picframe
ליאת טטרואשוילי - מדריכת קידום

ליאת טטרואשוילי

בת 25 מתל אביב

ליאת טטרואשוילי - מדריכת קידום
מלמדת בקידום משנת 2013
ליאת טטרואשוילי - מדריכת קידום
מדריכה בכירה, מנהלת צוות מדריכים וחברה בצוות המו"פ
ליאת טטרואשוילי - מדריכת קידום
בוגרת תואר ראשון מהחוג להפרעות בתקשורת מאוניברסיטת תל אביב. סטודנטית לתואר שני במנהל עסקים, באוניברסיטת תל אביב

המלצות תלמידים על ליאת טטרואשוילי:
 

תום  - למדתי בקידום בקורס אפריל 17. פספסתי את השיעור הראשון, אבל השתלבתי במהרה. המורה ליאת המדהימה עזרה לי בהכל, והיא תמיד הייתה פנויה לעזרה ולבקשה ולכל שאלה. הקורס עצמו היה מורכב מ-25 שיעורים, ובכל שיעור למדנו על מספר נושאים מכל התחומים – מתמטיקה, אנגלית ועברית. לקורס יש גם אלמנט מאוד אישי – הוא מתאים את עצמו לרמתו של כל תלמיד. מי שמוכשר במתמטיקה יעסוק בנושאים אחרים, אין פה בזבוז של למידה אלא התאמה יעילה של תענית הלימודים. מאוד כיף ללמוד עם הלוח החכם, ובעיקר מאוד נהניתי לעבור את הקורס, וגם קיבלתי תוצאה גבוהה מאודJ שזה פידבק נהדר. ברור שהייתי בוחר בכם שוב, אבל לשמחתי אין לי צורך בכך. כבר המלצתי לחבריי ללמוד אצלכם, וחלקם כבר התחילו וכבר נהנים.

עומר - מניסיוני המועט (פסיכומטרי אחד..) ישנם שלושה גורמים מרכזיים המשפיעים על ההצלחה שלך.. זמן, כוח רצון וכלים. קורס הפסיכומטרי של קידום תורם ומאפשר את קיומם של שלושת הגורמים במקביל. הזמן במהלך הקורס מנוצל באופן מיטבי - המדריך מתכנן את המטלות של התלמיד בהתאם לזמן הפנוי שלו, חומר הלימוד בכיתה עובר בצורה ברורה בזכות הלומדות המקוונות וישנו זמן רב לתרגול בכיתה וכן למרתון לפני הבחינה. מבחינת כוח הרצון, המדריכים מדרבנים את התלמידים (ההצלחה של התלמיד חשובה למדריך! דבר שאינו מובן מאליו), מספקים יחס אישי ובמידת הצורך גם יודעים "לנדנד" לתלמידים שמחפפים. הגורם השלישי, הכלים, מושג אף הוא בצורה טובה מאוד בקורס - בתור תלמיד חזק בבית הספר (ממוצע בגרויות של מעל 110) אימצתי כלים רבים בקורס שהוכיחו את עצמם יעילים יותר מהשיטות שהכרתי, וזאת למרות הידע המוקדם שלי.
מעבר לשלושת הגורמים האלו, מספר התלמידים בכיתה היה קטן יחסית (25), שיעורים שפוספסו הושלמו (לדוגמה, תלמידים שפספסו שיעורים צורפו לכיתות מקבילות בחומר במועד שונה. דוגמה נוספת - תלמיד שיצא למילואים במהלך הקורס קיבל תמיכה נוספת להשלמת החומר), הקורס הוא קורס אדאפטיבי כלומר מותאם לרמת התלמיד והמדריכים מעניקים יחס חם ואישי מאוד.
לצורך השוואה, השינוי אצלי היה מרמת הצלחה של 70% במבחן הפתיחה להצלחה של 94% בבחינה עצמה (המשמעות של האחוזים היא עלייה מציון 595 בערך לציון של 720 בבחינה הפסיכומטרית).
ממליץ על הקורס מכל הלב ומאחל הצלחה רבה לנבחנים. חשוב מאוד להגיע עם ראש פתוח ולפנות זמן רב ללמידה. ההצלחה תלויה הרבה גם בכם.

שרה  - אז ככה למדתי בקידום בקורס אפריל 17, זאת הייתה הפעם השנייה שניגשתי למבחן. בפעם הראשונה עשיתי את הקורס בחברה אחרת, בין קורס לקורס כבר חלפה יותר משנה כך שמיותר לציין שלא זכרתי את החומר כלל. חששתי מאוד כשניגשתי לקורס כי חווית הלימודים שלי בחברה האחרת הייתה נוראית והציון היה בהתאם.

לא סיפרתי למדריכה שלי שזו הפעם השנייה שאני עושה קורס וניגשת למבחן כי רציתי דף חדש- שהחוויה שהייתה לי בקורס הקודם לא תשפיע עליי בקורס הנוכחי.

אחרי שעברתי את הקורס בקידום אני לא מתחרטת לשנייה שניגשתי דרכם- ליאת המדריכה שלי הייתה מדהימה. היא הסבירה את החומר בצורה רהוטה, כשהיה צריך הסבר פעם נוספת הסבירה שוב עד שהחומר נקלט. הייתה זמינה תמיד כשהייתי צריכה, עודדה, הקשיבה. נתנה לי את ההרגשה שהיא נמצאת תמיד לכל שאלה ולכל דבר שאני צריכה. ובאמת קיבלתי יותר מ110 נקודות מהמבחן הראשון.&