קורס בגרות באנגלית

ללמוד אנגלית בקידום

רוצה להעלות את כישורי האנגלית שלך לגבהים חדשים?

 

קורסי הבגרות המקוונים שלנו באנגלית יעזרו לך לשדרג את היכולות השפתיות שלך, ולפתוח דלתות ליותר מסלולי לימודים וליותר הזדמנויות בעתיד. תכנית הלימודים שלנו מתוכננת בקפידה ומכסה את כל ההיבטים של השפה הכתובה, החל מדקדוק ואוצר מילים ועד להבנת הנקרא וכישורי כתיבה. בקורסים משולבות מטלות כתיבה רבות עליהן יינתן משוב כדי להבטיח יותר למידה. אז הגיע הזמן להתגבר על מחסום השפה, להוכיח לעצמך מהן באמת היכולות שלך ולגלות את מלוא פוטנציאל שלך באנגלית.

 

הבגרות באנגלית נחשבת בנוסף לבגרות במתמטיקה לאחת בגרויות הקשות מכולן, אך בנוסף לחשיבות שלה מבחינת ממוצע הציונים מכיוון שהבגרות באנגלית היא מקצוע מוגבר שאליו יש לגשת ברמה של בין 3-5 יחידות לימוד, הקורס בגרות באנגלית מהותית גם להמשך הקריירה שלנו ולא רק כתנאי סף לקבלה לתואר ראשון.

 

בדומה לקורס בגרות במתמטיקה, גם הבגרות באנגלית מקבלת נפח מיוחד בעת קבלה ללימודים, והיא מהווה דרישת סף לקבלה למקצועות רבים בפקולטות השונות, ולעיתים רבות תדרשו להוכיח רמת ידע גבוהה בשפה האנגלית בכדי להתקבל ללימודים. בנוסף, לאנגלית יש גם חלק משמעותי במבחן הפסיכומטרי, ולימודי האנגלית התיכוניים שלכם למעשה מהווים את הבסיס לשפה שתשפיע באופן ישיר על ההתקדמות האקדמאית והמקצועית שלכם.

 

להרחבה על הקורסים שאנו מציעים יש ללחוץ על הקורס הרצוי:

למה הבגרות באנגלית כל כך חשובה?

ההתקדמות הטכנולוגית וטשטוש הגבולות בעולם, ביחד עם תהליך הגלובליזציה והשימוש התכוף ברשת האינטרנט, גורם לכך שאט אט השפה האנגלית צוברת לעצמה מעמד של שפה אוניברסלית, כזאת שיש לדעת לדבר, לקרוא ולכתוב אותה ברמה גבוהה בכדי להשתלב במקצועות בינלאומיים ובחברות ותאגידים אשר חולשים על מספר אזורים. קיימת דרישה לאנשים בעלי רמת אנגלית גבוהה, והלימודים לקראת הקורס בגרות באנגלית מהווים למעשה את אבן הייסוד של השפה האנגלית שלכם, והזדמנות עבורכם ללמוד את רזי השפה, בין אם מבחינת דקדוק, שימוש בזמנים, אוצר מילים או מבטא.

איך מורכבת הבגרות באנגלית?

מבחן הבגרות מורכב מ-7 שאלונים, A-G, כאשר שאלון C  הוא שאלון המשותף לנבחנים ברמת של 3 יחידות לימוד ולנבחנים ברמה של 4 יחידות לימוד, ושאלון E משותף לנבחנים ב-4 וב-5 יחידות לימוד. כל אחד מהשאלונים אורך כשעה ורבע, למעט שאלון G שאליו הזמן המוקצב הוא שעה וחצי.

מספר יחידות הלימוד קובע את השאלונים בהם תיבחנו וכמובן גם את דרגת הקושי של המבחן. המבחן עצמו מחולק למספר נושאים: הבנת הנשמע, הבנת הנקרא ומטלות כתיבה.

 

  • ברמת 3 יחידות, הבגרות באנגלית מורכבת משלושה שאלונים: A, B ו-C, הבחינה כוללת קטע שמיעה אחד ושני קטעים של הבנת הנקרא. להמשך קריאה על בגרות באנגלית 3 יחידות לימוד
  • ברמת 4 יחידות, הבגרות באנגלית מורכבת משלושה שאלונים: C, D ו-E, הבחינה כוללת הבנת הנקרא וכן, הסתמכות על חומר שנקרא טרם הבחינה. הבחינה בודקת, יכולות התנסחות, הבנת הנקרא, אוצר מילים, דקדוק וקוהרנטיות בשפה האנגלית. להמשך קריאה על בגרות באנגלית 4 יחידות
  • ברמת 5 יחידות, הבגרות באנגלית מורכבת משלושה שאלונים: E, F ו-G, הבחינה כוללת קטעי הבנת הנקרא, אך גם הסתמכות על קריאה של רומן או מחזה שנקראו טרם הבחינה. הבחינה בודקת את יכולות ההתנסחות, הבנת הנקרא, אוצר מילים, דקדוק ויכולות הניתוח הספרותי שלכם בשפה האנגלית. להמשך קריאה על בגרות באנגלית 5 יחידות לימוד

 

למרות שהבגרות באנגלית נחשבת לקשה יחסית, השימוש התדיר שאנחנו עושים בשפה האנגלית, בין אם כאשר אנחנו צופים בטלוויזיה, מאזינים למוזיקה או משוטטים באינטרנט,  גורם לכך שאוצר המילים שלנו רחב יותר, וככל שמתבגרים, רמת האנגלית לרוב משתפרת. עם זאת, שיטת הלימוד בבית הספר נותנת דגש מסוים על נושאים ספציפיים כמו דקדוק וזמנים לעומת לימודי בגרות באנגלית בקידום בגרויות המאפשר לכם לא רק ללמוד בשביל הבגרות, אלא ללמוד ולהבין את השפה האנגלית בצורה שתשפר גם את איכות החיים שלכם ולא רק את ממוצע הבגרויות.

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

אני מאשר/ת שימוש בהמלצה שהזנתי לפרסום בערוצים השונים של קידום. פירוט הסכמה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

העלאת תמונה להמלצה

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

העלאת תמונה להמלצה