קורס פסיכומטרי אונליין בקידום

שנת 2020 והמגיפה העולמית שפרצה בה אילצו את העולם ללמוד לעבוד קצת אחרת. בעוד שחלק מהדברים עצרו מלכת לחלוטין, חלק אחר המשיך לפעול ואנשים רבים נאלצו לעשות דברים בצורה שונה ממה שהיו רגילים לה עד כה. 

תחום כזה הוא עולם ההשכלה ובחינות הקבלה לאקדמיה. האיסור על התקהלות ולמידה בכיתות פיזיות הביא לשגשוג הקורסים באונליין, ובהסתכלות אחורה ניתן כבר לומר בוודאות – השינוי היה לטובה.

בקידום ניצלנו את התקופה הזו בשביל לפתח קורס פסיכומטרי אונליין שמשלב בין כל היתרונות של הקורס הפרונטלי שלנו וכל היתרונות שיש לעולם הדיגיטלי להציע.

היתרונות של לימודי פסיכומטרי אונליין בקידום 

 • למידה בכיתה הומוגנית ובהתאמה אישית

במשך שנים קידום חרטה על דגלה את ההתאמה האישית עבור כל תלמיד ותלמיד וקורס הפסיכומטרי באונליין מאפשר לנו לקחת את זה צעד אחד קדימה. 

טרם פתיחת הקורס תעברו מבחן דיאגנוסטי שיאפשר לנו לשבץ אתכם בכיתה שמתאימה בדיוק למידותיכם. כך תוכלו ללמוד בקרב תלמידים ברמה דומה לשלכם, ולא להתעכב בגלל תלמידים שלוקח להם זמן רב יותר להפנים את הדברים או להרגיש שאתם לא עומדים בקצב בגלל תלמידים שמבינים את החומר מהר יותר מכם. 

 • שיעורים מוקלטים

מכירים את זה שאתם חוזרים הביתה משיעור, רוצים לעשות שיעורי בית, אבל לא ממש זוכרים מה המורה לימד? 

בקורס פסיכומטרי אונליין זה לא יקרה לכם לעולם. לאחר כל שיעור תקבלו מאיתנו הקלטה של המפגש כולו ותוכלו לחזור על הדברים שלמדתם שוב ושוב, עד שתבינו אותם לחלוטין. 

 • ניצול זמן מקסימלי

כשלומדים בקורס פסיכומטרי אונליין, כבר לא מבזבזים שעות על התארגנות לשיעור ונסיעה לכיתה! את הזמן שתחסכו על אוטובוסים או פקקים תוכלו לנצל בשביל לתרגל יותר חומר, ובכך להשתפר מהר יותר ולמקסם את ציון הפסיכומטרי שלכם.

 • די להפרעות!

אם תנסו לחזור אחורה לתקופה שבה למדתם בתיכון, בוודאי תוכלו להיזכר כמה היה קשה לפעמים להתרכז בשיעור כשאנשים אחרים דיברו, איחרו להיכנס לכיתה או אפילו סתם התנדנדו בכיסא החורק. 

בקורס פסיכומטרי אונליין – כל אלו כבר אינם רלוונטיים. זה רק אתם והמורה, כך שאתם יכולים באמת להתמקד בחומר הנלמד ולהבין אותו בצורה מעמיקה במקום לתת להסחת דעת כאלו ואחרות להפריע לכם.

 • לא מתפשרים בגלל מיקום

בעבר תלמידים רבים היו מוגבלים בבחירת קורס הפסיכומטרי שלהם בגלל שהם גרו באזורים בארץ שבהם לא היו להם אפשרויות בחירה טובות. היום, כל אחד יכול ללמוד בקורס הפסיכומטרי המומלץ ביותר, לא משנה מאיפה אתם בארץ! 

אז איך כל העסק הזה עובד? איך לומדים לפסיכומטרי באונליין?

הלמידה לפסיכומטרי באונליין לא שונה באופן מהותי מלמידה בקורס פרונטלי, וכך היא מתנהלת בקידום:

 • אורך הקורס: 20 מפגשים.
 • אורך המפגשים: 3 וחצי שעות.
 • איפה לומדים? בזום, כמובן 🙂 
 • המורים: כמו בקורס הפרונטלי שלנו, גם בקורס פסיכומטרי אונליין תלמדו עם אחד המורים המעולים שלנו. צוות המורים שלנו עובר הכשרה ייעודית ללימוד באונליין, כך שמעבר להיותם המורים הטובים ביותר בשוק הפסיכומטרי, הם גם היחידים שבאמת יודעים לנצל לטובתם את הכלים שיש בעולם הדיגיטלי.
 • סימולציות: כמו בקורסים הפרונטליים, גם בקורס מקוון תוכלו לקיים סימולציות פסיכומטרי אונליין.
 • ערכת הספרים: את ערכת הספרים המקיפה שלנו תקבלו במשלוח עד הבית! 
 • חומרי הלימוד: מלבד ערכת הספרים של קידום, שכוללת אלפי תרגילים שמתעדכנים בכל מועד, בקורס פסיכומטרי אונליין תקבלו גם את כל מצגות השיעור והקלטות המפגשים. 

להגיע הכי מוכנים שרק אפשר

תלמידים רבים מגיעים לקורס הפסיכומטרי לאחר שעברו שנים מאז הפעם האחרונה בה ישבו ולמדו, ולאחר שהצטברה להם 'חלודה' בכל מה שקשור במיומנויות למידה ויכולות מתמטיות.
כדי לעזור לכם להגיע לקורס הכי מוכנים שרק אפשר, יצרנו את 'מחנה האימונים' שלנו: שלושה שבועות מרוכזים לפני הקורס שיעזרו לכם להסיר חלודה, לשפשף את יכולות הלמידה שלכם ולצבור כמה שיותר יכולות שיסייעו לכם להגיע למקסימום שלכם בקורס הפסיכומטרי שלנו. 

ומה אם אני צריך עזרה נוספת?

בקורס פסיכומטרי אונליין של קידום, תוכלו לקבל את כל העזרה הנוספת שתצטרכו. אין דבר שחשוב לנו יותר מההצלחה שלכם, ולכן בנינו מערך שלם שיתמוך בכם ויעזור לכם להגיע להישגים הגבוהים ביותר שתוכלו להגיע אליהם.

מלבד המורה שלכם, שילווה אתכם ויעקוב אחר ההתקדמות שלכם לאורך כל הקורס, יתקיים בכל שבוע יום קבוע של תרגולים בקבוצות קטנות – ביום זה נבנה עבורכם מערכת מיוחדת של תרגולים במגוון נושאים שמתאימים לחומר הנלמד באותו שלב בקורס. לקראת יום התרגולים הזה תוכלו להשתבץ לתרגולים שמתאימים לכם בנושאים שבהם תרצו לקבל חיזוק. 

בנוסף, בכל יום תוכלו להיכנס לכיתת ה-ET שלנו, בה יחכה לכם מורה לפסיכומטרי שיענה על כל השאלות שלכם משיעורי הבית. 

אז זהו, אנחנו מקווים שסיפרנו לכם את כל מה שרציתם לדעת על קורס הפסיכומטרי שלנו באונליין. אם יש לכם שאלות נוספות, יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם בכל התלבטות.

בהצלחה! 

ניווט בכתבה

פוסטים נוספים בנושא​

דף-תכנית-גפן---פסיכומטרי-לתיכונים

טיפים יעילים להכנה לבחינה הפסיכומטרית עבור מועמדים לעתודה אקדמית

דף ראשי של פסיכומטרי פתרונות

חיסכון או בזבוז? כיצד לבחור נכון את דרך הלימוד לפסיכומטרי?

מבחן אמירנט

פורום פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי – פרונטלי, און ליין או היברידי

יש לך שאלה?

רוצה להתייעץ עם מורה מנוסה? הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂

בחן את עצמך

מדגדג לך לדעת מה זה הפסיכומטרי הזה? בדיוק בשביל זה בנינו עבורך מבדק פסיכומטרי שבסופו נשלח לך את הציון המשוער שלך בסמס

פוסטים נוספים בנושא​

הפורום ששווה יותר

אם יש לך שאלה כלשהי ובא לך להתייעץ עם מורה מנוסה, הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂
ניתן להעלות אליו כל שאלה שעולה על דעתך (בנושאים מקצועיים, כן? אנחנו פחות טובים במתכונים לעוגות שוקולד…) ואחד מהמורים שלנו ייתן לך את התשובה הטובה ביותר במהרה. 

 

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר