השלמת בגרויות

משלימים בגרויות בקידום

לא היו לך בשנות העשרה הזמן או המשאבים להשקיע את מה שדרוש כדי לקבל תעודת בגרות? המסגרת או אופן הלימוד בתיכון לא תאמו את הצרכים שלך? סיימת את בית הספר בתחושה שהפוטנציאל שלך לא בא לידי ביטוי?

 

הרבה תלמידים לא מסתדרים מסיבות שונות עם הדרישות שמציבה מערכת החינוך, ומסיימים את התיכון ללא תעודת הבגרות הנכספת, ופעמים רבות בתחושה של חוסר מסוגלות בכל הנוגע ליכולות הלמידה שלהם. העניין הוא שבהרבה מהמקרים התחושות האלה נובעות מחוסר התאמה למסגרת ספציפית, או קשיים אחרים שחוו במהלך התיכון, וממש לא עקב יכולות נמוכות. גם הגיל עושה את שלו… ועכשיו אנחנו בשלב אחר בחיים. עם זאת, כאשר אנחנו מעוניינים להתחיל קריירה או ללמוד תואר ראשון, אנחנו עלולים לגלות שאותה תעודת בגרות היא מה שעומד ביננו לבין הגשמת החלומות שלנו.

למה צריך השלמת בגרויות?

תעודת בגרות היא כיום דרישת סף כמעט עבור כל מקצוע שבו נרצה לעבוד, ואף לא ניתן להירשם לתואר ראשון ללא תעודת בגרות מלאה, ולכן יש צורך בהשלמת בגרויות. בזמן התיכון יכול להיות שפחד מסוים ממקצוע או הלחץ שנוצר בזמן הלימודים הביא לתפיסה שלילית לגבי יכולותינו להצליח במקצוע מסוים, למשל: "אני גרוע במתמטיקה", "שפות זה ממש לא בשבילי", "אין לי סיכוי להצליח בתנ"ך". אך כאשר נגיע וננסה להשלים בגרויות לאחר התיכון, בעזרת מורים איכותיים יותר, עם שיטות לימוד שמותאמות יותר אלינו וחומר לימוד מתקדם, וכמובן בלי הלחץ הכיתתי והתחרותיות שמאפיינים את התיכון, נגלה לרוב כי השד אינו נורא כמו שחשבנו. בעזרת לימוד נכון נוכל לקבל ציונים גבוהים יותר, שלא חלמנו עליהם!

מתי שווה יותר להשלים בגרויות?

כדאי להשלים בגרויות בהקדם על מנת להתפתח בלימודים ובקריירה, ולמרות שזה אולי מרגיש מפחיד, חשוב לדעת שתלמידים נוטים פעמים רבות לשנות את דעתם על מקצוע מסוים ברגע שהם מתנסים בו בגיל מאוחר יותר ועם כלים מתאימים. הגילוי שהרמה הנדרשת אינה בלתי אפשרית, ושניתן לעבור את הבגרויות עם ציונים גבוהים, מאפשרת להתמודד עם החשש שפיתחנו מהבגרות במתמטיקה או מהבגרות באנגלית במהלך השנים. ברוב המקרים הפוטנציאל הטמון בנו גדול יותר ממה שאנחנו נוטים לחשוב, ועלינו רק למצוא את אופן הלמידה המתאים ביותר עבורנו ואת התנאים שיאפשרו לנו לפרוח. תהליך השלמת הבגרויות יכול להיות סגירת מעגל לתקופת התיכון, שבה העדפנו ללכת לים ולבלות במקום לשבת וללמוד לקראת הבגרויות.

 

חשוב לדעת כי ציון פסיכומטרי גבוה אינו מהווה תחליף לתעודת בגרות מלאה בזמן הגשת מועמדות לתואר ראשון, והתעודה היא דרישת סף של רוב המוסדות האקדמיים לתואר ראשון, ולכן גם אם הוצאת ציון גבוה במבחן הפסיכומטרי, אין זה אומר שבכך הסתיימה עבודתך. עליך לבדוק את הזכאות שלך לתעודת בגרות ולהחליט האם קיים צורך בהשלמת בגרויות.

 

אם קראת עד לכאן כנראה שהחשיבות של השלמת בגרויות כבר ברורה לך – אז אם ברצונך להשלים בגרויות אנחנו בקידום כאן בשבילך!

 

חבילת בגרויות בהתאמה אישית

יועצי הלימודים המקצועיים והמנוסים שלנו, יעזרו לך לבנות חבילת בגרויות בהתאמה אישית: להבין מהם קורסי הבגרויות שכדאי לך לקחת כדי להגיע לממוצע הנדרש ולהבליט יותר את היכולות שלך, למצוא את הקורסים שמותאמים ללוח הזמנים שלך ויאפשרו לך ללמוד בצורה יותר אופטימלית, מה שלעיתים לא מתאפשר במהלך שנות התיכון. כי אנחנו בקידום עושים בשבילך יותר.

שאלות תשובות

קורסי ההכנה לבחינות הבגרות מתקיימים באונליין, ובחלק מהמקצועות גם בסניפי קידום נבחרים. לבירור מוזמנים להתקשר ליועצי הלימודים שלנו 2055*.

מחירי קורסי ההכנה של קידום לבחינות הבגרות נקבעים בהתאם למקצוע, למספר יחידות הלימוד ולכמות הקורסים הדרושים.
ברגע שיועצי הלימודים שלנו יבינו מה הממוצע אותו אתם צריכים, הם יעזרו לכם לבנות את חבילת הבגרויות שתבליט את היכולות שלכם על הצד הטוב ביותר. לשיחת ייעוץ 2055*.

מורי הבגרויות של קידום הם מקצועיים ומנוסים, שחיים ונושמים את התחומים בהם הם מתמחים, אוהבים ללמד ואוהבים להצליח יותר מכל חברת השכלה אחרת. בואו להכיר את נבחרת המורים הכי טובה בארץ >>

המורים שלנו

ההמלצות שלנו

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר