רוצה לשמוע עוד על פסיכומטרי?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

קורס פסיכומטרי בשנת 2021

מעוניינים לגשת לקורס פסיכומטרי הקרוב לשנת 2021?
אנחנו כאן כדי להסביר מה כדאי לכם לבדוק לפני!

השנה 2020 הייתה לא פשוטה עבור סטודנטים רבים שנאלצו לעבור ללמוד דרך המסכים בלבד. האם האילוץ הזה יוביל לשינוי קבוע של שיטת הלמידה בארץ ובעולם? את התשובה לכך נגלה בשנים הבאות. מה שבטוח זה שבטווח המיידי, אין כמעט תחום לימודי שלא עבר ללמד בצורה מקוונת. מלבד מערכת החינוך, גם האוניברסיטאות והמכללות בחרו להעביר את הסטודנטים שלהם ללמידה באון-ליין. כמובן שקורסי הפסיכומטרי לא נשארו מאחור, ומכוני ההכנה מציעים מגיוון שיטות לימוד שמאפשרות לכם, הסטודנטים לעתיד, להתכונן כראוי למבחן הפסיכומטרי ולכיוון לציון הנדרש.

השינויים שחלו בתחום קורסי הפסיכומטרי

בעבר קורס הפסיכומטרי היה מוצע רק כקורס פרונטלי עם מדריך, הכולל ספרים ולווי אישי. כיום, מכונים רבים מציעים את הקורס גם במתכונת האונליין. כלומר, מכונים רבים בארץ מאפשרים שילוב של למידה מרחוק ואפילו קורס מלא במרחב האונלייני. בצורה זו הם מצליחים למנוע מצב של פער בחומר ופגיעה בעקומת הלמידה של הסטודנטים כשאין באפשרותם להגיע באופן פיזי לכיתת הלימוד.

מה כדאי לבחון לפני שבוחרים קורס פסיכומטרי באינטרנט

למרות שכיום כמעט כל מכון מציע פתרון מקוון לקורס שלו, חשוב לשים לב שגם בקורסים מקוונים יש חשיבות גבוהה לתהליך הלמידה ולאיכות הקורס. כאשר בוחרים קורס פסיכומטרי אונליין, חשוב לבדוק את רמת ההוראה והלמידה מרחוק, את הכשרת המורים, פיתוח ההדרכה של המכון והאופן שבו קורסי האונליין מוצעים.

באופן כללי, תוכלו למצוא בשוק 3 סוגים של קורסים מקוונים:

 • קורסים מצולמים
  מדובר בקורסים שמציעים סרטונים שצולמו מראש, ומאפשרים לסטודנטים ללמוד מרחוק ללא תלות בזמנים קבועים. קורס מסוג זה יכול להיות טוב עבור סטודנטים עסוקים עם לוז עמוס שלא רוצים להתחייב ללמידה במועד קבוע, אך עלול לפגוע בסטודנטים אשר צריכים לווי אישי וזמנים מסודרים ללמידה.

 • קורסים פרונטליים שמאפשרים למידה אונליין
  קורסים מסוג זה הם בעצם קורסים פרונטליים רגילים, אשר מאפשרים לסטודנטים אופציה של למידה מרחוק במצבים בהם לא יתאפשר להם להגיע לכיתה. היתרון באפשרות כזו היא שהסטודנט יכול להישאר בקצב של הכיתה ולהיות מעודכן בחומר. זהו פתרון מצוין עבור תלמידים שרוצים ללמוד בדרך המסורתית אך חוששים ממצבים לא צפויים שעלולים להפסיק את תהליך הלמידה שלהם, אבל חשוב לשים לב שהמכון שמעביר את הקורס יודע להתאים את הלמידה הפרונטלית גם לפלטפורמה דיגיטלית ויודע לתת דגש ותשומת לב לתלמידים שעוברים ללמוד מהבית.
   
 • קורסים אונליין:
  בקורסי האונליין כל תלמידי הכיתה לומדים מההתחלה ועד סוף הקורס באופן מקוון. בצורה כזו כל התלמידים מקבלים יחס שווה ולמידה מותאמת לעולם הדיגיטלי. חשוב שקורסים מסוג זה יועברו על ידי מדריך מקצועי בעל ניסיון והכרות מעמיקה עם המבחן, אשר קיבל הכשרה מתאימה ללוות סטודנטים גם בלמידה און-ליין שהיא לא פרונטלית.

בנוסף, מכיוון שהקורס אונליין בלבד, חשוב לא להזניח את הסימולציות, אשר מלבד מתן התנסות במבחן עצמו, מסייעות גם להעביר את ההרגשה והלחץ של הסטודנטים בזמן המבחן האמיתי. מקומות רבים לא שמים דגש מספיק גדול על תחום זה בקורס האונליין, וחשוב לוודא כי הקורס אותו תעשו משלב בתוכו תכנית סימולציות מסודרת.

למה כדאי לעשות פסיכומטרי בקידום בשנת 2021?

במיוחד בשנת 2021, אנחנו בקידום שמים דגש על שיטת הלמידה ועל התהליך שהסטודנט עובר במהלך הקורס, ומציעים לתלמידינו שלל אופציות לקורסים פרונטליים ומקוונים. בניגוד למקומות רבים, קורסי האונליין בקידום הם לא קורס פרונטלי שמועבר במחשב, אלא מוצר מיוחד לקורסי האונליין אשר מחזק את היתרונות של הפלטפורמה ונותן מענה לחסרונות שלה. קורס פסיכומטרי אונליין הוא מקיף שתוכנן ונבנה בקפידה על ידי מחלקת המחקר והפיתוח כדי לאפשר לתלמידינו ללמוד בצורה הנוחה ביותר מהבית, בלי לפגוע באיכות התוכן ובאיכות המדריכים.

קראו עוד שאלות ותשובות על הבחינה הפסיכומטרית בקידום - כאן

למידע נוסף על הקורסי אונליין שלנו - חייגו או השאירו פרטים!

X