רוצה לשמוע עוד על השלמת בגרויות?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

מאמרים

ציוני בגרות – כל מה שרציתם לדעת

הבגרויות כבר מאחורינו ובקרוב יתפרסמו ציוניהן. עם הפנים לחודשים הקרובים, כדאי לקרוא את הסקירה הבא, שעוסקת בפרסום ציוני הבגרות בעידן הממוחשב, במועדי הפרסום ובהגשת ערעורים. בקישור הבא תוכלו לקרוא הערות חשובות הנוגעות לטוהר הבחינות, ומידע על דרך העברת הציונים לאוניברסיטאות.

לקריאת המאמר

 

ניפוץ המיתוסים

כשחושבים על השלמה או שיפור של בגרויות לאחר התיכון, ישנם הרבה מיתוסים ותפיסות שגויות המונעות מרבים לגשת למבחני הבגרות בשלבים מאוחרים יותר. הרבה פעמים חושבים שמדובר בעניין מסובך ולעיתים כמשהו שאינו אפשרי כי "אני מבוגר מידי" או "זה רחוק ממני". באופן טבעי, ישנם גם חששות ופחדים, אך רבים מאלו מתפוגגים לאחר שמבינים ומיודעים יותר בכל הנוגע לאפשרויות, טכניקות ושיטות להתכונן לקראת השלמה או שיפור בחינות הבגרות.

לכן, כתבנו וריכזנו עבורכם מאמרים על נושאים שונים הקשורים לבגרויות כדי שתוכלו לקבל את המידע הנכון והמדויק ביותר. המאמרים שתוכלו למצוא כאן עוסקים בין היתר בנושאים כגון: בגרות למבוגרים, מכינה קדם אקדמאית, בגרות באקסטרני, מלגות לבגרויות, משגיחי בחינות בגרות, מועדי ב' לבגרות, תשובות למבחני בגרות, ללמוד לבגרות לבד, שיפור בגרויות אחרי צבא, טכניקות זיכרון ועוד.

אתם חכמים יותר היום ממה שהייתם בתיכון

עם קצת יותר ידע ומידע על בחינות הבגרות, דברים יותר פשוטים וקלים מכפי שהם נראים בתחילה. למעשה, כפי שתראו במאמרים אלו, לאחר התיכון, הצבא, עבודה, נסיעות לחו"ל וכו' גם הידע שצברתם בחייכם יעזור להבין את החומר וההליכים בצורה קלה יותר. ניסיון החיים שצברתם, מהווה יתרון גדול ומאפשר לקשר את החומר הנלמד לעולם כיום ולהבין אותו בצורה עמוקה ובוגרת יותר. 

כמובן שלכל אדם נסיבות שונות, אך השלמת בגרויות אינה עניין מסובך או רחוק וכל אחד הרוצה יוכל לעשות זאת בהצלחה בהנאה מרובה. אנו בקידום מאמינים בהפיכת חוויית הלימוד למהנה ומרתקת בעזרת שימוש בטכנולוגיה ושיטות לימוד המתקדמות ביותר. אך חשוב מכך, אנו מסורים לתלמידים שלנו ודואגים לתת לכל אחד את היחס האישי והייחודי שצריך.

אנו מזמינים אתכם לעיין ולקרוא את המאמרים ולפנות אלינו בכדי לבנות את המסלול המתאים ביותר עבורכם בהתאם לאילוצים ולצרכים שלכם. הכנסו לרשימת הסניפים כדי למצוא את הסניף הקרוב לביתכם ולהתחיל את דרככם לבגרות מלאה וממוצע ציונים גבוה.

X