרונות - אצלנו תחקור בחינה נעשה באמצעות סרטון בו מדריך פותר את כל השאלות במבחן - בקולו ותוך פירוט שלבי הפתרון על גבי לוח.

* לוח חכם - היתרון המרכזי בלוח חכם הוא הלמידה הגמישה והדינמית. המדריך אינו מחויב לפתרון ספציפי שהוגדר לו מראש במצגת. המדריך כותב באופן חופשי על הלוח החכם בדיוק באופן שכתב על לוח רגיל.

 קידומילה -  מסרון יומי עם מילה (בעברית/אנגלית) בתוספת הסבר, שיעזור לכם בשינון מילים לקראת הבחינה הפסיכומטרית.

צוות מחקר והפיתוח של קידום:

בקידום חיה מחלקת המחקר והפיתוח הענפה בישראל שדואגת כי תגיעו לציוני הפסיכומטרי הגבוהים ביותר שאפשר. המחלקה מעסיקה צוותים שעסוקים בחקר מתמיד של החינה וכן צוותים שעוסקים במעקב אחר התפתחויות ומגמות בעולם ההשכלה.

מחלקת המחקר והפיתוח של קידום קיימת כבר למעלה מ-30 שנה והיא המחלקה הוותיקה והמנוסה בישראל. בקורס קידום אנו מקפידים כי תובנות המו"פ יגיעו בטווחי זמן מידיים לכיתות, אל התלמידים.

המדריכים מדריכי הפסיכומטרי של קידום מנוסים מאוד, ואין סיכוי שתיפלו על מדריך שמעביר לראשונה קורס פסיכומטרי (ואפילו לא קורס שני או שלישי...).

קידום מציעה קורס יחיד מסוגו בשוק, שאינו דומה לאף קורס פסיכומטרי אחר בהיקף החומר והתרגול שהוא מציע וביחס האישי שקיים בין המדריך לתלמיד. רוצים לשמוע עוד על הקורס של קידום? התקשרו ל-2055* או השאירו פרטים בתיבה בצד שמאל ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה המתאימה במיוחד בשבילכם.

 

רוצים לדעת איך להתחיל ללמוד לפני הקורס? כל הפרטים בדף הכנה לפסיכומטרי.

קידום. הכי גדולים בהכל. לפרטים והרשמה:
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
X