שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

מילים לפסיכומטרי

זה לא סוד שחלק גדול מההצלחה תלוי בתרגול מושכל ואפקטיבי של אוצר מילים לפסיכומטרי. מסיבה זו פיתחנו אפליקציה ללימוד מילים לפסיכומטרי. האפליקציה תנחה אתכם באילו מילים כדאי להתמקד והכל על מנת להוציא ציון פסיכומטרי מקסימאלי.

 
מעבר לאפליקציה בתרגול מילים לפסיכומטרי, חשוב לדעת גם איך ללמוד ואיך לנהל את הזמן בפרק המילולי. במצגת הבאה תמצאו כמה טיפים שיעזרו לכם.
 
 
 
השאלה איך ניתן ללמוד בהצלחה כל כך הרבה מילים לפסיכומטרי מעסיקה רבות את התלמידים שלנו במהלך כל קורס פסיכומטרי. הנה כמה טיפים נוספים שיכולים לעזור לכם להתמקד כשאתם ניגשים ללמוד מילים:
 
1. לימוד הקשרים -  נסו ללמוד מילים לפסיכומטרי מתוך הקשר. אחרי הכול, המילים אינן מסתובבות בחלל ריק, והן מגיעות בקונטקסט כלשהו. כאשר אתם לומדים מילים לפסיכומטרי נסו להמציא משפטים שאליהן יתאימו המילים, וכך תוכלו להפנים את משמעותה האמיתית של המילה.
 
2. מילים נרדפות והפוכות -  על מנת להצליח לזכור יותר מילים לפסיכומטרי, נסו לחשוב על מילים נוספות הקשורות למילים שאתם לומדים. טוו לעצמכם מעין "רשת" של מילים הקשורות זו לזו כמילים נרדפות או הפוכות וכך תצליחו לזכור יותר מילים ולהשתמש בהם בזמן המתאים במבחן הפסיכומטרי.
 
3. תרגול שאלות פסיכומטרי -  אל תנתקו את לימוד המילים מהמבחן הפסיכומטרי עצמו. כאשר אתם מתרגלים שאלות פסיכומטרי, היו גאים בעצמכם על התשובות הנכונות ואולם, אל תסתפקו בכך – בדקו אילו מילים לא ידעתם ותרגלו עד שתזכרו גם אותן.
 
4. חזרה על מה שלמדתם – לעיתים עוברים כמה חודשים מתחילת הקורס בקידום ועד המבחן הפסיכומטרי עצמו. זכרו לחזור שוב ושוב על המילים לפסיכומטרי שכבר למדתם, כדי שלא תשכחו כלום עד למועד הבחינה. 
 
נושאים נוספים שיעניינו אותך:
 
 
X