שיפור ציוני בגרות

לשפר בגרויות בקידום

"לשפר בגרויות בתיכון – למי יש כוח לזה?", "לא צריך בגרות כדי להצליח בחיים", "למי אכפת מממוצע הבגרות, העיקר לסיים עם תעודת בגרות מלאה".

 

גם לך עברו המשפטים האלה בראש במהלך שנות התיכון? בבית הספר, רבים מאיתנו מחכים בעיקר לסיים את המסגרת הלימודית ולצאת לקראת החיים שמחכים לאחר מכן, בין אם זה צבא, שנת שירות, לימודים או טיול, ולא מייחסים חשיבות גדולה לשיעורים עצמם ובעיקר למבחני הבגרות.

 

הציון בבגרות בתיכון מורכב מציון ההגשה שנמדד לאורך השנה בשקלול עם הציון במבחן הבגרות, מה שמחייב עוד יותר להשקיע לאורך זמן ולשמור על הקצב הנדרש, במיוחד כשיש כל כך הרבה דברים אחרים שמעסיקים אותנו בשנות העשרה, וככה קורה שהציון הסופי שלנו בבחינות הבגרות פעמים רבות אינו משקף את הפוטנציאל שלנו במקצועות הנלמדים. רק לקראת ניסיון קבלה לתואר ראשון אנחנו מבינים כי לממוצע הבגרויות יש חשיבות גדולה משחשבנו, ושייתכן שנצטרך לגשת שוב לחלק מבחינות הבגרות.

מתי צריך לשפר בגרויות?

כדי להתקבל לתואר ראשון, כל מוסד אקדמאי מציב דרישות סף לקבלה, כאשר באוניברסיטאות הדרישות הללו מורכבות מציון סכם של מבחן הפסיכומטרי וממוצע הבגרויות. הדרישות יכולות להשתנות בין מוסדות אקדמיים שונים, ובהתאם למסלול הלימודים הספציפי. בגלל התחרות הרבה על מקומות במקצועות מבוקשים ובמוסדות אקדמיים נחשבים, רבים מהמועמדים מגלים כי ציוני הבגרויות שלהם אינם מאפשרים להם להתקבל. בעקבות כך, הם מחליטים לגשת מחדש למבחני הבגרות במטרה לשפר את הציון שלהם, במיוחד במקצועות בהם הציונים יכולים להשפיע באופן משמעותי על הממוצע הכללי או על העמידה בתנאי הסף, כמו במתמטיקה, באנגלית ובמקצועות מוגברים.

 

לדוגמה, כדי להתקבל ללימודים במקצועות ריאליים כמו הנדסה או מחשבים, אוניברסיטאות דורשות בגרות של 4 או 5 יחידות לימוד במתמטיקה עם ציון מינימלי מסוים, ותלמידים אשר ניגשו ל-3 יחידות לימוד בזמן התיכון לא יוכלו להגיש מועמדות אם לא ישפרו את ציוני הבגרות שלהם. בנוסף לשיפור הבגרויות, הוספה של בגרות מוגברת יכולה להשפיע על הממוצע באופן מהותי ולסייע לך להתקבל ללימודים שעליהם חלמת.

בקידום עושים בשבילך יותר

אם קראת עד לכאן כנראה שהחשיבות של שיפור בגרויות כבר יותר ברורה לך – אז אם ברצונך לשפר את ציוני הבגרויות ולהגיע רחוק יותר, אנחנו בקידום כאן בשבילך!

חבילת בגרויות בהתאמה אישית

יועצי הלימודים המקצועיים והמנוסים שלנו, יעזרו לך לבנות חבילת בגרויות בהתאמה אישית: להבין מהם קורסי הבגרויות שכדאי לך לקחת כדי להגיע לממוצע הנדרש ולהבליט יותר את היכולות שלך, למצוא את הקורסים שמותאמים ללוח הזמנים שלך ויאפשרו לך ללמוד בצורה יותר אופטימלית, מה שלעיתים לא מתאפשר במהלך שנות התיכון. כי אנחנו בקידום עושים בשבילך יותר.

שאלות תשובות

ההרשמה מתבצעת דרך התיכון בו למדת  – בתנאי שסיימת תיכון ובתנאי שיש לך לפחות בגרות אחת.

במידה ולא ניגשת לאף בחינת בגרות בבית הספר או שמכל סיבה אחרת אין לך עניין לגשת דרך בית הספר בו למדת, ניתן להירשם דרך מינהלת הנבחנים האקסטרנים של משרד החינוך בטלפון: 03-6164022.

קורסי ההכנה לבחינות הבגרות מתקיימים באונליין, ובחלק מהמקצועות גם בסניפי קידום נבחרים. לבירור מוזמנים להתקשר ליועצי הלימודים שלנו 2055*.

מחירי קורסי ההכנה של קידום לבחינות הבגרות נקבעים בהתאם למקצוע, למספר יחידות הלימוד ולכמות הקורסים הדרושים.
ברגע שיועצי הלימודים שלנו יבינו מה הממוצע אותו אתם צריכים, הם יעזרו לכם לבנות את חבילת הבגרויות שתבליט את היכולות שלכם על הצד הטוב ביותר. לשיחת ייעוץ 2055*.

מורי הבגרויות של קידום הם מקצועיים ומנוסים, שחיים ונושמים את התחומים בהם הם מתמחים, אוהבים ללמד ואוהבים להצליח יותר מכל חברת השכלה אחרת. בואו להכיר את נבחרת המורים הכי טובה בארץ >>

המורים שלנו

ההמלצות שלנו

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר