קידום. הכי גדולים בהכל. לפרטים והרשמה:
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

ספרי פסיכומטרי

ספרי פסיכומטרי הם חלק מהותי בהכנה של תלמידים לקראת מבחן הפסיכומטרי. למעשה, כמעט כל התרגול המעשי שלכם לתרגילים ושאלות לקראת המבחן הפסיכומטרי מבוסס על ספרי פסיכומטרי ועל מבחני פסיכומטרי לדוגמא, ולכן יש לייחס חשיבות גם לספרים עצמם וכיצד להשתמש בהם.

באיזה ספרי פסיכומטרי להשתמש?

במכון הלימוד שבו תלמדו תקבספרי פסיכומטרילו גם ספרים רלוונטים לכל נושא ותת נושא שנלמד בקורס פסיכומטרי, אך הספרים שונים לחלוטין בין המכונים השונים. מכונים ותיקים מחזיקים כמות עצומה של שאלות משנים של מבחני פסיכומטרי ומכותבי שאלות מנוסים, ולכן בדרך כלל הספרים של מכוני הלימוד הללו נחשבים לטובים יותר.

יתרון נוסף שיש למכוני לימוד ותיקים וגדולים הוא מחלקת מחקר ופיתוח. כאשר קיימת מחלקה שאחראית על המשך פיתוח קורס הפסיכומטרי והתכנים המועברים בו, הסיכוי שהספר שאיתו אתם לומדים יהיה יותר רלוונטי גדל בהתאם. אנשי מקצוע יודעים לנתח את המגמות מהשאלות במבחני הפסיכומטרי האחרונים ולפתח שאלות שמתאימות להתקדמות של המבחן.

חשוב לזכור שספרי הלימוד של מכוני הפסיכומטרי השונים מכוונים ללימוד עם קורס נלווה, ולכן גם אם החלטתם ללמוד באופן עצמאי – ספרי פסיכומטרי אינם מספקים את שיטת הלימוד או טיפים כיצד יש ללמוד נכון, לחלק את הזמן נכון ומתי לפתור איזה תרגילים.

ללמוד נכון לפסיכומטרי

פתירה של תרגילים תעזור לכם לשפר את הידע שלכם בנושא שבו אתם נבחנים, אך מבחן הפסיכומטרי אינו מתמצה אך ורק בידע של פתירת תרגילים, במיוחד כאשר כמות החומר והתרגילים כל כך גדולה, זה הכרחי לדעת כיצד ללמוד ולא רק מה ללמוד. איך מתחילים לפתור תרגיל וכמה זמן מותר להקדיש לכל שאלה, כמה זמן ללמוד לכל נושא ועוד הרבה שאלות הקשורות לניהול הזמן ולדרך הפתרון שלא תוכלו לקבל מספרי הפסיכומטרי.

לכן, גם אם קיבלתם מחברים או קניתם את ספרי הלימוד של המכונים השונים ללימוד פסיכומטרי, אין זה אומר שבכך מסתיימת ההכנה למבחן. הידע מרכיב חלק גדול בציון הפסיכומטרי שלכם, אך למידה נכונה ושיטות מוכחות לניהול זמן בבחינה ולפניה תקל עליכם להוציא את הציון הרצוי לכם ולעשות זאת במינימום זמן ומינימום מאמץ.

 

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

קידום. הכי גדולים בהכל. לפרטים והרשמה:
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
X