10% הנחה לנרשמים עכשיו לקורס פסיכומטרי!
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

פסיכומטרי פלטינום

קורס פסיכומטרי עם מדריך קידום – אצלכם בבית!

קידום פלטינום הוא הקורס הכי יוקרתי של קבוצת קידום המיועד ללקוחות VIP שמחפשים את הקורס הטוב ביותר ואינם רוצים להתפשר על לימוד בכיתה לצד עשרות תלמידים נוספים. בפסיכומטרי פלטינום אנחנו מציעים את תנאי הלימוד הכי נוחים שיש, המותאמים אישית לכל תלמיד. הדרך הבטוחה להצלחה.

אז למה ללמוד עם עוד המון תלמידים בכיתה אם אפשר ללמוד בבית עם עוד 2 חברים (או לבד) ומדריך אישי של קידום, המקדיש את כל זמנו ומרצו רק לכם ושם אתכם במרכז בכל רגע נתון?!

קורס הפלטינום של קידום מתאים לכל מי שמעוניין בקורס פסיכומטרי אך לא מתאים לו להצטרף לקורס קבוצתי בכיתת לימוד. בקידום פלטינום תוכלו ללמוד פסיכומטרי בלי לצאת מהבית אבל עם מדריך קידום צמוד שיהיה אתכם אחד על אחד וייתן לכם את כל היחס האישי לו אתם זקוקים – עד שתהיו מוכנים לבחינה.

* ניתן לתאם קורס פרטי בבית יחד עם עוד 2 חברים וליהנות מלימוד משותף במחיר משתלם במקום ובזמן שנוח לכם.

מה כולל הקורס?

-  מפגשים אישיים אחד על אחד (או עם קבוצת לימוד מצומצמת של כמה חברים שאתם בחרתם)

- בחינות סימולציה בכיתות תרגול בסניפי קידום בתזמון ובהשגחת בוחנים  וסימולציות בבית באופן עצמאי

- ערכה הכוללת 30 ספרי לימוד וחוברות, המכסים את כל תחומי הבחינה

- E.T  – מדריך מלווה אונליין (E-Teacher) לייעוץ ותמיכה בלמידה. מערכת ה ET מאפשרת לקבל ייעוץ מקצועי בכל יום לגבי כל עניין שמתקשים בו. התלמיד פונה למדריך קידום שנמצא במשמרת ופותח עמו במעין שיעור פרטי. בכל יום יש מדריך זמין החל משעות הצהריים ועד הערב. הקליקו להדגמה של המערכת.

למה פלטינום?

קורס פסיכומטרי פלטינום נולד בעקבות צורך שזיהינו אצל קהל המתעניינים שלנו – הרצון להשתתף בקורס פסיכומטרי של קידום אבל בפורמט ביתי-פרטי בבית התלמיד - VIP. כי לא לכל אחד מתאים להגיע ללימוד קבוצתי בכיתות ולחלוק את זמנו של המדריך עם תלמידים נוספים. בנוסף, יש רבים שאינם מעוניינים להתפשר על ההכנה שלהם לבחינה הפסיכומטרית והם רוצים לקבל את הקורס הטוב ביותר בשוק בתנאי הלימוד הכי נוחים ויעילים שיש.

בקורס הפלטינום לומדים עם מדריך פרטי במקום ובזמן שנוח לכם, לבד או עם קבוצת חברים שאתם בוחרים, ונהנים מכל היתרונות הנוספים של קידום.

לפרטים נוספים והרשמה חייגו 2055* או מלאו פרטיכם בטופס בעמוד זה.

 

למה ללמוד פסיכומטרי עם קידום? >>

קידום HOME >>

הכנה לפסיכומטרי לפני הקורס >>

 

X