שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

קורס קידום

עולם חדש בהכנה לפסיכומטרי

קורס הפסיכומטרי של קידום הוא הדרך שלנו להבטיח לכם את ההכנה הטובה והמתקדמת ביותר למיצוי פוטנציאל הפסיכומטרי שלכם. לימוד פסיכומטרי לא נגמר כשאנחנו יוצאים מהכיתה, ובשביל לעשות את הלמידה האפקטיבית והנכונה ביותר, קידום מלווים אתכם לאורך כל הדרך, בכיתה, בבית ובכל מקום שבו תרצו ללמוד.

מה מייחד את קורס הפסיכומטרי של קידום?
 

  • בקידום שמים דגש על החשיבות של התאמת קורס הפסיכומטרי ליכולות ולהתקדמות האישית שלכם. בעזרת המערכת המתקדמת של קידום, ניתן לעקוב אחרי תהליך הלמידה ולהתאים אותו באופן יומיומי, וליצור תהליך למידה דינמי המותאם לצרכים שלכם.
  • כלי הלמידה של קידום – המתקדמים ביותר: העולם כבר מזמן אינו מסתפק רק בלימוד בעזרת מחברת ועפרון, אלא קיים צורך בלמידה אינטרקטיבית שתלווה את התלמידים בכל זמן ובכל מקום. הכלים החדשניים של קידום נותנים לכם אפשרות ללמידה נכונה ומגוונת, בין אם דרך ספרי הלימוד ובין אם דרך אתר האינטרנט של קידום.
  • צוות מחקר והפיתוח של קידום נשאר כל הזמן עם היד על הדופק, בשביל שהקורס פסיכומטרי שלכם יהיה המעודכן והמדויק ביותר. עדכון חומרי לימוד, מעקב צמוד על שינויים במבחן, שיטות פתרון מתקדמות, מגמות והתאמות שיש לעשות לנוכח מבחני הפסיכומטרי הקודמים והנחיות המרכז הארצי – צוות המו"פ שלנו נמצא תמיד צעד אחד קדימה.


בקורס הפסיכומטרי של קידום ניתן דגש על הכרות עם התלמידים בכדי להתאים את תוכנית העבודה - לחזק את נקודות החולשה, אך גם לגרום לכך שגם בנקודות החזקות של כל תלמיד תמצו את הפוטנציאל למקסימום האפשרי.

זו המשמעות של למידה אדפטיבית אמיתית:  מדריך, מומחה בתחום שמוליך אותך ביסודיות ובביטחון  במשעולים הנכונים לך כדי להגיע אל היעד שלך. את זה אי אפשר לבצע ללא כלי לימוד מתקדמים. מורה טוב ככל שיהיה לא רלוונטי אם התלמיד אין לו את  האפשרות להכיר את תלמידיו וללמד אותם בהתאם

 
נושאים נוספים שיעניינו אותך:
 
 
X