קורס פסיכומטרי

כמה טוב שהגעת

רוצה להוציא מעצמך הרבה יותר? אם הגעת לעמוד הזה, עשית צעד ראשון נהדר בכיוון 🙂 

בקידום אנחנו משכללים ומדייקים את קורס הפסיכומטרי שלנו כבר למעלה מ-40 שנים, כך שהתלמידים שלנו נהנים מחוויית לימוד איכותית שמוציאה מהם את מלוא הפוטנציאל שלהם. 

 

לא משנה אם היית מהמצטיינים בכיתה בתיכון או שתמיד הרגשת מאחור – הקורס שלנו ידע לקחת אותך לקצה גבול היכולת ולהוציא ממך יותר ממה שאי פעם דמיינת. עם צוות מורים מקצועי ומנוסה שיודע להתאים את הקורס בצורה אישית בדיוק בשבילך, ליווי אישי ומוקפד, חומרי לימוד מדויקים וכלי לימוד דיגיטליים – אנחנו נעזור לך להגיע למקסימום ואפילו ליהנות תוך כדי (נשבעים! יש לנו כמה מאות אלפי תלמידים שמוכנים להעיד על זה…).

 

קורס פסיכומטרי של קידום הוא הקורס המתקדם ביותר בישראל שמבטיח לכם את ההכנה הטובה והמדוייקת יותר למבחן הפסיכומטרי, על מנת שתוכלו למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם. השילוב של מורים מצוינים ומנוסים, כלי לימוד מתקדמים המבוססים על מחקר מקיף ומתודולוגיית לימוד חדשנית הופכים את קורס הפסיכומטרי של קידום לקורס המוביל בישראל.

 

קידום גאה להציג את קורס הפסיכומטרי היחיד שמכין אותך להצלחה! קורס שמבין כי לימוד אדפטיבי ומותאם אישית, זמינות המורים בכל שלבי התרגול, ושימוש בכלי הלימוד החכמים, הם אלה שיאפשרו לך למצות את הפוטנציאל שלך בדרך לציון הפסיכומטרי.

 

הקורסים הקרובים שלנו

אז… איך קורה כל הטוב הזה?

התאמה אישית

לאחר כל מפגש בקורס, המורה שלך יבנה לך תוכנית מטלות מותאמת אישית. תכנית המטלות תיקח בחשבון את החוזקות והחולשות שלך (אותם נכיר מתוך המבחנים והתרגולים שנעבור יחד בקורס), כך ששיעורי הבית שלך יהיו בדיוק מה שדרוש לך כדי להתקדם בכל אחד מהנושאים הנלמדים.

מורה זמין מרגע הרישום

שווה להירשם מוקדם יותר! מקצוענים מתחילים ללמוד עוד לפני שהקורס מתחיל, כי הם יודעים שהציון במבחן הוא יחסי ושווה להתחיל ללמוד כמה שיותר מוקדם. החל מרגע הרישום לקורס בקידום תקבל תכנית עבודה על יסודות כמותיים, אוצר מילים באנגלית, שטף קריאה באנגלית ועוד, ומורה שלנו יהיה זמין לך בוואטסאפ לכל שאלה ו/או התייעצות.

קבוצות עבודה

האנלוגיות לא יושבות לך כמו שצריך בראש? בא לך להתנסות בשאלות מאתגרות יותר באלגברה? איזה מזל שיש קבוצות עבודה! בכל שבוע נקיים יום מרוכז של קבוצות עבודה בנושאים שנלמדו ובמגוון רמות, שיאפשרו לך לקבל את החיזוק שיקח את הציון שלך גבוה יותר, מהר יותר.

התמודדות עם חוויית בחינה

כל תלמיד פסיכומטרי לשעבר יספר לך שמה שבאמת קשה בבחינה הפסיכומטרית זה לא השאלות עצמן, אלא ההתמודדות איתן בזמן כה קצר (דקה לשאלה, כן?). בגלל זה חלק ניכר מהתכנים בקורס שלנו נועד לבנות לך שלבי חשיבה יעילים, לעזור לך לשמור על ריכוז לאורך זמן ולסגל אסטרטגיה נכונה – כדי להגיע לבחינה ברמת מוכנות גבוהה יותר.

הכנה מנטלית

ההכנה המנטלית לבחינה חשובה לא פחות מההכנה המקצועית, לכן שילבנו בקורס הפסיכומטרי שלנו גם מגוון סדנאות שונות שיעזרו לך להירגע ולהביא את עצמך לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר. בקיצור, מי אמר יותר מיינדפולנס ולא קיבל? 🙂

ליווי אישי

נתקעת בשאלה בשיעורי הבית ואין לך מושג איך להמשיך? נכנסת לבאסה בגלל הציון בסימולציה ובא לך לדבר עם מישהו? אנחנו כאן כדי לעזור. מלבד המורה המעולה שיהיה לך בקורס, בכל יום יחכה לך גם מורה אונליין (בשר ודם, כן? פשוט במחשב) שרק מחכה לענות לך על שאלה מספר 17 במשוואות שמשגעת אותך.

בדיקת חיבורים

כתיבת חיבורים היא מיומנות נרכשת, וכדי שיהיה לך קל לרכוש אותה – העמדנו צוות בודקי חיבורים שיבדוק לך את החיבורים בסימולציות של הקורס, כדי לשפר אותך יותר ויותר בכל חיבור.

כלים דיגיטליים

אם כבר הפלאפון ביד שלך 23.5 שעות ביממה, לפחות שיעזור לך ללמוד משהו תוך כדי! האתר הלימודי והאפליקציה שלנו יאפשרו לך ללמוד בצורה נוחה יותר – מכל מקום, בכל זמן.

מהם הדברים שהופכים את קורס הפסיכומטרי של קידום לקורס שמכין אתכם להצלחה?

מתודולוגיית לימוד חדשנית

קורס הפסיכומטרי של קידום מתבסס על מתודולוגיית לימוד אדפטיבית, המתאימה את תכני הקורס ליכולות של כל תלמיד ותלמיד. המערכת האדפטיבית המתקדמת של קידום מאפשרת למורה להכיר את התלמיד, לעקוב אחרי התקדמות שלו ולבנות לו תוכנית לימוד ותרגול המותאמת במיוחד לביצועים היומיומיים שלו. ההתאמה האישית נעשית בעזרת שיעורי בית ותרגולים מותאמים אישית, ובעזרת קבוצות לימוד ותרגולים שנבנים על פי צורכי התלמידים. בדרך לימוד זו, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מוציאים את המקסימום מלימודי הפסיכומטרי שלכם ומקבלים את ההכנה הטובה ביותר למועד הפסיכומטרי שבו תבחרו.

 

כלי הלימוד המתקדמים ביותר – בכל מקום ובכל זמן

מחקרים מוכיחים שלמידה אינטראקטיבית וויזואלית היא אפקטיבית יותר ומסייעת לתלמידים להבין, להפנים ולהצליח יותר. לכן, פיתחנו בקידום כלי לימוד מתקדמים וייחודיים שישפרו את חוויית הלמידה שלכם – בבית ובכיתה. בסוף השיעור, כל החומר שהועבר בכיתה נשלח אליכם כך שאתם לא חייבים לכתוב אלא רק להקשיב ולהבין. בבית, תוכלו להתנסות בלמידה חווייתית במערכת תרגול אונליין מתקדמת, המכילה עשרות לומדות אינטראקטיביות וסרטוני וידאו. בנוסף, תוכלו להתייעץ עם תלמידים אחרים ולהיעזר במורי קידום שזמינים לכם בכל שאלה מידי יום 3 שעות – אונליין. בנוסף, יש לנו את אפליקציית קידום המעולה, שמאפשרת לכם לתרגל אוצר מילים לפסיכומטרי בכל רגע פנוי שיש לכם, לא משנה היכן אתם נמצאים!

 

מחקר ופיתוח ללא הפסקה

מחלקת המחקר והפיתוח של קידום היא הוותיקה והגדולה בארץ. מחלקת המחקר והפיתוח עוקבת אחרי כל השינויים והמגמות בבחינה הפסיכומטרי ועובדת כל הזמן על עדכון חומרי הלימוד של קורס הפסיכומטרי על מנת שישקפו בכל רגע נתון את הבחינה. חומרי הלימוד העדכניים והתובנות של מחלקת המחקר והפיתוח הם הבסיס לקורסים המוצלחים שלנו!

 

מורי הפסיכומטרי הטובים ביותר לקורס הפסיכומטרי הטוב ביותר

אחד מהיסודות הבלתי מעורערים של קורס הפסיכומטרי של קידום הוא שדרת המורים שמעבירים את הקורסים. אנו מחזיקים בדעה לפיה תפיסת לימודים מתקדמת מחייבת את אנשי המקצוע הטובים ביותר על  מנת שתצא אל האור באופן האיכותי ביותר.

  • בעלי כישורי הוראה מצוינים: כאלה שמעבירים את חומר הלימוד של קורס הפסיכומטרי באופן הכי ברור שניתן ותוך חוויית לימודים מהנה ומעוררת.
  • בעלי וותק וניסיון: מורי קידום הם מורים מנוסים מאוד עם ממוצע וותק שעומד על מעל 3 שנות הוראה.
  • הוראת הפסיכומטרי היא מרכז חייהם המקצועיים: המורים שלנו רואים בהוראת קורס הפסיכומטרי כשליחות של ממש, ושמים להם כמטרה לעזור לכל תלמיד ותלמידה להשיג את הציון הרצוי והדרוש להם להתקבל ללימודים. רובם סטודנטים במסלולי לימודים ארוכים במיוחד (רפואה או פסיכולוגיה לרוב) וחלקם עושים זאת כקריירה עיקרית.
  • המעודכנים ביותר: קורס הפסיכומטרי המתקדם ביותר מחייב מורה המעודכן כל הזמן ובעל מיומנויות מתקדמות בהוראה. המורים שלנו עוברים הכשרות מקצועיות שוטפות העוסקות בכלל הנושאים הרלוונטיים להצלחת התלמידים.
  • בעלי הניסיון הרב ביותר בהוראה אדפטיבית: קורס הפסיכומטרי של קידום תמיד היה הקורס שהוביל את הלמידה האישית המותאמת; כנגזרת מכך מורי קידום הם בעלי המטען והניסיון הרב ביותר בכל הקשור בבניית תהליכי לימוד פרטניים.

קורס פסיכומטרי אונליין

קורס פסיכומטרי אונליין של קידום הוא קורס שמטרתו להפיק את היתרונות שיש בלמידה מרחוק, כדי להתאים את עצמו בצורה יוצאת דופן לצרכיו של התלמיד שלומד מהבית, ולא עוד קורס פסיכומטרי רגיל שהוסב לאונליין. מדובר בקורס פסיכומטרי מקיף שנבנה בקפידה על ידי מחלקת המחקר והפיתוח המנוסה שלנו. דאגנו לנצל את המיטב מהאונליין, לאפשר לכם ללמוד מהבית ולתרגל בצורה הנוחה ביותר וכל זאת תוך שמירה על מסגרת הקורס ואיכות המורים והתכנים המועברים.

 

קורס הפסיכומטרי של קידום הוא הקורס הוותיק בישראל להכנה לפסיכומטרי. קורס הפסיכומטרי הראשון של קידום פותח ב-1981 לאחר שנים של מחקר והבנה מעמיקה של אופי המבחן הפסיכומטרי וצורכי התלמידים הניגשים אליו. מאז ועד היום קידום ממשיכה להוביל את תחום ההכנה הפסיכומטרי ולהתאים אותו לצרכים המשתנים: לעדכן את חומרי הלימוד, לפתח שיטות ההוראה חדשות ולאפשר לכל תלמיד לקבל את הציון שחלם עליו כדי להתקבל ללימודים.

בחן את עצמך

מדגדג לך לדעת מה זה הפסיכומטרי הזה? בדיוק בשביל זה בנינו עבורך מבדק פסיכומטרי שבסופו נשלח לך את הציון המשוער שלך בסמס. אל דאגה, לא נסנדל אותך לבחינה מלאה של 3 שעות. כתבנו 30 שאלות שיתנו לך מושג מהי הרמה הנדרשת בפסיכומטרי וכמה כדאי לך להתחיל כבר להיזכר מה זה משפט פיתגורס… 🙂

testimonial
testimonial_bottom

המלצות שלנו

הכול על פסיכומטרי

מבחן הפסיכומטרי הוא אבן דרך חשובה בחייהם של רבים. הוא משפיע…

קראו עוד

הבחינה הפסיכומטרית היא בחינה המודדת את יכולותיהם הקוגניטיביות של מועמדים ללימודים…

קראו עוד

הבחינה הפסיכומטרית היא אבן דרך משמעותית עבור רבים בדרך ללימודים אקדמיים…

קראו עוד

המבחן הפסיכומטרי הוא כלי מיון מרכזי המשמש מוסדות אקדמיים רבים בישראל…

קראו עוד

השירות הצבאי בזמן המלחמה, ולא רק, הוא חוויה משמעותית עבור רבים,…

קראו עוד

מקצוע הרפואה הוא מקצוע עם תחושת שליחות, מקצוע שבו מצילים חיים,…

קראו עוד

יותר אפשרויות

אי פעם תהית למה אנשים מסוימים מגיעים לבחינה מוכנים יותר? אז הסוד לגמרי טמון ביסודות!

מחנה אימונים לקראת הפסיכומטרי

מניסיוננו (מעל ל-40 שנה, אמרנו כבר?) אחד הדברים החשובים ביותר שיעזרו לך להגיע לבחינה בשיא המוכנות, זה להתחיל צעד לפני ולהגיע לקורס בשיא המוכנות. זה נורא פשוט – אי אפשר למקסם את הידע ושיטות הלימוד הנלמדים בקורס, אם מגיעים חלודים בדברים בסיסיים כמו לוח הכפל או חוקי חזקות ושורשים. 

 

מסיבה זו בדיוק יצרנו את מחנה האימונים שלנו: 6 מפגשי אונליין שיעזרו לך להסיר מעליך את כל החלודה שהצטברה מימי התיכון, ולהרגיש יותר בנוח עם כל הידע הבסיסי שעליו נשענת הבחינה. גם כאן, הלכנו צעד קדימה והפכנו את החוויה הזו ליותר מותאמת אליך – כי יחד איתך, את מחנה האימונים יעברו אנשים דומים לך מבחינה מקצועית כך שאף אחד לא ירגיש שהקצב מהיר או איטי לו מידי.

 

מוכנים יותר לקורס, מוכנים יותר לבחינה. ככה פשוט.

שאלות תשובות

על מנת להגיע לקורס הכי מוכנים שאפשר, כדאי שתקראו כמה שיותר טקסטים ותשננו מילים בעברית ובאנגלית, כמו כן חשוב שתחזקו את הידע באלגברה ובגאומטריה. מוזמנים להצטרף למחנה האימונים של קידום! פרטים אצל יועץ הלימודים שלנו.

כדי להתאים לכם קורס אנחנו צריכים להכיר אתכם ולהבין האם אתם ניגשים לפסיכומטרי בפעם הראשונה? צריכים לשפר ציון פסיכומטרי? מעדיפים קורס בוקר או ערב? רוצים ללמוד בכיתה עם כולם או באונליין מהבית? ועוד כמה פרטים שיעזרו לנו להתאים לך את הקורס שיוציא מעצמכם יותר ממה שאי פעם חלמת.
כל זאת מתאפשר לנו בזכות צוות המורים המנוסה שלנו וחומרי הלימוד הטובים בעולם הפסיכומטרי.

 

קורס פסיכומטרי שמשלב לימודים מהבית ולימודי אונליין יש רק בקורס מועדון 700. מוזמנים לבדוק התאמה למועדון האקסקלוסיבי שלנו עם אחד מיועצי הלימודים ב-2055*.

המורים שלנו

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

אני מאשר/ת שימוש בהמלצה שהזנתי לפרסום בערוצים השונים של קידום. פירוט הסכמה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

העלאת תמונה להמלצה

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

העלאת תמונה להמלצה